Meniu
Jūsų krepšelis

Akumuliatorių palaikytojai

Akumuliatorių įkroviklių specifikacijos

Per optimalų laiką automobilio akumuliatoriui įkrauti siūlome rinktis aukštos kokybės, patikimų gamintojų akumuliatorių įkroviklius. Prietaisai veikia pagal pažangias technologijas, todėl dauguma iš jų tinkami įkrauti ir naujausių modelių transporto priemonių akumuliatorius. Įkrovikliai yra patogiai valdomi, išmaniai parenka krovimo režimą. Mūsų asortimente galite rasti žinomų gamintojų produktus – siūlome GYS, ELECTROMEM, SCHUMACHER, LAUNCH ir kitokius, profesionaliai naudoti skirtus, akumuliatorių įkroviklius. 

Akumuliatorių energijos palaikymo prietaisai

Atliekant įvairius transporto priemonės diagnostinius darbus, siūlome rinktis kokybiškus akumuliatorių energijos palaikymo prietaisus. Šie prietaisai užtikrina, kad automobilio akumuliatorius neišsikraus, nebus pakenkta jo ir visos transporto priemonės parametras, išsaugota atmintis – įrenginys automatiškai parenka optimalų energijos palaikymo režimą. Akumuliatorių energijos palaikymo prietaisai paprastai ir patogiai jungiami prie transporto priemonės, dauguma modelių yra modernūs, tinkami jungti prie naujausių modelių automobilių sistemų.

Mobilūs akumuliatorių paleidikliai

Akumuliatorių paleidikliai užtikrina spartų ir efektyvų akumuliatorių įkrovimą didele energijos srove. Moderniausi modeliai gali būti naudojami įkrauti ne tik lengvųjų automobilių, bet ir sunkiasvorių transporto priemonių (sunkvežimių, komercinio transporto) akumuliatorius. Siūlome rinktis tik patikrintus, patikimų gamintojų akumuliatorių paleidiklius, kurie funkcionuoja sklandžiai, todėl akumuliatoriui netekus galios per optimalų laiką atkuria jo veikimą, kad transporto priemonė ir toliau galėtų būti eksploatuojama.

Akumuliatorių krovimo įrangos konsultacijos ir pasirinkimas

Mūsų siūlomame asortimente rasite skirtingų rūšių prietaisų – ir mobilių, ir stacionarių, su integruotomis įkrovimo, energijos palaikymo ir paleidimo funkcijomis. Galite rinktis kelių gamintojų siūlomus produktus, kurių visi atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Kilus klausimams, mūsų specialistų komanda visada pasirengusi į juos atsakyti, suteikti profesionalią konsultaciją ir padėti išsirinkti tinkamiausią įrenginį atsižvelgiant į kliento poreikius ir galimybes.

Patikslinkite paiešką