Meniu
Your Cart

Automatinė miltelinio dažymo įranga

Automatinė miltelinio dažymo įranga

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: COLO
Automatinė miltelinio dažymo įranga COLO 191S-AMiltelių dažymo linijos modulis, kurį galima lengvai pritaikyti pagal kliento poreikius, siūlantis kokybišką dažymą, didelį taupymą milteliuose ir greitą atsipirkimą. Spintelės tinkle gali būti iki 24 valdiklių, visus parametrus galima nustatyti pagrind..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Automatinė miltelinio dažymo įranga COLO 660 ACOLO-660A automatinė miltelinio dažymo įranga skirta išskirtinai automatinei elektrostatinei dangai. Automatinė valdymo spintelė yra kompaktiško dizaino ir lengvai valdoma. Šioje spintelėje sumontuoti miltelių pistoletų valdikliai. Pagal užsakymą prie ce..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Automatinė miltelinio dažymo įranga COLO 668AMiltelinio dažymo pistoletai su valdymo sistema yra idealus pasirinkimas automatinei linijų gamybai dėl savo modulinės konstrukcijos ir paprasto valdymo.Automatinius antgalių purškimo parametrus galima greitai ir lengvai valdyti atliekant įvairius da..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Automatinė miltelinio dažymo įranga COLO 800D AAprašymas:Tai idealus pačiai pradžiai į automatinę serijinę gamybą, siūlančią kokybišką apdailą ir puikų miltelių taupymą, kurio apdorojimą galima lengvai valdyti per centrinę spintelę.Modulio dizainas gali būti pritaikytas pagal kliento poreikius, leid..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Automatinė miltelinio dažymo kolona COLO 2000DKolona skirta nuosekliai ir tolygiai dengti detales dažais automatinėje gamybos linijoje. Purkštuvai yra sumontuoti ant svirties, įmontuotos ant kolonos, kurios judėjimas yra užprogramuotas įvairiais greičiais, kad atitiktų konvejerio greitį ir objekto a..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Automatinė miltelinio dažymo kolona COLO 2300DSpecialiai sukurta siekiant patenkinti aukščiausius miltelinio dažymo kokybės reikalavimus.Lengva pakeisti purškimo pistoletus keičiant spalvą ir pagerinti darbo efektyvumą.Purkštuvo judėjimas valdomas dažnio varikliu, nustatomu per PLC jutiklinį ekraną...
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Automatinė vertikalaus miltelinio dažymo įranga COLO 2500DKumštelio jungties surinkimo struktūra.Juda pastoviu greičiu, kad būtų išvengta nevienodo dangos storio, būtų geresnė kokybė.Variklis dirba viena kryptimi ir jį papildo alkūninis velenas.Tinka trumpam dažymo darbamsTempimas yra fiksuotas, sla..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
PLC automatinė miltelinio dažymo kolona COLOItin sklandus judėjimas, mažas triukšmas, diržas turi mažą nusidevėjimą.Tikslų greitį, dažymą ir padėtį galite nustatyti PLC valdiklyje jutikliniu ekranu.Skirtingas darbo pasirinkimas iš 20 programų.Tvirta konstrukcija ir judėjimas suteikia daugiau vienodu..
0.00 €
Rodoma 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)