Meniu
Your Cart

Kondicionierių pildymo stotelės, įranga ir priedai

 

Kondicionierių pildymo įranga

 
Kadangi automobiliniai oro kondicionieriai dabar yra beveik visuose gatvėse esamuose automobiliuose ar kitose transporto priemonėse, tačiau pačių servisų, kurie turi šią įrangą, yra nedaug, todėl klientų ratas yra gan didelis. Todėl visos mūsų parduodamos AC stotelės yra patikrintos rinkoje ir apie jas visi atsiliepia tik teigiamai. Jums galime pasiūlyti ne freono pildymo įrangą, tačiau ir visą susijusią įrangą kartu – nuotekio detektorius, ozono generatorius, azoto slėgio sumažinimo įrankius, eksploatacinius skysčius, kondicionierių plovimo įrenginius, šaldymo agentus, tepalus ir UV skysčius. 
 

Kondicionierių pildymo stotelė

 
Kondicionierių pildymo stotelė, dar kitaip dažnai vadinama freono pildymo stotelė, yra viena reikalingiausių įrangų servisui. Šios įrangos pagalba yra pripildoma automobilio oro kondicionieriaus talpa šaldymo agentu. Šaldymo agentai būna kelių tipų, populiariausi yra R134a, R1234yf arba universalus. Automobilių kondicionierių pildymo stotelės būna dviejų tipų. Pilnai automatinė – tai yra pats paprasčiausias stotelės valdymas, kadangi visos operacijos yra valdomos rankiniu būdu ir nieko mechaniškai atlikinėti nereikia. Pusiau automatinė – šio tipo kondicionierių pildymo stotelės valdomos yra sudėtingiau, kadangi operacijai atlikti reikia atlikti nustatymus rankiniu būdu.

 

Kondicionierių pildymo stotelės naudojimas

 
Nors tai gali atrodyti lengva procedūra, tačiau iš pirmo karto viską teisingai atlikti gali būti sunku. Viską reikia atlikti teisingai, kad į sistemą nepakliūto oro, o dar blogiau – vandens. Kadangi vanduo gali sukelti sistemoje koroziją. Kondicionierių stotelė yra skirta tam, kad sistemą pripildytų freonu, kiekis yra nustatomas pagal automobilio markę ir modelį, gamintojo nurodymus. Šio proceso etapai:
1. Prijungiamos stotelės pildymo žarnos prie kondicionavimo sistemos.
2. Padaromas vakuumas, kad sistemoje neliktų oro ir vandens.
3. Užpildomas UV dažais ir užpilamas reikiamas freone tirpaus tepalo kiekis.
4. Kondicionavimo sistema yra užpildoma freono dujomis.
 

Mes Jums siūlome

 
UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų kondicionierių pildymo įrangos atsiliepimai yra vieni geriausių.
 

