Meniu
Jūsų krepšelis

Motociklų padangų montavimo staklės

Montuojant motociklų padangas, reikia atsižvelgti į jų specifiką, nes motociklų padangos yra siauresnės, lengvesnės ir turi kitokį profilio dizainą. Motociklų padangų montavimo staklės yra pritaikytos būtent šiai padangų kategorijai, kad garantuotų saugų, efektyvų montavimo procesą, užtikrinantį pažeidimų išvengimą.

Pagrindinės motociklų padangų montavimo staklių ypatybės:

  • Specifiškas pritaikymas: Šios staklės yra sukurtos atsižvelgiant į motociklų padangų ypatumus, pavyzdžiui, siauresnę padangų bazę ir profilio kreivę.
  • Saugumas pirmiausia: Montuojant motociklų padangas, ypač svarbu užtikrinti, kad nei ratlankis, nei padanga nebūtų pažeisti. Todėl šios staklės turi saugos mechanizmus, kurie apsaugo nuo galimų pažeidimų.
  • Intuityvus naudojimas: Nors motociklų padangų montavimas gali būti šiek tiek kitoks nei automobilių, šios staklės yra suprojektuotos taip, kad jas būtų lengva ir intuityvu naudoti.
  • Veiksmingas montavimas ir demontavimas: Sudarytos sąlygos tiek padangos uždėjimui ant ratlankio, tiek jos nuėmimui, užtikrinant kokybišką ir saugų darbo atlikimą.
  • Ergonominė konstrukcija: Nors motociklų padangos yra lengvesnės, montavimo staklių dizainas yra pritaikytas taip, kad darbininkas galėtų efektyviai ir be papildomo krūvio montuoti padangas.

Rinkoje yra įvairių motociklų padangų montavimo staklių modelių, pritaikytų įvairiems motociklų tipams ir poreikiams. Svarbu renkantis stakles atsižvelgti į tai, su kokiomis padangomis dažniausiai dirbama, ar reikia papildomų funkcijų ir kiek dažnai bus naudojamos staklės. Atminkite, kad verta investuoti į aukštos kokybės įrangą, kuri garantuos ilgaamžiškumą ir aukštą darbo kokybę.

Padangų montavimo staklės išsimokėtinai

Tam, kad klientai liktų patenkinti ir gautų įrangą tada, kai jos reikia ir nereikėtų laukti, Jūsų patogumui galime serviso įrangą parduoti išsimokėtinai. Būtent dėl to bendradarbiaujame su dviem lizingo bendrovėmis – Moki Lizingu bei SB lizingu. Išsimokėtinai pirkti serviso įrangą galime pasiūlyti tiek fiziniams asmenims, tiek įmonėms. Finansavo riba nėra didelė, tad galite pradėti remonto veiklą, kadangi galime pasiūlyti visą autoserviso įrangą išsimokėtinai. Verta pabrėžti, jog jeigu perkama tiesiogiai per mūsų įmonė, serviso įrangos pabrangimas ir palūkanos yra labai mažos.

Mes Jums siūlome

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums kvalifikuotą konsultaciją. Esant poreikiui galime užsakyti atsargines dalis ir priedus, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti žymiai pigiau, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Gamintojai

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Weber, ATH-Heinl, Butler, Bosch, Focus ir kitų.
Gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Kinija ir kitos.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Redats
Redats

Pusiau automatinės
Išorinio ratl. tvirtinimas: 7-24"
Maks. rato skersmuo: 1000 mm

Rodoma 1 iki 1 iš 1 (1 Puslapių)