Meniu
Your Cart

Dyzeliniai elektros generatoriai

Elektros generatoriai

 

Elektros generatoriaus veikimo principas nėra sudėtingas – generatorius naudodamas kitus išteklius gamina energiją. Tai gali būti dyzeliniai arba benzininiai elektros generatoriai. BalticDiag Jums siūlo  tiek Benzininių, tiek Dyzelinių elektros generatorių pasirinkimą. Įprastai dyzeliniai elektros generatoriais generuoja didesnę elektros energiją, tačiau veikia garsiau, nei benzininiai. Elektros generatoriai reikalingi dažniausiai tuomet, kai tam tikroje vietoje nėra jokio kito energijos šaltinio, pavyzdžiui, naujo pastato statyba naujoje vietoje ir pan. Kita panaudojimo sritis gali būti: atliekate nuolatinius darbus nepatogioje ar atokioje vietoje, kur nėra elektros lizdo ir elektros tiekimo ilgintuvus naudoti nėra patogu. Taip pat  generatoriai yra naudingi  namams, kadangi užmiesčio teritorijose pasitaiko atvejų, kai dėl audrų nutrūksta nuolatinis elektros tiekimas.

 

Kaip pasirinkti elektros generatorių?

 

Elektros generatoriai skiriasi tik keliais tipais – tai gali būti benzininis generatorius arba dyzelinis generatorius. Dyzelinis generatorius yra galingesnis, todėl naudojamas dažniausiai statybose. Benzininiai elektros generatoriai naudojami labai plačiai, pavyzdžiui, smulkioms statyboms, servisuose ir kitur. Tad labai svarbu išsirinkti pagal tai, kur Jūs jį naudosite. Kitas svarbus faktorius yra galingumas, visi elektros generatoriai yra suskirstyti pagal gaminamą elektros kiekį, į tą labai svarbu atsižvelgti, kadangi išsirinkus silpnesnį generatorių, Jums jo gali neužtekti kai kurių įrankių naudojimui. Būtent nuo pastarosios techninės specifikacijos labai priklauso elektros generatoriaus kaina. Taip pat renkantis iš asortimento svarbu ar tai trifaziai elektros generatoriai, ar ne. Į tą atsižvelkite, kai numatysite su kokiais įrankiais dirbsite.

 

Elektros generatorių naudojimasis

 

Naudotis elektros generatoriais tikrai yra nesudėtinga, taip pat kaip ir su kitais panašiais įrankiais. Elektros generatoriai valdomi vos kelių mygtukų paspaudimu. Svarbiausia yra neužmiršti, jog į jį reikia įpilti tam tikrą reikalaujamą kurą. Visi kurą naudojantis generatoriai užvedami taip pat: atsukamas kuro kranelis, kuris paankstina kuro siurblio veikimo momentą, nuspaudžiamas „START“ mygtukas ir yra traukiama už užvedimo virvutės. Kai atsiranda užvedimo garsas, bet ne užsiveda, užsukamas paankstinto kuro tiekimo kranelis ir vėl traukiama  užvedimo virvelė.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją.  Yra galimybė atsarginių dalių ir priedų užsakymui, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su naudojama serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiau, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. 

 

Gamintojai

 

Tam, jog būtų išsirenkama tokia įranga, kuri atitiktų visus poreikius, atstovaujama daug  šios įrangos gamintojų, todėl galime pasiūlyti įvairių specifikacijų elektros generatorių. Mūsų atstovaujami gamintojai yra iš įvairių šalių: Italijos, Vokietijos, Lenkijos, Kinijos ir kitų šalių.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
Dyzelinis elektros generatorius 230V 6kVAŠis dyzelinis elektros generatorius yra apsaugotas nuo degalų pratekėjimo. Jei alyvos lygis per žemas, variklis automatiškai išsijungia.Techninės specifikacijos:Dažnis: 50 HzVardinė kintama įtampa: 230VNuolatinės srovės išėjimas: 12V / 8.3AVardinė galia: 5,0 ..
1,089.00 €
Gamintojas:: Kiti
Dyzelinis elektros generatorius 230V/400V 6kVA2 metų garantijaŠis dyzelinis elektros generatorius yra apsaugotas nuo degalų pratekėjimo. Jei alyvos lygis per žemas, variklis automatiškai išsijungia.Gamintojas: WALKENPOWERKilmės šalis: OlandijaTechninės specifikacijos:Dažnis: 50HzKintama įtampa: 400V..
1,391.50 €
Gamintojas:: MOSA
Mobilus Dyzelinis generatorius MOSA GE 4000 KDM Gamintojas: MOSA- Italija; Garantija: 24mėn Aprašymas: Mobilus dyzelinis elektros energijos generatorius maitinantis vienfazius prietaisus, nedidelio svorio ir pakankamai kompaktiškų matmenų, lyginant su analogais. Puikiai tinka naudojimui sta..
1,609.30 €
Gamintojas:: MOSA
Mobilus Dyzelinis generatorius MOSA GE 6000 YDM Gamintojas: MOSA- Italija; Garantija: 24mėn Aprašymas: Naujos kartos mobilus dyzelinis elektros energijos generatorius maitinantis vienfazius prietaisus, nedidelio svorio ir pakankamai kompaktiškų matmenų, lyginant su analogais. Puikiai tinka ..
2,043.69 €
Gamintojas:: Kiti
Dyzelinis elektros generatorius 230V-400V 10kVA2 metų garantijaGamintojas: WALKENPOWERKilmės šalis: OlandijaŠiame galingame 10kVA elektros generatoriųje yra 32A 380V ir 230V jungtys. Rinkinys labai tinka renginiams ir pan.Šis dyzelinis elektros generatorius yra apsaugotas nuo degalų pratekėjimo. Jei..
2,057.00 €
Rodoma 1 iki 5 iš 5 (1 Puslapių)