Meniu
Your Cart

Benzininiai elektros generatoriai

 

Elektros generatorius

 

Elektros generatoriaus veikimo principas nėra sudėtingas – generatorius naudodamas kitą išteklius gamina energiją. Tai gali būti dyzeliniai arba benzininiai elektros generatoriai. BalticDiag Jums siūlo platų tik benzininių elektros generatorių pasirinkimą. Įprastai dyzeliniai elektros generatoriais generuoja kur kas didesnę elektros energiją, bet tai yra kur kas tylesni generatoriai, nei benzininiai. Elektros generatoriai reikalingi dažniausiai tuomet, kai tam tikroje vietoje nėra jokio kito energijos šaltinio, pavyzdžiui, naujo pastato statyba naujoje vietoje ir pan. Kita panaudojimo sritis gali būti ta, kad pavyzdžiui atliekate nuolatinius darbus nepatogioje ar nutolusioje vietoje, kur nėra elektros lizdo ir elektros tiekimo ilgintuvus naudoti nėra patogu. Taip pat yra naudingi elektros generatoriai namams, kadangi užmiesčio teritorijose pasitaiko atvejų, kai dėl audrų nutrūksta nuolatinis elektros tiekimas.

 

Kaip pasirinkti benzininį generatorių?

 

Elektros generatoriai skiriasi tik keliais tipais – tai gali būti benzininis generatorius arba dyzelinis generatorius. Dyzelinis generatorius yra galingesnis, todėl naudojamas dažniausiai statybose ir tai yra tylūs elektros generatoriai. Benzininiai elektros generatoriai naudojami labai plačiai, pavyzdžiui, smulkioms statyboms, servisuose ir kitur. Tad labai svarbu išsirinkti pagal tai, kur Jūs jį naudosite. Kitas svarbus faktorius yra galingumas, visi elektros generatoriai yra suskirstyti pagal gaminamą elektros kiekį, į tą labai svarbu atsižvelgti, kadangi išsirinkus silpnesnį generatorių, Jums jo gali neužtekti kai kurių įrankių naudojimui. Būtent nuo pastarosios techninės specifikacijos labai priklauso elektros generatoriaus kaina. Taip pat renkantis iš asortimento svarbu ar tai trifaziai elektros generatoriais, ar ne. Į tą atsižvelkite, kai numatysite su kokiais įrankiais naudosite.

 

Benzininių elektros generatorių naudojimasis

 

Naudotis benzininiais elektros generatoriais tikrai yra nesudėtinga, taip pat kaip ir su kitais panašiais įrankiais. Elektros generatoriai valdomi vos kelių mygtukų paspaudimu. Svarbiausia yra neužmiršti, jog į jį reikia įpilti tam tikrą reikalaujamą kurą. Visi kurą naudojantis generatoriai užvedami taip pat: atsukamas kuro kranelis, kuris paankstina kuro siurblio veikimo momentą, nuspaudžiamas „START“ mygtukas ir yra traukiama už užvedimo virvutės. Kai atsiranda užvedimo garas, net ne užsiveda, užsukamas paankstinto kuro tiekimo kranelis ir traukiama vėl užvedimo virvelė.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų elektros generatorių atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Tam, jog būtų išsirenkama tokia įranga, kuri atitiktų visus poreikius, atstovaujama šios įrangos daug gamintojų, todėl galime pasiūlyti įvairių specifikacijų elektros generatorių. Mūsų atstovaujami gamintojai yra iš įvairių šalių: Italijos, Vokietijos, Lenkijos, Kinijos ir dar kitų šalių.

