Meniu
Your Cart

Motociklų diagnostikos įranga

Motociklų diagnostikos įranga skirta tik motociklams ir keturračiams. Su šiais diagnostikos įrenginiais autodiagnostikos metu yra parodomi šių transporto priemonių variklio ir susijusių mechanizmų techninė būklė.

Patikslinkite paiešką

ECU programavimo įranga KESS v2 ALIENTECH ECU programavimo įranga KESS v2 ALIENTECH
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: ALIENTECH
Universalus ECU diagnotikos ir programavimo prietaisas KESS v2 ALIENTECH Esame oficialūs Alientech atstovai Lietuvoje, todėl vieninteliai galime pasiūlyti KESS v2 originalią įrangą. Norėdami sukurti KESSv2, Alientech konstruktorių ir inžinierių komanda sukūrė naują prietaisą, kuris s..
1,815.00 €
Gamintojas:: MOTORSCAN
MOTORSCAN MEMOBIKE 6050Gamintojas: Motorscan – Italija; Garantija: 12 mėn.Aprašymas:Modernus ir kompaktiškas diagnostikos prietaisas leidžia nuskaityti panelės duomenis, Abs ir imobilaizerio duomenis, stebėti ir modifikuoti įpurškimą ir degimo sistemos parametrus, veikia labai plačiame markių palaik..
0.00 €
Gamintojas:: MOTORSCAN
Motociklų diagnostikos priedėlis Motorscan Divas 6053 Gamintojas: Motorscan – Italija; Garantija: 12 mėn. Aprašymas: Papildomas plėtinys, naudojamas su Motorscan memobike 6050 ir galintis praplėsti diagnostines galimybes. Gazo sklendžių sinchronizavima..
0.00 €
Rodoma 1 iki 3 iš 3 (1 Puslapių)