Meniu
Your Cart

Abrites diagnostika

Abrites diagnostinė įranga

 Šio gamintojo tiekiama diagnostikos įranga yra technologiškai puikiai sukurta ir gali lygiuotis su kitai profesionaliais diagnostikos prietaisais esančiais rinkoje. Abrites diagnostiką padeda atlikti greitai, patogiai ir be jokių keblumų, todėl tai ypač naudinga, jeigu Jūsų servise yra didelės klientų apkrovos ir Jums reikia atlikti profesionalią kompiuterinę diagnostiką per trumpą laiką. Šio gamintojo diagnostinėje įrangoje yra įdiegta Jūsų patogumui nemažai kalbų, todėl bus nesunku priprasti juo naudotis. Abrites diagnostikos įranga gali atlikti šiuos veiksmus: nuskaityti klaidų kodus, rodytų automobilio mechanizmo gyvus parametrus, duomenų ir parametrų palyginimai ir daugybė kitų funkcijų, kurios padės atlikti profesionalias kompiuterinės diagnostikos paslaugas.

Oficiali Abrites diagnostikos įranga

 UAB Baltic Diagnostic Service vieninteliai Lietuvoje gali pasiūlyti oficialius Abrites diagnostikos prietaisus, kadangi Abrites gamintojai mus vienintelius patvirtino kaip oficialius tiekėjus Lietuvoje. Jeigu įsigysite Abrites diagnostikos įrangą mes vieninteliai galėsime Jums pasiūlyti visapusišką aptarnavimą ir garantinių žalų problemų sprendimus. Abrites diagnostikos įranga yra funkcionali, universali, patogi naudoti, todėl ją teigiamai vertina visi kompiuterinės diagnostikos specialistai, kurie jau yra išbandę šio gamintojo įrangą. Abrites diagnostinė įranga yra plačiai naudojama įvairiuose servisuose Lietuvoje ir dar plačiau yra naudojama visama pasaulyje.

Mes Jums siūlome

 UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: ABRITES
ABRITES ATC01 lagaminas įrangaiABRITES lagaminai yra puikus sprendimas, kai reikia saugiai transportuoti įrankius-prietaisus iš vienos vietos į kitą.Lagamino korpusas pagamintas iš ypač patvarių medžiagų ir turi atsparumo vandeniui, dulkėms sertifikatus (IP67 – atsparūmas). Be šių savybių, dėklai ga..
42.35 €
Gamintojas:: ABRITES
ABRITES VIN skaitytuvasABRITES VIN skaitytuvas yra išskirtinis prietaisas skirtas keletai tikslų. Juo galima perskaityti ir palyginti VIN (transporto priemonės identifikavimo numerius) kelių markių transporto priemonėse.VIN skaitytuvas yra sistema, kurią sudaro „Abrites Bluetooth“ įrenginys ir „Abri..
119.79 €
Gamintojas:: ABRITES
ABRITES ATC03 lagaminas įrangaiABRITES lagaminai yra puikus sprendimas, kai reikia saugiai transportuoti įrankius-prietaisus iš vienos vietos į kitą.Lagamino korpusas pagamintas iš ypač patvarių medžiagų ir turi atsparumo vandeniui, dulkėms sertifikatus (IP67 – atsparūmas). Be šių savybių, dėkl..
145.20 €
Gamintojas:: ABRITES
ABRITES SPS aptarnavimo paslaugų planasABRITES aptarnavimo paslaugų planas SPS leidžia klientams gauti pagalbą iš aptanavimo komandos. Aptarnavimo komanda išanalizuos, aptiks, nustatys problemas su, kuriomis galima susidurti naudojant ABRITES produktus bei pateiks sprendimus, kaip išvengti nesk..
181.50 €
Gamintojas:: ABRITES
ABRITES VOLVO raktų programavimo įrankisAtskiras raktų programavimo prietaisas, kuris palaiko raktų pririšimą prie transporto priemonių. Prietaisas negali ištrinti anksčiau pririštų pultelių, procesas trunka apie 4 valandas. Prietaisą galite naudoti su šiais modeliais.2010-2016 Volvo S60 and S6..
242.00 €
Gamintojas:: ABRITES
ABRITES ZN002 PROTAG programavimo įrangaPROTAG programinė įranga yra naujausios kartos įrankis, skirtas dirbti su raktais ir pulteliais, naudojamais naujausiose identifikavimo sistemose ir imobilizatoriuose.Ši įranga suteikia visas dabartines „Tag“ programavimo funkcijas ir dar daug kitų. PROTAG yra..
484.00 €
Gamintojas:: ABRITES
ABRITE EP002 sunkvežimių, motociklų, laivų, agro ECU skaitytuvasNuskaityk ECU sumontuotus į sunkvėžimius, motociklus, laivus, pramonines transporto priemones, žėmės ūkio techniką, galima nuskaityti per OBDII.Atkreipkite dėmesį, kad norint naudoti šią specialią funkciją, jums reikės AVDI jungties su ..
605.00 €
Gamintojas:: ABRITES
ABRITES EP003-Bosch MD/MG ECU valdiklisLeidžia skaityti naujausios kartos Bosch MD / MG ECU ant stendo.Daugiau informacijos čia.Atkreipkite dėmesį, kad norint naudoti šią specialią funkciją, jums reikės AVDI jungties su aktyvia AMS ir EP001 programine įranga.Tiekėjo kodas: EP003..
968.00 €
Universalus diagnostikos prietaisas automobiliams ir sukvežimiams Abrites AVDI Universalus diagnostikos prietaisas automobiliams ir sukvežimiams Abrites AVDI
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: ABRITES
Universali diagnostikos įranga automobiliams ir sukvežimiams Abrites AVDI Abrites Vehicle Diagnostic Interface - naujausios kartos diagnostikos prietaisas automobiliams ir sunkvežimiams.Suderinamas su dauguma diagnostikos prietaisų, kurie palaiko ,,3rd party“ programinę įrangą.  Dirba su:&nb..
1,089.00 €
Gamintojas:: ABRITES
ABRITES AVDI ir ATC01 komplektasAbrites Vehicle Diagnostic Interface - naujausios kartos diagnostikos prietaisas automobiliams ir sunkvežimiams.Suderinamas su dauguma diagnostikos prietaisų, kurie palaiko ,,3rd party“ programinę įrangą. Dirba su: Toyota Lexus / Scion TechstreamHonda /..
1,131.35 €
Gamintojas:: ABRITES
ABRITE KT011- Key Inspector programaNaudingas informacijos rodymas iš skirtingų raktų (VIN, paskutiniai važiavimai, ridos).Norint įsigyti šias specialias funkcijas, reikalinga nauja AVDI jungtis arba aktyvi AMS.Tiekėjo kodas: KT011..
1,210.00 €
Gamintojas:: ABRITES
ABRITES EP001-Bosch EDC17/MED17, Delphi, Continental, SIMxx programavimo įrangaProgramavimo įrankis, skirtas „Bosch EDC17 / MED17“, „Delphi“ ir „SIMxx“ konfigūracijos duomenų (EEPROM), MAP failų, vidinės ir išorinės „Flash“ skaitymui / rašymui / atnaujinimui pagal diagnostiką (OBDII), stende (tiesio..
1,210.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 14 (2 Puslapių)