Meniu
Your Cart

Sunkvežimių diagnostikos įranga

Sunkvežimių diagnostikos įranga

Gamintojas:: AUTEL
Kodėl verta iš mūsų pirkti AUTEL įrangą: - Esame VIENINTELIAI oficialūs AUTEL atstovai Lietuvoje. - Tik mūsų parduodami ORIGINALŪS prietaisai turi rusų ir anglų kalbas vienu metu. - Tik mūsų parduodama originali diagnostikos įranga turi PLAČIAUSIĄ DUOMENŲ BAZĘ. - Tik mūsų parduodamų origi..
242.00 €
MB COMPACT STAR 3 (C3) DILERINIS DIAGNOSTIKOS PRIETAISAS    Garantija: 12 mėnesių. MB COMPACT STAR 3 (c3) yra parduodamas kartu su kompiuteriu.   Compact Star 3 tai profesionali diagnostinė įranga Mercedes-Benz automobiliams, mikroautobusams, spec technikai, autobu..
605.00 €
Sunkvežimių diagnostika LAUNCH X-431 Euro Pro HD
-26 %
Gamintojas:: LAUNCH
Kodėl verta iš mūsų pirkti LAUNCH įrangą: - Esame VIENINTELIAI oficialūs LAUNCH atstovai Lietuvoje. - Tik mūsų parduodami ORIGINALŪS prietaisai turi rusų ir anglų kalbas vienu metu. - Tik mūsų parduodama originali diagnostikos įranga turi PLAČIAUSIĄ DUOMENŲ BAZĘ. - Tik mūsų parduodamų o..
1,572.00 € 2,119.00 €
Universalus diagnostinis testeris Flex Magneti Marelli Universalus diagnostinis testeris Flex Magneti Marelli
-9 %
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Universalus diagnostinis testeris Flex Magneti Marelli. Gamintojas - Italija. Garantija - 2 metai.  Privalumai:  * 3" ekranas * prieinama programinė įranga automobilių/sunkvežimių/motociklų * integruotas 2 kanalų osciloskopas ir multimetras * prieinamos Magneti Marelli ..
2,418.79 € 2,650.00 €
Universali originali diagnostikos įranga Autocom CDP+ Autocom CDP+ yra originalus diagnostikos prietaisas, kuris gali dirbti su įvairiomis automobilių markėmis. Autocom prietaisas yra prijungiamas prie kompiuterių, paverčiantis juos efektyviais įrankiais, tinkančiais bet kurioms dirbtuvėms. Kadan..
2,299.00 €
Gamintojas:: LAUNCH
Kodėl iš mūsų verta pirkti LAUNCH įrangą: - Esame VIENINTELIAI oficialūs LAUNCH atstovai Lietuvoje. - Tik mūsų parduodami ORIGINALŪS prietaisai turi rusų ir anglų kalbas vienu metu. - Tik mūsų parduodama originali diagnostikos įranga turi PLAČIAUSIĄ DUOMENŲ BAZĘ. - Tik mūsų parduodamų o..
0.00 €
Gamintojas:: AUTEL
MaxiSys CV, kaip naujas Autel "MaxiSys" šeimos narys, yra sukurtas ant galingos "MaxiSys 908" platformos ir pateikia išsamų diagnostikos sprendimą praktiškai visoms komercinėms transporto priemonėms, taip pat mašinoms, pagamintoms Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Azijoje.    Ko..
0.00 €
Gamintojas:: JALTEST
Universali sunkvežimių diagnostikos įranga JalTest PC Link 29365 JalTest PC Link 29365 yra originalus universalus diagnostikos prietaisas, kuri yra naudojama sunkvežimiams, autobusams, mikroautobusams, priekaboms, žemės ūkio ir statybinės technikos diagnostikai. JalTest diagnostikos įranga y..
0.00 €
Diagnostikos įranga Scania DEC 2 su nešiojamu kompiuteriu
Naujiena
Diagnostikos įranga Scania DEC 2ORIGINALI ĮRANGA. 12 MĖN. TECHNINIS APTARNAVIMO PALAIKYMASPalaikoma sistema: ABS, DPF, EPB, SAS, SRS Transporto priemonės tipas: Didelės apkrovos / komercinėOBD sąsaja: CAN, EOBD, OBD, OBDII Gamintojas:..
0.00 €
Dilerinė diagnostinė įranga Volvo Vocom - naujausias ir stipriausias diagnostikos prietaisas Volvo sunkvežimiams.  Movimento: Švedija; Garantija: 12 mėn;   Volvo VOCOM diagnostinė įrangą 88890300 naudojama Volvo/MAN/Renault sunkvežimių, autobusų, kitos sunkiosios technikos ..
0.00 €
Dilerinis diagnostikos prietaisas sunkvežimiams Volvo VCADS 88890020 - diagnostinė įrangą naudojama Volvo, Renault ir Mack sunkvežimių, autobusų ir kitos sunkiosios technikos variklių ir jų komponentų diagnostikai, kontrolės valdymui bei parametrų keitimui. Prietaisas jungiasi prie kompiuterio USB k..
0.00 €
DAF (VCI-560 MUX) DILERINIS DIAGNOSTIKOS PRIETAISAS – DAF sunkvežimių, vilkikų diagnostikai atlikti. DAF VCI-560 * Direct Testing funkcija, leidžia greitai prisijungti prie atskirų valdymo modulių, atlikti diagnostiką ir testus. * Guided Diagnosis. Funkcija, tai pagalbinis vedlys ieš..
0.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 28 (3 Puslapių)