Oro kompresoriai ir pripūtimo įranga

Oro kompresorių pagrindinė funkcija yra suslėgti orą. Šiais laikais suslėgtas oras yra naudojamas įvairiausiems darbams. Kompresoriai yra naudojami automobilių remonte, pramonėje, žemės ūkyje, statybose ir dar daugelyje kitų sferų. Kompresorius yra tokia įranga, kuris panaudodamas elektrinį variklį suspaudžia specialioje talpoje orą. Aukšto slėgio oras yra kaupiamas plieninėje talpykloje ir kai yra pasiekiamas tam tikras slėgis, kompresorius išsijungia. Tad nors ir kompresoriai būna įjungti į elektros lizdą, tačiau jie nuolatos nedirba ir palaiko reikiamą slėgį talpoje. 

Populiariausios kategorijos Oro kompresoriai ir pripūtimo įranga prekės

Rodyti:

Rodoma nuo 1 iki 21 iš 91 (5 puslapių)

Rodoma nuo 1 iki 21 iš 91 (5 puslapių)

 

Platus kompresorių pasirinkimas

 

UAB Baltic Diagnostic Service įmonė gali pasiūlyti labai platų kompresorių pasirinkimą. Parduodami kompresoriai yra stūmokliniai arba sraigtiniai, abiejų tipų kompresorių pasirinkimas yra vienas didžiausių rinkoje, tad kiekvienai panaudojimo sričiai galime pasiūlyti atitinkamus kompresorius. Mūsų filtracijos pagalba oro kompresoriai yra suskirstyti pagal talpą, našumą, maksimalų slėgį, kainą ir gamintoją, todėl patogiai ir greitai išsirinksite Jums tinkamiausią kompresorių.

 

Kompresorius - įvairiems darbams

 

Tad jeigu Jums yra reikalingas buitinis kompresorius, kurį naudosite smulkiems darbams namų ūkyje, tinkamiausia rinktis 50l stūmoklinį kompresorių. Toks kompresorius yra mobilus ir patogus, tačiau autoservisui jis nėra tinkamas, kadangi būtų per silpnas. Servisas dažniausiai naudoja stūmoklinius kompresorius, kur panaudojimo sritis yra labai didelė. Jie gali būti naudojami automobilių dažymui, remontui, padangų montavimui ir kitiems svarbiems darbams. 

 

Dažniausi klausimai

 

Dažniausiai klientai pirkdami tokią įrangą teiraujasi kurie kompresoriai yra betepaliniai, kurie yra tylūs oro kompresoriai, kurie yra trifaziai, kokio oro kompresoriaus užtenka dažymui ir kitų klausimų. Kadangi mūsų įmonėje dirba profesionalūs specialistai, klientai gauna kokybiškiausius atsakymus.

 

Mes Jums siūlome

 

Nors UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Oro kompresorių naudojimas

 

Naudojimosi instrukcija: naudokite kompresorių tik pilnai žinodami kaip jis veikia; nenaudokite kompresoriaus esant gaisro tikimybei; nenaudokite kompresoriaus pavojingose zonose ir šalia degių medžiagų; saugokite nuo vaikų ir nepalikite prietaiso be priežiūros; draudžiama kompresorių naudoti ne pagal paskirtį; stebėkite, kad įrenginiuose nebūtų pučiamas per aukštas slėgis (dažniausiai Jūs šią informaciją rasite kito įrenginio techninėje charakteristikoje); nepalikite veikiančio kompresoriaus be priežiūros. Ilgesnis darbas su kompresoriumi gali sukelti perkaitinimą ir jo gedimą, todėl dirbant darykite pertraukas.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Walter, GudePol, MZB ir kiti.

Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija, Kinija ir kitos.

Senukai Melga Eoltas Mercell Kauno Tiltai Pieno Žvaigždės Vlantana Raseinių autobusų parkas Adampolis Nemuno Žiedas UAB Kelias