Patikslinkite paiešką

Inverterinis benzininis generatorius 800W YatoYato, LenkijaAprašymas:Inverteriniai generatoriai yra patikimi energijos šaltiniai iškylaujant, gamtoje ir bet kur kitur, kur nėra visuomeninio elektros tinklo ir reikia elektros šaltinio. Inverterinė sistema leidžia saugiai prijungti net ir elektros svy..
242.00 €
Benzininis generatorius 2200W YatoYato, LenkijaAprašymas:Keturtaktis oru aušinamas generatorius. Puikus sprendimas visur, kur reikia elektros šaltinio, tačiau nėra visuomeninio elektros tinklo. AVR įtampos stabilizavimas apsaugo elektrinius prietaisus nuo žalos ir užtikrina, jog jie gauna pilną gali..
280.00 €
Inverterinis benzininis generatorius 2 kWYato, LenkijaAprašymas:Inverteriniai generatoriai yra patikimi energijos šaltiniai iškylaujant, gamtoje ir bet kur kitur, kur nėra visuomeninio elektros tinklo ir reikia elektros šaltinio. Inverterinė sistema leidžia saugiai prijungti net ir elektros svyraviv..
300.00 €
Benzininis generatorius su apsauga nuo perkrovos 2.5 kWAprašymas:Keturtaktis oru aušinamas generatorius. Puikus sprendimas visur, kur reikia elektros šaltinio, tačiau nėra visuomeninio elektros tinklo. AVR įtampos stabilizavimas apsaugo elektrinius prietaisus nuo žalos ir užtikrina, jog jie gauna pi..
320.00 €
Gamintojas:: Kiti
Benzininis elektros generatorius 2.8 kw2 metų garantijaGamintojas: WALKENPOWERKilmės šalis: OlandijaTalpa: 230 VDažnis: 50HzPradinis vatas: 2500 WVeikiantis vatas: 2800WBako talpa: 17LElektrinis paleidimasIzonorma: 9001: 2000Darbinio triukšmo lygis: 87 dBTuri: AVRProdukto dydisGaminio ilgis: 590,0 m..
650.00 €
Benzininis generatorius trifazis 5.5 kW Aprašymas: Didelės galios generatorius, pritaikytas darbui sudėtingose aplinkose ir esant pilnai apkrovai. Jo konstrukcija leidžia siųsti elektrą į pastatus ir įrangą, pvz.: įvykus ilgalaikiams elektros tinklų remonto darbams arba kai reikia 230V ir 400V..
750.00 €
Gamintojas:: MOSA
Benzininis generatorius MOSA GE 3500 HBM 3.7 kW 3000 aps/min Gamintojas: MOSA- Italija; Garantija: 24mėn Aprašymas: Mobilus ir patikimas generatorius, pasirinktinai komplektuojamas su Honda arba Kohler motoru. Puikiai tinka naudojimui darbinėje aplinkoje, dirba pakankamai tyliai. Galimi pap..
879.00 €
Gamintojas:: MOSA
Benzininis generatorius MOSA GE 5000 BBM 6.5 kW 3000 aps/min Gamintojas: MOSA- Italija; Garantija: 24mėn Aprašymas: Mobilus benzininis generatorius, komplektuojamas su Honda arba Briggs&Stratton motoru. Generatorius puikiai tinka naudojimui darbinėje aplinkoje, yra pakankamai lengvas dė..
966.79 €
Gamintojas:: Valkenpower
Benzininis generatoriaus su el.paleidėju Valkenpower 7 kWGamintojas Valkenpower (Olandija), garantija 12 mėn.Technininiai duomenys:Maitinimas: 230 V 50 HzBako talpa: 25 lElektrinis paleidimasIzonorma: 9001: 2000Darbinio triukšmo lygis: 89 dBChromuota dujų išmetimo angaAVR: yraMatmenys: 720 x 520 x 6..
1,089.00 €
Gamintojas:: Valkenpower
Inverterinis benzininis generatorius Valkenpower 3 kW 3800 aps/minGamintojas Valkenpower (Olandija), garantija 12 mėn.Techniniai duomenys:Garso lygis be apkrovos: 58 dBGarso lygis su apkrova: 65 dBVariklis: venzininisVariklio sūkiai: 3800 aps/minAušinamas oruAlyvos talpa: 0.6 lBako talpa: 4.8 lĮtamp..
1,239.00 €
Gamintojas:: Valkenpower
Benzininis elektros generatorius Valkenpower 6 kW 3000 aps/minGamintojas Valkenpower (Olandija), garantija 12 mėn.Techninian duomenys:Variklio tipas: Honda GX270 VXB7Galingumas AG: 8 AGGalia: 6 kW (3000 aps./min.)Cilindrų talpa: 270 cm3Suvartojimas: 75 % , 2 l/hBako talpa: 5.3 lGarso lygis: 71 dBAmp..
1,270.50 €
Gamintojas:: Valkenpower
Benzininis elektros generatorius Valkenpower 7.7 kWGamintojas Valkenpower (Olandija), garantija 12 mėn.Šiame benzininiame elektros generatoriuje įmontuotas Honda GX390 variklis, standartiškai sukomplektuotas su skaitmeniniu AVR (automatiniu įtampos reguliatoriumi), 1 lizdu 400V 16A ir 1 lizdu 230V 1..
1,600.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 15 (2 Puslapių)