Meniu
Jūsų krepšelis

Mechaniniai domkratai

 

Mechaniniai domkratai

 

Mechaniniai domkratai yra dažnai naudojami įvairiuose garažuose, nesvarbu ar tai būtų privataus namo garažas, ar profesionalus servisas. Šio tipo domkratai yra vieni seniausių rinkoje ir neapleidžia pozicijų. Mechaniniai domkratai pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu, būtent šios savybės padeda mechaniniams domkratams ilgai išsilaikyti rinkoje ir neapleisti pozicijų. Automobiliniai mechaniniai domkratai yra dažnai naudojami įvairiuose remonto darbuose, todėl jie yra labai universalūs.

 

Mechaninių domkratų pasirinkimas

 

Pagrindinė techninė savybė, pagal kurią vertą rinktis mechaninius domkratus, yra maksimalus keliamas svoris. Pagal šį kriterijų rekomenduojame rinktis visų tipų domkratus. Kitos savybės, į kurias tikrai reikia atsižvelgti, yra – maksimalus keliamas mechaninių domkratų aukštis ir minimalus keliamasis aukštis. Pastarasis parametras yra labai svarbus tada, jeigu yra remontuojami žemos bazės automobiliai. Kadangi kitu atveju, tiesiog panaudoti mechaninio domkrato negalėsite.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų mechaninių domkratų atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Castec, Krauss Tools ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Mechaninis domkratas 10t
PERKAMIAUSIA
Rodoma 1 iki 1 iš 1 (1 Puslapių)