Meniu
Jūsų krepšelis

Specialūs Produktai

Specialieji diagnostikos prietaisai

Siūlome rinktis iš specialiųjų diagnostikos prietaisų, kurie skirti identifikuoti tam tikras problemas, gedimus ir defektus. Transporto priemonių specialioji diagnostikos įranga orientuota į vieną sritį, todėl suteikia galimybę itin tiksliai identifikuoti trikdžius ir juos spręsti, taip pat ne tik palengvinti automobilių remonto meistrų darbą, bet ir sumažinti laiko resursus, optimizuoti procesus ir didinti darbų našumą, suteikiamų paslaugų apimtį. Pas mus galite įsigyti tik aukštos kokybės, patikimų gamintojų autodiagnostikos įrangą.

DPF filtrų diagnostikos prietaisai

Parduodame AUTEL gamintojo DPF filtrų diagnostikos prietaisus, kurie yra modernūs, juose įdiegtos pažangiausios technologijos, o gamybos procesas orientuotas į Europos, JAV ir kitų šalių rinką, todėl šie įrenginiai veikia tiksliai ir yra suderinami su populiariausiais modeliais. AUTEL DPF filtrų diagnostikos prietaisai yra lengvai valdomi, jų pateikiama informacija aiškiai suprantama, todėl reikalingas funkcijas gali atlikti ne tik patyrę specialistai, bet ir mėgėjai, savarankiškai automobilių remontą atliekantys meistrai.

Alyvos keitimo diagnostikos prietaisai

AUTEL gaminami alyvos keitimo diagnostikos prietaisai skirti paprasčiau ir patogiau nustatyti alyvos keitimo intervalus ir kontroliuoti alyvos keitimo lemputės signalus. Naudojantis AUTEL alyvos keitimo diagnostikos prietaisai, po alyvos keitimo išjungti lemputės signalus nebus jokio vargo – tai be sunkumų galės atlikti bet kuris meistras. Šio gamintojo įranga atitinka daugumos populiariausių markių automobilių parametrus, yra paprastai ir aiškiai valdoma.

Kiti prietaisai

Be DPF filtrų ir alyvos keitimo diagnostikos prietaisų, AUTEL siūlo ir kitų specialiųjų diagnostikos įrenginių ar kitų priemonių, reikalingų sklandžiai planuoti ir atlikti darbus autoservise. Šis italų gamintojas specializuojasi automobilių remonto prietaiso srityje, todėl visada gali pasiūlyti pažangius sprendimus, kuriuose integruotos tik moderniausios technologijos.

Patikslinkite paiešką

DPF filtro diagnostikos prietaisas AUTEL MaxiCheck DPF Reset DPF filtro diagnostikos prietaisas AUTEL MaxiCheck DPF Reset
-21 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Glaudesnis OBDII Mode 6
Labai paprastas naudoti
Atstato DPF 

Rodoma 1 iki 1 iš 1 (1 Puslapių)