Meniu
Your Cart

Automobilių universali diagnostikos įranga

 

Automobilių diagnostikos įranga

 

Diagnostikos įranga gali būti specializuota tam tikroms automobilių gamintojų markės arba gali būti universali automobilių diagnostikos įranga. Kokia diagnostikos įranga geriausia būtų geriausia servisui – viskas priklauso nuo pačio serviso specializacijos. Jeigu autoservisas remontuoja tik vienos markės automobilius, jam geriausia būtų pirkti specializuotą diagnostikos įrangą, tačiau tokių servisų nėra daug. Todėl kur kas geriausia būtų pirkti universalią auto diagnostikos įrangą, kadangi turint tokius prietaisus būtų galima kompiuterinę diagnostiką atlikti įvairioms markėms.

 

Kokioms transporto priemonėms tinka?

 

Universali diagnostikos įranga gali dirbti su visomis transporto priemonėmis, būtent dėl to jie ir yra universalūs. Tad, jeigu įsigijote universalų diagnostikos prietaisą, Jūs galėsite kompiuterinę diagnostiką atlikti tiek Europoje pagamintiems automobiliams, tiek Azijoje pagamintiems. Žinoma, yra specializuotos diagnostikos įrangos, kurios yra skirtos tik vienai markei.

 

Naudojimo instrukcija

 

Visi gaminami prietaisai yra naudojami skirtingai, kadangi kiekvienas gamintojas pats sudaro meniu kategorijas ir subkategorijas. Tačiau tokiais prietaisais nėra sunku naudotis. Kiekvieno įrenginio pakuotėje rasite naudojimo instrukciją, kurioje bus paaiškinta kiekviena funkcija – ką ji atlieka ir kaip ją įjungti. Būtent vadovaujantis naudojimo instrukcija, diagnostika automobiliams yra atliekama greičiau ir kokybiškiau. Jeigu Jums reikalinga papildoma konsultacija, tuomet kreipkitės UAB Baltic Diagnostic Service ir mūsų specialistais suteiks Jums kokybiškiausias konsultacijas. Kompiuterinės diagnostikos metu yra gaunamas klaidos kodas, tad ką jis reiškia Jums pagelbės automobilių kompiuterinės diagnostikos programos. Jose yra paaiškinta ką kiekvienas kodas reikia ir kaip tą kodą – gedimą reikia pašalinti.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Autel, Launch, Carman Scan, Hella Gutmann, Magneti Marelli, Abrites, Alientech, Bosch, Texa, G-Scan ir kitus.
Gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Lenkija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Universali diagnostikos įranga Autel MaxiDiag MD808 Pro Universali diagnostikos įranga Autel MaxiDiag MD808 Pro
PERKAMIAUSIA -24 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

100% originali
Valdoma OBD kabeliu
Tinka visoms markėms

Rodoma 1 iki 50 iš 115 (3 Puslapių)