Meniu
Your Cart

Profesionali diagnostikos įranga

Profesionali diagnostikos įranga AUTEL

Aukštos kokybės, profesionali automobilių diagnostikos įranga užtikrina sklandų darbą ir dar didesnį jo našumą. Siūlome savo klientams rinktis pažangius prietaisus, kurių modernios technologijos suteikia galimybę pasiekti didesnį darbų efektyvumą ir tikslumą. Autoservise naudojama profesionali diagnostikos įranga žymiai sumažina mechaninio darbo poreikį – identifikuoja esminius transporto priemonės gedimus, daugeliu atveju atlieka reguliavimo funkcijas kompiuteriuose atlikus keitimo ar kitus darbus, todėl procesas vyksta greičiau, per trumpesnį laiką galima suteikti daugiau paslaugų. Renkantis patikimų gamintojų profesionalią diagnostikos įrangą ši investicija yra veiksminga ir ilgalaikė.

AUTEL diagnostikos įranga

Esame oficialus AUTEL profesionalios diagnostikos įrangos atstovas Lietuvoje, todėl galime pasiūlyti ne tik platų įrenginių asortimentą, bet ir užtikrinti kokybę, suteikti garantiją ir palankias įsigijimo sąlygas. AUTEL yra visame pasaulyje žinomas ir pripažintas prekės ženklas, kurio produktai populiarumą pelnė tikslumu ir aukšta kokybe. Priklausomai nuo pasirinktos prekės, AUTEL sprendimai autoservise suteikia galimybę atlikti diagnostiką daugeliui skirtingų markių ir modelių transporto priemonių pagamintų įvairiose pasaulio šalyse. Šios sistemos lengvai valdomos, išsiskiria funkcijų gausa, ilgu baterijos veikimo laiku ir lanksčiomis darbo galimybėmis.

Konsultacijos ir pagalba renkantis

Pas mus rasite platų AUTEL – vieno lyderiaujančių profesionalios diagnostikos įrangos gamintojų asortimentą, kuriame skirtingais parametrais pasižymintys prietaisai. Savo klientams visada siūlome specialistų konsultacijas ir pagalbą renkantis, kad įsigytas produktas maksimaliai padidintų darbų našumą, atitiktų autoserviso ir rinkos poreikius bei mūsų klientų interesus, o investicija kuo greičiau duotų grąžos. Jei svarstote, kuris diagnostikos įrenginys tinkamiausias Jūsų atveju, turite klausimų ar reikalingas patarimas – susisiekite su mumis ir mūsų komanda suteiks išsamią konsultaciją.

Patikslinkite paiešką

Profesionali diagnostikos įranga

Universali diagnostikos įranga Autel MaxiDiag MD808 Pro Universali diagnostikos įranga Autel MaxiDiag MD808 Pro
PERKAMIAUSIA -24 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

100% originali
Valdoma OBD kabeliu
Tinka visoms markėms

Rodoma 1 iki 16 iš 16 (1 Puslapių)