Meniu
Your Cart

Įrankių vežimėliai ir dirbtuvių baldai

Dirbtuvių baldai ir įrankių vežimėliai

Autoservisams ir namų garažams skirta įranga, kuri palengvins kiekvieną jūsų dieną remontuojant ir prižiūrint automobilį ar kitą transporto priemonę. Įrankių vežimėliai, įrankių dėžės, gultai, kėdutės, darbastaliai, darbo spintos, vežimėliai pagerins jūsų darbo efektyvumą ir suteiks malonumą dirbant dirbtuvėse. 


Įrankių vežimėlis

 

Įrankių spintelės yra viena reikalingiausių įrangų servisuose. Ypač įrankių spintelės su ratukais yra naudingos tada, kai remontuojant transporto priemonę reikia panaudoti daug įrankių. Tokiu atveju tereikia prisistumti įrankių vežimėlį prie remontuojamos transporto priemonės ir visi reikalingi įrankiai bus po ranka. Tai labai palengvina serviso mechaniko darbą, kadangi nereikia bereikalingai vaikščioti pirmyn ir atgal. Įrankių spintelės labai naudingos ir dėl to, jog viskas yra vienoje vietoje, nereikia papildomų vietų įrankiams išdėlioti ir sukomplektuoti. Įrankių spintelė savo stalčiuose turi specialius įdėklus, kuriuose yra įspaustos atitinkamos įrankių vietos, todėl kito dydžio įrankių į tą pačią vietą neįdėsite. Po tam tikro laiko tarpo mechanikai pripranta prie tokio išdėliojimo ir remonto procesų atlikimo greitis kur kas tampa efektyvesnis.

 

Įrankių spintelė su įrankiais – pagal specialius užsakymus

 

BalticDiag siūlomoje įrankių spintelių pasiūloje yra labai daug variantų, šioje kategorijoje rasite vieną plačiausių spintelių pasirinkimą. Tačiau, jeigu Jums nereikia standartinių įrankių, kadangi jau esate turite nemažai tokių pačių raktų, replių, atsuktuvų ar kitų komplektų, mes Jums galime pritaikyti individualius užsakymus. Pateikite norimų įrankių sąrašą spintelėje, praneškite kokio įrankių vežimėlio norite ir mes Jums sukomplektuosime individualią įrankių spintelę.

 

Pagal ką išsirinkti įrankių spintelę?

 

Visos įrankių spintelės yra labai skirtingos. Vieniems patogiau yra įrankių spintelės su įrankiais, kitiems tokios nepatogios. Kiekvienoje įrankių spintelėje yra skirtinga komplektacija. Komplektacijos būna įvairios, tad svarbu įvertinti serviso mechaniko poreikius ir dažniausiai jo atliekamus darbus. Įrankių vežimėliuose komplektuojami šie įrankiai: raktų komplektai, galvučių komplektai, terkšlinių raktų komplektai, replių komplektai, atsuktuvų komplektai, įvairūs specialūs raktai ir daug kitų įrankių.

 

Kokia įrankių spintelės kaina?

 

Kiekvienas įrankių vežimėlis yra savitas, juose skiriasi sukomplektuoti įrankiai, stalčių skaičius, įrankių kiekis, rakinimas, spintelės dydis, ar įrankių spintelė su ratukais ar be ir daugybė kitų dalykų. Būtent dėl to įrankių spintelių kainos yra labai skirtingos. Įrankių vežimėlis, kuriame nėra sukomplektuoti įrankiai, kainuoja mažiau. Įrankių vežimėlis su įrankiais nebūtinai irgi bus vienodas, vienuose yra daugiau įrankių, kituose mažiau. Taip pat kaina priklauso nuo įrankių ir pačios įrankių spintelės kokybės. Vežimėliai įrankiams nekainuoja brangiai, ypač įvertinant tai, kad yra perkami kartu įrankiai, tad papildomai jų pirkti nereikės.

 

Kokie yra autoserviso ir dirbtuvių baldai?


Baldai, kurie palengvins Jūsų kiekvieną dieną garaže, autoservise ar dirbtuvėse. Įvairiausių išmatavimų darbastaliai, ant kurių galėsite atlikinėti smulkesnes procedūras. Įrankių vežimėliai, kuriuos galėsi prisistumti prie remontuojamos transporto priemonės. Darbo spintos, kuriose susidėsite darbo drabužius ar kitas darbo priemones. Gultai ir kedutės - jų dėka galėsite ergonomiškai atlikri remonto ir priežiūras procedūras automobiliui. 


Mūsų siūlomi įrankių vežimėliai


UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Mes atstovaujame profesionalius gamintojus


UAB “Baltic diagnostic service” savo pasiūloje gali pasiūlyti įvairiausių išmatavimų ir komplektacijų dirbtuvių baldus. Kokybiški, patikimi ir klientų pripažinti darbastalių gamintojai: Weber, GUDE, Valkenpower, Holzmann, Castex, Marwis ir kiti. Įrankių vežimėlių gamintojai: SATA, KB Global, Sonic, Redats, KS Tools ir kiti.

Patikslinkite paiešką

Darbo kėdė Redats Darbo kėdė Redats
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: LD
LD
Gamintojas:: Gude
Gude

Ilgis: 510 mm
Aukštis: 810 mm
Plotis: 592 mm

Gamintojas:: Gude
Gude

Ilgis: 1200 mm
Aukštis: 850 mm
Plotis: 600 mm

Gamintojas:: Gude
Gude

Ilgis: 1100 mm
Aukštis: 535 mm
Plotis: 210 mm

Gamintojas:: Gude
Gude

Ilgis: 1100 mm
Aukštis: 535 mm
Plotis: 210 mm

Gamintojas:: Gude
Gude

Ilgis: 1190 mm
Aukštis: 600 mm
Plotis: 200 mm

Gamintojas:: Gude
Gude

Ilgis: 575 mm
Aukštis: 850 mm
Plotis: 600 mm

Darbo spintelė SKGS2-1
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: Gude
Gude

Ilgis: 575 mm
Aukštis: 850 mm
Plotis: 600 mm

Gamintojas:: Gude
Gude

Ilgis: 510 mm
Aukštis: 470 mm
Plotis: 592 mm

Darbastalis P1200TT Darbastalis P1200TT
PERKAMIAUSIA -22 %
Gamintojas:: Gude
Gude

Ilgis: 1200 mm
Aukštis: 850 mm
Plotis: 600 mm

Gamintojas:: Gude
Gude

Ilgis: 575 mm
Aukštis: 850 mm
Plotis: 600 mm

Darbastalis P1200T Darbastalis P1200T
-8 %
Gamintojas:: Gude
Gude

Ilgis: 1200 mm
Aukštis: 850 mm
Plotis: 600 mm

Darbastalis P1200SLT
-3 %
Gamintojas:: Gude
Gude

Ilgis: 1200 mm
Aukštis: 850 mm
Plotis: 600 mm

Rodoma 1 iki 50 iš 174 (4 Puslapių)