Meniu
Your Cart

Motociklų diagnostikos įranga

Motociklų diagnostikos įranga skirta tik motociklams ir keturračiams. Su šiais diagnostikos įrenginiais autodiagnostikos metu yra parodomi šių transporto priemonių variklio ir susijusių mechanizmų techninė būklė.

Universalus diagnostinis testeris Flex Magneti Marelli Universalus diagnostinis testeris Flex Magneti Marelli
-9 %
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Universalus diagnostinis testeris Flex Magneti Marelli. Gamintojas - Italija. Garantija - 2 metai.  Privalumai:  * 3" ekranas * prieinama programinė įranga automobilių/sunkvežimių/motociklų * integruotas 2 kanalų osciloskopas ir multimetras * prieinamos Magneti Marelli ..
2,418.79 € 2,650.00 €
Gamintojas:: DIMSPORT
DimSport New Trasdata yra unikalus chip tuning sferos prietaisas palaikantis visus įmanomus mikroprocesorius, naudojamus bet kokio tipo automobiliuose ir apskritai transporto priemonėse. Prietaisas yra skirtas nuskaityti ir programuoti tokiomis funkcijomis kaip  JTAG, BDM ir BOOT mode’ais. S..
1,210.00 €
Gamintojas:: ALIENTECH
Universalus ECU diagnotikos ir programavimo prietaisas KESS v2 ALIENTECH   Esame oficialūs Alientech atstovai Lietuvoje, todėl vieninteliai galime pasiūlyti KESS v2 originalią įrangą. Norėdami sukurti KESSv2, Alientech konstruktorių ir inžinierių komanda sukūrė naują prietaisą,&nb..
1,815.00 €
Gamintojas:: DIMSPORT
DimSport New Genius – chip tuning, ECU programuotojas, diagnostikos prietaisas. Dirba su lengvaisiais automobiliais, sunkvežimiais, motociklais, agro technika, vandens transportu. Atskiras prietaisas su savo liečiamu ekranu. Atliekantis visas reikiamas programavimo ir chipavimo funkcijas. Pasibaigus..
1,936.00 €
Gamintojas:: MOTORSCAN
MOTORSCAN MEMOBIKE 6050   Gamintojas: Motorscan – Italija; Garantija: 12 mėn. Aprašymas: Modernus ir kompaktiškas diagnostikos prietaisas leidžia nuskaityti panelės duomenis, Abs ir imobilaizerio duomenis, stebėti ir modifikuoti įpurškimą ir degimo sistemos parametrus, veikia labai ..
0.00 €
Gamintojas:: MOTORSCAN
Motociklų diagnostikos priedėlis Motorscan Divas 6053   Gamintojas: Motorscan – Italija; Garantija: 12 mėn.   Aprašymas:   Papildomas plėtinys, naudojamas su Motorscan memobike 6050 ir galintis praplėsti diagnostines galimybes. - Gazo sklendžių sinchr..
0.00 €
Gamintojas:: DIMSPORT
Race Evo yra DimSport sukurta programinė įranga, kuri turi tris skirtingas versijas. STANDARD, PLUS ir FULL leidžia optimizuoti ir perkalibruoti variklio veikimo parametrus esančius pagrindiniame ECU kompiuteryje. Atliekamos funkcijos yra ypač supaprastintos vartotojui ir yra intuityv..
0.00 €
BMW Motorcycle Scanner - naujausios kartos dilerinė BMW motociklų diagnostikos įranga. Skirta diagnozuoti visiems BMW motociklams. Diagnostikos įranga atnaujinama internetu. BMW Motorcycle Scanner palaiko BMW C, F, G, H, K, ir R serijos modelius. BMW Motorcycle Scanner - diagnostikos funkcionalumas ..
0.00 €
Universalus diagnostikos pretaisas Texa Navigator TXTs Aprašymas: Šiais laikais diagnostinis įrenginys yra būtina kiekvienų transporto priemonių dirbtuvių įrangos dalis. Nepaisant to, kokia klaida, tikėtina, kad taisymo metu reikės prieigos prie ECU, kad išvalyti klaidų kodus ar sukonfiguruoti..
0.00 €
Rodoma 1 iki 9 iš 9 (1 Puslapių)