Meniu
Your Cart

Oro kompresoriai

Platus kompresorių pasirinkimas

UAB Baltic Diagnostic Service įmonė gali pasiūlyti labai platų kompresorių pasirinkimą. Parduodami kompresoriai yra stūmokliniai arba sraigtiniai, abiejų tipų kompresorių pasirinkimas yra vienas didžiausių rinkoje, tad kiekvienai panaudojimo sričiai galime pasiūlyti atitinkamus kompresorius. Mūsų filtracijos pagalba oro kompresoriai yra suskirstyti pagal talpą, našumą, maksimalų slėgį, kainą ir gamintoją, todėl patogiai ir greitai išsirinksite Jums tinkamiausią kompresorių.

Kompresorius - įvairiems darbams

Tad jeigu Jums yra reikalingas buitinis kompresorius, kurį naudosite smulkiems darbams namų ūkyje, tinkamiausia rinktis 50l stūmoklinį kompresorių. Toks kompresorius yra mobilus ir patogus, tačiau autoservisui jis nėra tinkamas, kadangi būtų per silpnas. Servisas dažniausiai naudoja stūmoklinius kompresorius, kur panaudojimo sritis yra labai didelė. Jie gali būti naudojami automobilių dažymui, remontui, padangų montavimui ir kitiems svarbiems darbams.
 

Dažniausi klausimai

Dažniausiai klientai pirkdami tokią įrangą teiraujasi kurie kompresoriai yra betepaliniai, kurie yra tylūs oro kompresoriai, kurie yra trifaziai, kokio oro kompresoriaus užtenka dažymui ir kitų klausimų. Kadangi mūsų įmonėje dirba profesionalūs specialistai, klientai gauna kokybiškiausius atsakymus.

Produkciją siūlome žema kaina

Nors UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Oro kompresorių naudojimas

Naudojimosi instrukcija: naudokite kompresorių tik pilnai žinodami kaip jis veikia; nenaudokite kompresoriaus esant gaisro tikimybei; nenaudokite kompresoriaus pavojingose zonose ir šalia degių medžiagų; saugokite nuo vaikų ir nepalikite prietaiso be priežiūros; draudžiama kompresorių naudoti ne pagal paskirtį; stebėkite, kad įrenginiuose nebūtų pučiamas per aukštas slėgis (dažniausiai Jūs šią informaciją rasite kito įrenginio techninėje charakteristikoje); nepalikite veikiančio kompresoriaus be priežiūros. Ilgesnis darbas su kompresoriumi gali sukelti perkaitinimą ir jo gedimą, todėl dirbant darykite pertraukas.

Mini (maži) oro kompresoriai

Pardavimai rodo, jog vis didėja paklausa oro kompresorių, kurie yra itin kompaktiški bei maži. Pirkti juos renkasi ne tik mėgėjai, bet ir mechanikos profesionalai. Mini kompresoriaus kaina priklauso nuo keletos aspektų: cilindrų, talpos, svorio, mobilumo, galios ir kt. Jei mini kompresorius reikalingas buitiniam naudojimui, natūraliai jo galia ir pajėgumas turėtų būti mažesnis, profesionaliam naudojimui visi parametrai turėtų būti kur kas aukštesni. Akcija gali padėti Jums sutaupyti perkant mažą kompresorių. www.bds.lt parduoda tik profesionalią autoservisų įrangą, todėl įsigydami produkciją galite būti ramūs dėl jos kokybės.
Maži oro kompresoriai parduodami internetu, įsigijus prekę už nedidelį mokestį pristatysime į norimą vietą.

Gamintojai

BDS  atstovauja ir parduoda šių gamintojų produkciją: Walter, GudePol, MZB ir kiti.
Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija, Kinija ir kitos.