Meniu
Your Cart

Automobilių kodų skaitytuvai

Automobilių kodų skaitytuvai AUTEL

Profesionaliam naudojimui skirti automobilių kodų skaitytuvai lengvina ir spartina darbą. Tikslūs ekrane matomi duomenys yra patogiai prieinami ir lengvai analizuojami, todėl reikia skirti mažiau laiko vienai ar kitai aktualiai informacijai sužinoti. Savo klientams siūlome tik aukštos kokybės automobilių kodų skaitytuvus, kurie yra paprastai eksploatuojami ir kuriuose integruotos visos reikalingiausios funkcijos. Šiai įrangai taikoma garantija, ji tinkama naudoti ir nuskaityti daugelio ne tik Europoje, bet ir Azijoje ar JAV pagamintų automobilių markių duomenis. Mūsų siūlomi įrenginiai yra optimali ir greitai pasiteisinanti investicija.

AUTEL kodų skaitytuvai

Siūlome rinktis patikimo ir pasaulyje gerai žinomo gamintojo AUTEL automobilių kodų skaitytuvus. Šie įrenginiai ne tik nuskaito transporto priemonių identifikavimo informaciją (VIN ir kitus kodus), bet ir gali parodyti užšaldytus duomenis, išjungti gedimų lemputes ir priklausomai nuo pasirinkto modelio atlikti kitas funkcijas. AUTEL automobilių kodų skaitytuvai yra su ekranu, gali būti eksploatuojami ir itin žemoje temperatūroje, todėl neapriboja darbų sezoniškumo ar vietos, autoserviso specialistai paslaugas savo klientams gali suteikti beveik visur ir visada. AUTEL autoservisams skirta įranga naudojasi daugybė lyderiaujančių bendrovių.

Kita įranga ir konsultacijos

Savo klientams galime pasiūlyti ne tik kokybiškus automobilių kodų skaitytuvus, tačiau ir kitos patikimos įrangos bei įrenginių. Bendradarbiaujame su patyrusiais gamintojais, kurie savo produktuose diegia moderniausius sprendimus, taip užtikrindami efektyvumą ir sklandžią eksploataciją. Jei nerandate ko ieškote ar nesate tikri, kuris sprendimas tinkamiausias Jums ir Jūsų verslui – susisiekite su mūsų specialistais ir jie išsamiai atsakys į visus Jūsų klausimus, patars ir padės rasti optimalius, geriausiai rinkos ir Jūsų verslo poreikius atitinkančius variantus.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 7 iš 7 (1 Puslapių)