Meniu
Your Cart

Nebegaminama sunkvežimių diagnostikos įranga

Nebegaminama diagnostikos įranga sunkvežimiams

Siūlome gausų diagnostikos įrangos sunkvežimiams asortimentą, kuriame rasite ir jau nebegaminamus įrenginius. Tai aukštos kokybės sprendimai, kurie gali būti pritaikyti atliekant profilaktinę transporto priemonių apžiūrą ar šalinant gedimus. Diagnostikos įranga patogiai jungiama prie kompiuterio, kuriame aiškiai pateikiami duomenys apie gedimus ir tam tikrų sunkvežimio dalių veikimą, jų būklę. Sunkiajam transportui skirta diagnostikos įranga pritaikyta dirbti industrinėje aplinkoje, ji yra atspari aplinkos poveikiui, dulkėms, drėgmei, gaminama iš tvirtų medžiagų, todėl jos korpusas patvarus, įrenginys sklandžiai eksploatuojamas ne vienerius metus.

Nebegaminama diagnostikos įranga autobusams

Mūsų asortimente galite rasti ir autobusų diagnostikai atlikti skirtą įrangą, kuri įgalina greičiau ir paprasčiau atlikti daugelį operacijų. Autobusų diagnostikos prietaisai naudojami atlikti profilaktinę priežiūrą ir remonto darbus. Šiuo prietaisu patogiai galima identifikuoti gedimus, monitoriuje matyti jų kodus, atlikti programavimo ir perprogramavimo darbus, kalibruoti ir atlikti kitas svarbias funkcijas. Siūlome savo klientams ne tik moderniausius sprendimus, bet ir nebegaminamą diagnostikos įrangą autobusams. Taip išplėtę asortimentą suteikiame savo klientams dar daugiau galimybių mūsų parduotuvėje rasti sprendimus, kurie geriausiai atitinka jų poreikius.

Patikimų gamintojo diagnostikos įranga

Pas mus galite įsigyti tik aukščiausios kokybės diagnostikos įrangą sunkvežimiams ir autobusams, pagamintą patikimų, pasaulyje pripažinimą pelniusių gamintojų. Mūsų asortimente skirtingos markės transporto priemonėms skirti įrenginiai, tarp kurių VOLVO, MAN, IVECO, BOBCAT ir kiti žinomi vardai. Esame oficialūs gamintojų atstovai, todėl mūsų asortimente – tik originali, visus kokybės standartus atitinkanti diagnostikos įranga, kuriai taikoma garantija. Savo klientams siūlome ir moderniausią, naujausią įrangą, ir jau nebegaminamus, bet vis dar paklausius įrenginius, kurie yra funkcionalūs ir gerokai padidina atliekamų remonto darbų našumą.

Patikslinkite paiešką

Deutz Diagnostikos įranga DECOM Deutz Diagnostikos įranga DECOM
Įranga nebegaminama
Diagnostikos įranga EDL V3
Įranga nebegaminama
Doosan Diagnostikos įranga DD
Įranga nebegaminama
DPA5 Diagnostikos rinkinys
Įranga nebegaminama
Haldex diagnostinis rinkinys Diag+ Haldex diagnostinis rinkinys Diag+
Įranga nebegaminama
Krautuvų diagnostika Linde Canbox 2
Įranga nebegaminama
Kubota diagnostikos rinkinys PYTHON
Įranga nebegaminama
Liebherr diagnostikos įranga LD
Įranga nebegaminama
MTU diagnostikos rinkinys USB to CAN MTU diagnostikos rinkinys USB to CAN
Įranga nebegaminama
Perkins diagnostinė įranga CA3
Įranga nebegaminama
Rodoma 1 iki 15 iš 15 (1 Puslapių)