Meniu
Your Cart

Kondicionierių pildymo stotelės, įranga ir priedai

 

Kondicionierių pildymo įranga

 
Kadangi automobiliniai oro kondicionieriai dabar yra beveik visuose gatvėse esamuose automobiliuose ar kitose transporto priemonėse, tačiau pačių servisų, kurie turi šią įrangą, yra nedaug, todėl klientų ratas yra gan didelis. Todėl visos mūsų parduodamos AC stotelės yra patikrintos rinkoje ir apie jas visi atsiliepia tik teigiamai. Jums galime pasiūlyti ne freono pildymo įrangą, tačiau ir visą susijusią įrangą kartu – nuotekio detektorius, ozono generatorius, azoto slėgio sumažinimo įrankius, eksploatacinius skysčius, kondicionierių plovimo įrenginius, šaldymo agentus, tepalus ir UV skysčius. 
 

Kondicionierių pildymo stotelė

 
Kondicionierių pildymo stotelė, dar kitaip dažnai vadinama freono pildymo stotelė, yra viena reikalingiausių įrangų servisui. Šios įrangos pagalba yra pripildoma automobilio oro kondicionieriaus talpa šaldymo agentu. Šaldymo agentai būna kelių tipų, populiariausi yra R134a, R1234yf arba universalus. Automobilių kondicionierių pildymo stotelės būna dviejų tipų. Pilnai automatinė – tai yra pats paprasčiausias stotelės valdymas, kadangi visos operacijos yra valdomos rankiniu būdu ir nieko mechaniškai atlikinėti nereikia. Pusiau automatinė – šio tipo kondicionierių pildymo stotelės valdomos yra sudėtingiau, kadangi operacijai atlikti reikia atlikti nustatymus rankiniu būdu.

 

Kondicionierių pildymo stotelės naudojimas

 
Nors tai gali atrodyti lengva procedūra, tačiau iš pirmo karto viską teisingai atlikti gali būti sunku. Viską reikia atlikti teisingai, kad į sistemą nepakliūto oro, o dar blogiau – vandens. Kadangi vanduo gali sukelti sistemoje koroziją. Kondicionierių stotelė yra skirta tam, kad sistemą pripildytų freonu, kiekis yra nustatomas pagal automobilio markę ir modelį, gamintojo nurodymus. Šio proceso etapai:
1. Prijungiamos stotelės pildymo žarnos prie kondicionavimo sistemos.
2. Padaromas vakuumas, kad sistemoje neliktų oro ir vandens.
3. Užpildomas UV dažais ir užpilamas reikiamas freone tirpaus tepalo kiekis.
4. Kondicionavimo sistema yra užpildoma freono dujomis.
 

Mes Jums siūlome

 
UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų kondicionierių pildymo įrangos atsiliepimai yra vieni geriausių.
 

