Meniu
Your Cart

Dujinės, dyzelinės miltelinio dažymo krosnys

Dujinės, dyzelinės miltelinio dažymo krosnys

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: COLO
Didelė elektrinė miltelinio dažymo krosnis COLO 16454,5 metrų ilgio kietėjimo krosnis skirta milteliniu būdu padengti didelių gabaritų dalis arba didelę mažų dalių partiją.Elektrinis šildymo būdas sumažina eksploatavimo ir priežiūros kaštus, taip pat sukuria švaresnę aplinką.COLO miltelinio dažymo k..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Didelė miltelinio dažymo krosnis COLO 5219Jis šildo greičiau, naudodamas dujas ar dyzeliną kaip kurą, ir yra ekonomiškesnis, turėdamas mažiau energijos ir priežiūros sąnaudų.Kronis yra pagaminta iš patvarių ir aukštos kokybės komponentų, kurie niekada nepažeidžia kokybės ir našumo.Naudojant PLC sist..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Dujinė miltelių dengimo krosnis COLO 1732Paketinė miltelinio dažymo krosnis, kuras naudojantis gamtines dujas, greitai ir tolygiai pasiekia reikiamą temperatūrą.Dujų miltelinio dažymo krosnyse yra degimo patalpa, pastatyta šilumokaičiu, kad liepsna perduotų į švarų karštą orą.Ši netiesioginio šildym..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Elektrinė miltelių dengimo krosnis COLO 1864COLO 1864 miltelinio dažymo krosnis yra paprastas ir efektyvus miltelių dengimo procesui, kurio elektrinis šildymo būdas leidžia greitai pakelti iki reikiamos temperatūros naudojant mažiau energijos, taip pat palaiko aplinką švarą.Tai populiariausias model..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Elektrinė pramoninė miltelinio dažymo krosnis COLO 1515Miltelinio dažymo krosnyje naudojama PLC valdymo technologija, suteikianti tikslų šildymo procesą.Oro srauto sistemos skatina oro mišinį greičiau pakelti temperatūrą ir tolygiai pašildyti.Elektrinė miltelinio dažymo krosnis užtikrina švarią apli..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Laboratorinių bandymų miltelių dengimo krosnis COLO 4355-TLab miltelinio dažymo krosnis skirta mažoms partijoms ir bandymamsVidines krosnės lentynas galima lanksčiai nuimti, kad būtų galima pritaikyti skirtingų dydžių dalis.Paprasta elektrinio šildymo technologija užtikrina aukštos kokybės kietėjimo..
0.00 €
Maža miltelių dengimo dujų krosnis COLO 0813Mūsų miltelinio dažymo dujinė orkaitė skirta taupyti energiją, laiką ir tausoti aplinką.Gamtines dujas arba SND ima kaip kurą, todėl greitai pakyla iki reikiamos temperatūros.Oro cirkuliacijos sistemos dėka jis sukuria optimalų oro srautą visame miltelinio..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Ratų miltelių dengimo krosnis COLO 1688Taupanti miltelinio dažymo krosnis yra specialiai sukurta ratams, taip pat kitoms mažoms metalinėms dalims, pavyzdžiui, dviračių ar motociklų priedams, padengti.Ratų miltelių dengimo krosnies ypatybėsValdymas leidžia nustatyti tikslią temperatūrą ir laiką, taip..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Vikšrinė miltelinio dažymo krosnis COLO 2447PLC skydelis leidžia operatoriui tiksliai nustatyti norimą temperatūrą ir šildymo laiką, taip pat atitinkamai sureguliuoti įrenginį su aliarmo funkcija ir avariniu sustabdymu, kad būtų užtikrintas saugumas.Galingas ventiliatorius pagreitina karšto oro srau..
0.00 €
Rodoma 1 iki 9 iš 9 (1 Puslapių)