Meniu
Your Cart

Pramoniniai oro kompresoriai

Pramoniniai oro kompresoriai

Siūlome rinktis iš gausaus pramoninių oro kompresorių asortimento, tarp kurių visada rasite pramoninių sraigtinių oro kompresorių, pramoninių sraigtinių oro kompresorių su oro baku ir pramoninių oro kompresorių su oro baku ir sausintuvu. Visi siūlomi variantai yra aukščiausios kokybės, gaminami patikimų ir pasaulyje pripažinimą pelniusių gamintojų. Sraigtiniai oro kompresoriai gali būti skirtingo galingumo, todėl klientai juos gali rinktis pagal konkrečius verslo poreikius. Šie kompresoriai plačiai pritaikomi įvairiuose cechuose, gamybinėse ir kitose įmonėse. 

Mobilieji oro kompresoriai

Tarp mobiliųjų oro kompresorių galima rasti skirtingo galingumo ir skirtingomis kuro rūšimis varomų įrengimų. Galime pasiūlyti ir dyzelinių, ir benzininių mobiliųjų oro kompresorių, taip pat ir įmontuojamųjų variantų. Dauguma mobiliųjų oro kompresorių yra manevringi, nesudėtingai perkeliami iš vienos vietos į kitą, funkcionalūs. Gaminami naudoti profesionaliai, pritaikyti atliekant specifines operacijas. Visi mobilieji oro kompresoriai yra aukštos kokybės, gaminami patikimų gamintojų. 

Kita įranga

Galime pasiūlyti ir papildomų reikmenų bei įrengimų oro sistemoms diegti ir eksploatuoti. Pas mus galite įsigyti kondensato apdorojimo sprendimų, suspausto oro sistemų, slėginių bakų. Tarp kondesato apdorojimo įrangos rasite oro srauto reguliatorių, drėgmės filtrų, drėgmės rinkiklių, suspausto oro filtrų ir kitokių reikmenų. Taip pat galime pasiūlyti rinktis iš skirtingos talpos ir skirtingais parametrais pasižyminčių slėginių bakų (nuo 900 litrų iki 3000 litrų). Visada siekiame savi klientams pasiūlyti platų kokybiškos produkcijos asortimentą, kad visada galėtų rinktis labiausiai poreikius atitinkančius sprendimus.