Padangų remonto įranga, kokie prietaisai turi būti kiekvieno mechaniko dirbtuvėse?

Artėjant kasmetiniams dokumentų teikimams gauti užimtumo tarnybos paramą verslui, klientai susiduria su problema, kad nežino, kaip komplektuoti serviso įrangą, kokią įrangą jiems reikalinga vieniems ar kitiems darbams atlikti pradedant automobilių remonto verslą. Ši kartą aptarsime kokia įranga reikalinga atlikti padangų remonto darbus.

Norint užsiimti padangų remontu privalote turėti bazinę įrangą tai yra padangų montavimo ir balansavimo stakles be šios įrangos neišsiversite jei galvojate apie komfortišką bei efektyvų darbą.

Padangų montavimo staklės

Padangų montavimo staklės yra skirtos atskirti padangą nuo ratlankio. Letenos pagalba yra užkabinamas padangos kantas, tuo metu padas, ant kurio padėtas ratas, sukasi ir yra atskiriama padanga nuo ratlankio. Montavimo staklės gali ne tik atskirti padangą nuo ratlankio, tačiau taip pat padangą gali ir užmontuoti.

Ratų balansavimo staklės

Renkantis ratų balansavimo stakles, svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, koks yra maksimalus ratlankio skersmuo dirbant su tomis staklėmis. Taip pat svarbu koks yra duomenų nuskaitymo metodas, tai gali būti 2D metodas, 3D metodas arba rankinis metodas. Atkreipkite dėmesį ir į šias technines charakteristikas: centrinį ratlankio skersmens diametrą, koks yra maksimalus ratlankio skersmuo ir plotis, maksimalų rato skersmenį.

Staklių komplektai automobiliams

Jei ketina sutaupyti laiko ir pinigų siūlome rinktis staklių komplektus, įvairių brandų komplektacijos dažniausiai siūlomos pigesne kaina nei atskiros staklės. Tai pat staklių komplektai turi panašius parametrus, todėl be vargo gausite du viename.

Ratų suvedimo įranga

Dažniausiai po ratų tvarkymo darbų, sezoninių padangų permontavimų, pažeistų padangų tvarkymų, ratlankių remonto darbų dėl automobilio stabilumo siūloma pasidaryti ratų suvedimą, todėl įsigydami ratų suvedimo įrangą tikrai neprašausite, tiek klientas links patenkintas dėl iki galo tvarkingo automobilio, tiek Jūs serviso savininkai gausite papildomas pajamas.

Padangų montavimo staklės sunkvežimiams

Padangų montavimo staklės sunkvežimiams yra kur kas sudėtingesnio veikimo pricipo, nei lengvųjų automobilių, ruošiantis aptarnauti sunkvežimius prieš perkant staklės turite įsivertinti ratų masės ribas.Taip pat labai svarbu su kokio skersmens ratlankiais dirbsite, atitinkamų parametrų ir stakles rinkitės, šie parametrai padės išsirinkti tinkamiausius variantus. Dar vienas dalykas, kurį turite įvertinti, jog sunkvežimių ratai yra itin sunkūs, todėl ratų vežimėliai, kelikliai yra didžiausi pagalbininkai atliekant darbus, jei nenorite, kad mechanikai negautų įvairių traumų.

Ratų lyginimo / tiesinimo staklės

Tam, kad apimtumėte kuo platesnį ratų ir padangų remonto darbų spektrą reikalingos ne tik montavimo ir balansavimo staklės, tačiau ir gedimų, bei pažeidimų šalinimo įrankiai, todėl siūlome išsirinkti ir įsigyti iš www.bds.lt plataus ratų lyginimo ir tiesinimo staklių asortimento. Tai pat šiame el. puslapyje rasite padangų vulkanizatorių, kurie padės be vargo užtaisyti padangų įtrūkimus. Kad viską turėtumėte viename krepšelyje mūsų puslapio „ratų remonto medžiagos” kategorijoje rasite visus priedus reikalingus ratų remontui.

Azoto generatoriai

Azoto generatoriai yra skirti pripūsti transporto priemonių padangoms. Jie gali būti skirti pripūsti motociklų, lengvųjų automobilių, lengvo komercinio ir sunkiojo transporto priemonių padangoms. Svarbiausia renkantis azoto generatorių atkreipti dėmesį į komplektaciją, ją dažniausiai sudaro – pripūtimo ir išleidimo pistoletai, pripūtimo spiralinės žarnos, slėgio matuoklė, filtro užsikimšimo prietaisai.