Meniu
Jūsų krepšelis

Kiti prietaisai autoelektrikui

Platus autoelektriko įrangos asortimentas

Siekiame pasiūlyti sprendimus, kurie įgalintų mūsų klientus darbus atlikti sklandžiau ir operatyviau, taip sumažinti laiko sąnaudas ir jį produktyviau išnaudoti. Mūsų asortimente galite rasti įvairių rūšių prietaisų, skirtų kiekvieną dieną autoelektriko atliekamoms operacijoms palengvinti. Siūlome įsigyti funkcionalių testerių, litavimo stotelių, šilumos kamerų ir kitų prietaisų, kurie suteikia galimybę greičiau ir tiksliau nustatyti gedimus, identifikuoti jų vietą ir suteikti remonto paslaugas. Tarp siūlomų produktų – tik patikimų, pasaulyje gerai žinomų gamintojų prietaisai, kuriais pasitiki daugelio šalių meistrai. Rekomenduojame juos ir savo klientams, o kilus klausimams visada esame pasiruošę padėti išsirinkti ir rasti tinkamiausią sprendimą.

Įvairų specifikacijų testeriai autoelektrikui

Mūsų parduotuvėje galite rinktis iš skirtingų rūšių testerių, kurie palengvins kasdienius darbus autoelektriko dirbtuvėse. Tai funkcionalūs modeliai, kuriuose integruotos pažangios funkcijos. Testeriai yra lengvi, patogūs naudoti, juos nesunku nešiotis iš vienos vietos į kitą, o informacija ekrane pateikiama aiškiai ir struktūruotai. Asortimente rasite elektros grandinės, benzininių ir dyzelinių variklių kompresijos, generatoriaus testerių ir kitokių įrenginių. Visi jie tinkami naudoti, kai remontuojamos Europos rinkai skirtos transporto priemonės. Gamintojai užtikrina, kad produktai skirti Europos ir gretimai rinkai, daugeliui prietaisų taikoma net kelerių metų garantija. 

Autel, Magneti, Marelli – autoelektriko testeriai

Užtikrinti maksimalią siūlomų prekių kokybę galime tik tada, kai renkamės patikimų gamintojų produktus. Didžiąją dalį mūsų asortimento sudaro tokių žymių vardų kaip AUTEL, MAGNETI MARELLI produktai. Šie gamintojai atpažįstami ir dėl aukštų standartų vertinami daugelyje pasaulio šalių, jų gaminius renkasi tiek specializuoti, vardiniai autoservisai, tiek pavieniai meistrai, automobilių remonto paslaugas teikiantys savarankiškai. Produktų populiarumą lemia nuolatinis gamintojų siekis pasiūlyti klientui modernų ir funkcionalų produktą, kuris maksimaliai prisidėtų prie atliekamų darbų kokybės.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: LD
LD

Sklandu valdymas
LED ekranas
Daug antgalių 

Elektros grandinės testeris AUTEL PowerScan PS100 Elektros grandinės testeris AUTEL PowerScan PS100
-22 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Testuoja visas elektros grandines
Įrengtas žibintuvėlis
6 metrų kabelis

Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
MAGNETI-MARELLI
Kompaktiškas dizainas
Lengvas naudoti 
Didelis palaikymas

Rodoma 1 iki 3 iš 3 (1 Puslapių)