Gamintojai

 
Mes atstovaujame šiuos gamintojus: BD, Launch, Magneti Marelli, ATH-Heinl, Robinair, MSG Equipment, BGS Technic, Hella Gutmann ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija, Italija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Pusiau automatinė kondicionierių pildymo stotelė BD 220 Pusiau automatinė kondicionierių pildymo stotelė BD 220
PERKAMIAUSIA -15 % -15 %
Pusiau automatinė kondicionierių pildymo stotelė BD 220 - už geriausią kainą Lietuvoje! Garantija - 2 metai; Gamintojas: LenkijaPrivalumai: Valdymas per LCD ekraną lietuvių kalbaPatogus ir aiškus valdymas, LCD ekranas; Glicerinu užpildyti monometrai atsparūs vibracijoms; Dirbtuvių poveikiui a..
1,270.00 € 1,500.00 €
Automatinė AC sistemų aptarnavimo stotelė WT Engineering Arera Light WT Engineering, Italija; Garantija: 12 mėnesių Aprašymas: Automatinė A/C stotelė skirta kondicionieriaus agento ištraukimui, vakuumavimui ir pildymui su elektroninių svarstiklių pagalba. LCD ekranas su instrukcijomis 15 sk..
1,748.99 €
Pilnai automatinė kondicionierių pildymo stotelė BD 240 Pilnai automatinė kondicionierių pildymo stotelė BD 240
PERKAMIAUSIA -10 % -10 %
Pilnai automatinė kondicionierių pildymo stotelė BD 240 Garantija - 24 mėnesiai; Gamintojas: Lenkija Prietaiso aprašymas: Stotelė yra tinkama R134a šaldymo agentui aptarnauti. Stotelė atlieka šalinimo, vakuumavimo, pralaidumo, pildymo ir tepalo išsiurbimo funkcijas. Yra integruota..
1,879.00 € 2,089.00 €
Mobili AC sistemų pildymo stotelė WT Engineering GREEN WT Engineering, Italija; Garantija: 12 mėnesių Aprašymas: Mobilus automatinis kondicionierių aptarnavimo aparatas, skirtas freono ištraukimui, sistemos vakuumavimui ir pildymui. Saugus stotelės transportavimas įmanomas dėka greito sva..
2,150.00 €
Automatinė kondicionierių pildymo stotelė Robinair ACM3000
-8 % -8 %
Gamintojas:: ROBINAIR
Automatinė kondicionierių pildymo stotelė Robinair ACM3000 Robinair, Italija; Garantija: 24 mėn;  Aprašymas:  Automatizuotas startinis modelis skirtas oro kondicionierių specialistams. Šis prietaisas turi visas pagrindines funkcijas ir reikalingas charakteristikas profesionaliam d..
2,117.50 € 2,300.00 €
Gamintojas:: ROBINAIR
Automatinė kondicionierių pildymo stotelė Robinair ACM3000yf Robinair, Italija; Garantija: 24 mėn;  Aprašymas: Automatizuotas startinis modelis skirtas oro kondicionierių specialistams. Šis prietaisas turi visas pagrindines funkcijas ir reikalingas charakteristikas profesionaliam d..
2,601.50 €
Automatinė A/C sistemų aptarnavimo stotelė Robinair AC595PRO
-4 % -4 %
Gamintojas:: ROBINAIR
Pilnai automatizuota kondicionierių pildymo stotelė Robinair AC595PRO  Robinair, Italija; Garantija: 24 mėn;  Aprašymas  Galimybė pasirinkti vieną paslaugą.Giluminis išsiurbimas (vakuuminė pompa dirba 71 l/min)Tepalo/UV injekcijos t..
2,722.50 € 2,850.00 €
Gamintojas:: ATH-HEINL
Kondicionierių pildymo stotelė ATH AC134a (Vokietija)Kilmės šalis: ATH-Heinl (Vokietija); Garantija 36 mėnesiai Privalumai:   Šaldymo agentas - R134a.   Pilnai automatinis, be rankinių vožtuvų skirtų R134a;  Pilnai automatinės operacijos;  Itin paprasta na..
2,819.30 €
Gamintojas:: ROBINAIR
Pilnai automatizuota kondicionierių pildymo stotelė Robinair AC1234-3   Robinair, Italija; Garantija: 24 mėn;  Aprašymas: - 21 kalba. - Vizualūs ir garsiniai signalai atsiradus klaidų pranešimams. - Profesionalus freono valdymas, įvertinant išgavimo ir užpildymo keikį. - Pažan..
3,146.00 €
Gamintojas:: ATH-HEINL
Kondicionierių pildymo stotelė ATH (Vokietija) AC1234yf Kilmės šalis: ATH-Heinl (Vokietija); Garantija 3 metai Aprašymas Pilnai automatinė be rankinių sklendžių. Skirta R1234yf agentui; Pilnai automatinės funkcijos; Meniu su pilnais paaiškinimais ir nurodymais; Trys manometrai su 60..
3,254.90 €
AC sistemų aptarnavimo stotelė Robinair AC695PRO
-7 % -7 %
Gamintojas:: ROBINAIR
Pilnai automatizuota kondicionierių pildymo stotelė Robinair AC695PRO Robinair, Italija; Garantija: 24 mėn; Aprašymas:Premium klasės kondicionierių pildymo įranga profesionaliam naudojimui. Nesudėtinga, bet kokybiška jungčių sistema garantuoja saugų darbą vykdant tokius procesus, kaip freono i..
3,267.00 € 3,500.00 €
Gamintojas:: ROBINAIR
Automatinė automobilių AC pildymo stotelė Robinair AC1x34-5i Robinair, Italija; Garantija: 24 mėn;Aprašymas:  Naujos kartos kondicionierių pildymo stotelė. Tai pilnai automatinė įranga, skirta automobilių ir komercinio transporto kondicionierių sistemų aptarnavimui. Šis modelis pritaikyt..
3,811.50 €
Rodoma 1 iki 12 iš 38 (4 Puslapių)