Meniu
Your Cart

Smėliapūtės - smėliasrovės

 

Smėliasrovė / smėliaputė

 

Smėliasrovės ir smėliaputės įrenginiai yra tie patys ir atlieka tą pačią funkciją. Šie įrenginiai dažnai yra panaudojami ten, kur rankiniu būdu neįmanom gražiai nuvalyti arba tiesiog būtų per daug darbo. Pavyzdžiui, dažnai smėliaputes pagalba yra nuvalomi seni dažai nuo ratlankių, kadangi juose yra daug smulkių detalių. Taip pat smėliasrovė gelbsti ir tada, kai reikia nuvalyti didelių plotų paviršius. Tai gali būti laivai, rezervuarai ir talpos, traukiniai ar bėgiai ir kiti panašūs paviršiai. Taip pat smėliasrovės gali padėti greitai nuvalyti ir nešvarius paviršius, kurie ištepti naftos produktais, purvu, riebalais, pelėsius ir grybelius, dumblius ar kitus nešvarumus. Smėliasrovės būna labai skirtingos, jos gali būti universalios, tokiu atveju būna smėliasrovės antgaliai.

 

Kaip veikia pneumatinė smėliasrovė?

 

Smėliavimo procesas nėra sudėtingas. Abrazyvas smėliasrovei dažniausiai būna kvarcinis smėlis, stiklo milteliai ar kitokie. Dėka aukšto slėgio jis yra išpučiamas ant norimo nuvalyti paviršiaus. Kadangi yra panaudotas aukštas slėgis, tai dėka stiprios jėgos abrazyvas daužo norimą apdirbti paviršių. Šis būdas tikrai yra pats veiksmingiausias ir našiausias, taip pat toks valymo būdas reikalauja mažiausiai laiko ir yra pigiausias. Dažniausiai yra naudojamas smėliaputės smėlis, kadangi ji yra lengviausia gauti. 

 

Naudojimo instrukcija

 

Tai yra labai sudėtingas įrenginys, kuriuo nėra sunku išmokti naudotis. Tačiau jis turi daug parinkčių, kaip pavyzdžiui, kiekvienam paviršiui reikia reguoliuoti išpučiamo abrazyvo slėgį. Nepamirškite, kad dirbant su smėliasrove reikia vilkėti specialius apsauginius drabužius, kad išvengti nelaimingų sužeidimų.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Castex, BGS Technic ir kiti gamintojai.
Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija, Kinija ir kitos.

Patikslinkite paiešką

Smėliapūtė 20 galonų
PERKAMIAUSIA
Rodoma 1 iki 35 iš 35 (1 Puslapių)