Meniu
Your Cart

Platforminės rampos

Platforminės rampos

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
Hidraulinė krovinių kėlimo platforma 2000 kgMobili keltuvo platformą su elektriniu variklių kėlimui. Lengvas ir patogus valdymas, mažai užimanti vietos konstrukcija, todėl plačiai naudojamas sandėliuose, uostuose, gamyklose, krovinių pakrovimui ir iškrovimui. Tai puikus pasirinkimas mažų gabaritų pa..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Krovinių kėlimo rampa 1-3tŽirklinė kėlimo platforma naudojama kelti krovinius tarp skirtingų aukštų ir sukvežimių su puspriekabėmis pakrovimui. Tai puikus sprendimas gamykloms ar sandėliavimo pastatams. Su šia krovinių kėlimo rampa krovinius pakelsite iki ergoniminio darbinio aukščio. Turime įvairių..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Krovinių kėlimo rampa 1-4tŽemo profilio žirklinė platformos rampas optimalus sprendimas palėčių kėlimui ir lengvesniam sunkvežimių pakrovimui. Šiai rampai nereikalinga speciali duobė, tad nereikalingi jokie statybos darbai, o montavimo išlaidos yra minimalios. Tai puikus sprendimas gamykloms ar sand..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Krovinių kėlimo rampa 2tKėlimo rampa gali būti montuojama tiek ant žemės, tiek įrengtoje duobėje. Žemo profilio žirklinė platformos rampas optimalus sprendimas palėčių kėlimui ir lengvesniam sunkvežimių pakrovimui. Tai puikus sprendimas gamykloms ar sandėliavimo pastatams, kur neįmanomas duobės pagr..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Krovinių kėlimo rampa 6/8/10 tonųGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Stacionari doko rampa yra valdoma hidrauliniu cilindru ir elektriniu varikliuDaugiausiai naudojamas gamyklose, sandėliuose ar prekių priėmimo vietose. Ši kelimo rampa naudojamas kaip tiltas iš krovinių platformos į sunkvežimį, konteinerį a..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Mobili hidraulinė krovinių platforma 6/8/10/12 tonųGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Mobili hidraulinė krovinių platforma, nereikia montuoti ir lengva naudoti.Beveik nereikia priežiūros.Didelio atsparumo plienas, stipri dviguba konstrukcija.Puikus įrenginys greitam puspriekabių pakrovimui.Tinka įvairių su..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Mobili pakrovimo rampa 6/8/10/12 tonųGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Mobili pakrovimo doko rampa yra specialiai sukurta tam, kad suteiktų patogesnį krovinių priėmimą į sandėlį, gamyklą ar kraunant prekes į puspriekabę.Su šia mobilia rampa galima privažiuoti į jums patogią vietą.Lengvesnis pakrovimas ir ..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Mobili rampa pakrovimui 6/8/10/12 tonųGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Mobili pakrovimo doko rampa yra specialiai sukurta tam, kad suteiktų patogesnį krovinių priėmimą į sandėlį, gamyklą ar kraunant prekes į puspriekabę.Su šia mobilia rampa galima privažiuoti į jums patogią vietą.Lengvesnis pakrovimas ir..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Pakrovimo rampa 6/8/10/12 tonųGarantija: 12 mėn.Aprašymas:Reguliuojamas pakrovimo aukštis ir nuolydis.Neperšlampamas paviršius garantuoja saugumą.Kėlimas valdomas elektriniu varikliu.Sukurtas ypač dideliems kroviniams.Stipri konstrukcija pagaminta iš plieno.Labai lengva valdyti ir prižiūrėti.Galima ..
0.00 €
Rodoma 1 iki 9 iš 9 (1 Puslapių)