Gamintojai

 
Mes atstovaujame šiuos gamintojus: BD, Launch, Magneti Marelli, ATH-Heinl, Robinair, MSG Equipment, BGS Technic, Hella Gutmann ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija, Italija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
UV žibintuvėlis ir akiniai kondicionavimo sistemos nuotėkio aptikimui Aprašymas:UV žibintuvėlis, skirtas automobilių oro kondicionavimo sistemose rasti šaldymo agento nuotekį. 51 LED UV lemputės suteikia stiprią šviesos  srovę, leidžiančią aptikti nuotėkį. Tiekiama su apsauginiais akiniais..
15.00 €
Pagalbinės greitos jungtys 2vnt. A/C R-134a Pagalbinės greitos jungtys 2vnt. A/C R-134a
Išparduota
Gamintojas:: Kiti
Pagalbinės greitos jungtys 2vnt. A/C R-134aVožtuvo šerdies traukiklis yra reguliuojamas, kad tilptų skirtingų vožtuvų šerdys.Kompaktiška greitųjų jungčių konstrukcija lengvai telpa į ankštas dalis, o tai ypač patogu modifikuojant. Išorinės pagalbinės jungtys jungiamos prie žarnelių, kad būtų galima ..
18.00 €
Gamintojas:: Kiti
Kondicionieriaus žarnelių sujungimų nuėmėjų komplektas 22 vnt.Alternatyvus gamintojo kodas: GR-SK1440..
40.00 €
Gamintojas:: Kiti
Atbulinis plaktukas kondicionieriaus skyriuiAprašymas:Leidžia lengvai išmontuoti džiovyklos korpuso dangtelįReikalingas atnaujinant džiovintuvo kasetęTinka naudojimui su M5 vidiniu sriegiuSvoris 1400 gAlternatyvus gamintojo kodas: GR-9061..
54.99 €
Gamintojas:: Kiti
Oro kondicionierių R134a pildymo įrenginys 6 vnt.Aprašymas:6 dalių rinkinys, skirtas remontuoti automobilių oro kondicionavimo sistemas su R-134a šaldymo agentu.Žemo slėgio oro kondicionavimui 0–0,8 MPa, 0–120 psi ir aukšto slėgio oro kondicionavimui 0–3,4 MPa, 0–500 psi diapazoneKomplektacija:2 vož..
65.00 €
Gamintojas:: Kiti
Oro kondicionieriaus nuotėkio testerisSkirtas nuotėkio aptikimui automobiliams, sunkvežimiams ir kitiems oro kondicionieriamsVizualinis ir garsinis signalasReguliuojamas jautrumasDarbo režimas: tęstinis ir jokių apribojimųTrumpas reakcijos laikasDydis: 22,9 x 6,5 x 6,5 cmSvoris: 560 gMaitinimas: 3V ..
95.00 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Freono analizatorius Gamintojas: Magneti Marelli -Italija; Garantija: 24 mėn. Aprašymas: Tai prietaisas, matuojantis ir ištiriantis freono būklę. Nustato ar freonas yra tinkamas naudojimui, ar nepažeis AC sistemos arba pildymo stotelės. Modernios stotelės turi USB sąsają ir šį prietaisą gal..
984.88 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Kondicionierių sistemų skalavimo įrenginys Magneti Marelli Cool Weather Magneti Marelli, Italija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: AC sistemų skalavimo įranga Cool Weather - tai prietaisas, sukurtas dėl automobilių kondicionavimo sistemų skalavimo. Su laiku metalo drožlės iš kompresoriaus ..
1,185.80 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Elektrinė AC sistemų plovimo įranga Magneti Marelli Magneti Marelli, Italija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Į automobilio kondicionieriaus sistemą gali pakliūti metalo drožlių ar kitokių dalelių nuo kompresoriaus ar kitur. Tokie svetimkūniai AC sistemoje sumažina jos efektyvumą ir dažni..
1,191.85 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Pneumatinė automobilių kondicionavimo sistemos plovimo įranga Magneti Marelli Super Flush Magneti Marelli, Italija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Super Flush tai profesionali įranga, skirta naudojimui remontuojant automobilių oro kondicionavimo sistemas. Su šia įranga iš AC sistemos paš..
1,270.50 €
Pusiau automatinė kondicionierių pildymo stotelė BD 220 Pusiau automatinė kondicionierių pildymo stotelė BD 220
PERKAMIAUSIA -11 %
Gamintojas:: Kiti
Pusiau automatinė kondicionierių pildymo stotelė BD 220 - už geriausią kainą Lietuvoje! Garantija 12 mėnesių; Gamintojas: LenkijaPrivalumai: Valdymas per LCD ekraną lietuvių kalbaPatogus ir aiškus valdymas, LCD ekranas; Glicerinu užpildyti monometrai atsparūs vibracijoms; Dirbtuvių poveikiui..
1,331.00 € 1,500.00 €
Automatinė kondicionierių pildymo stotelė BD-80 Automatinė kondicionierių pildymo stotelė BD-80
-8 %
Gamintojas:: Kiti
Automatinė kondicionierių pildymo stotelė BD-80Garantija 12 mėnesiųAutomatizuotas stotelės modelis skirtas profesionaliam ir greitam oro kondicionierių sistemos užpildymui. Ši įranga turi visas pagrindines funkcijas ir reikalingas charakteristikas profesionaliam darbui su R–134a freono oro kondicini..
1,439.90 € 1,560.90 €
Rodoma 1 iki 12 iš 39 (4 Puslapių)