Meniu
Your Cart
Diagnostikos įranga VCDS su HEX-NET Pro
Diagnostikos įranga VCDS su HEX-NET Pro

Diagnostikos įranga VCDS su HEX-NET Pro

Autoelektronikos mokymai - plačiau.
  • Prekės kodas: BD10860
650.00 €

Kainos nurodytos su PVM

Siųsti užklausą

Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio, Utenos regionai

Kauno, Alytaus, Marijampolės, Tauragės, Klaipėdos, Telšių regionai

Informacija

HEX-NET Pro diagnostikos įranga (Wifi versija)

Tai yra originali HEX-NET Pro diagnostikos įranga su nelimituotų automobilių VIN versija. HEX-NET Pro WiFi Interface jungiasi su VCDS beviele WiFi jungtimi arba tiesiog USB laidu. Tai leidžia paprastą kompiuterį su Windows programine įranga paversti į gamintojo lygio diagnostinę sistemą VW, Audi, Seat ar Škoda automobiliams. Be papildomų išlaidų HEX-NET galima sujungti su VCDS-Mobile programine įranga savo telefone bevielio ryšio pagalba, kuri leis atlikti viskas VCDS funkcijas be konkretaus kompiuterio. 

Suderinamas su:

Untitled-2

HEX-NET (Wifi versija) diagnostikos įranga - greitas, saugus ir labai universalus prietaisas kompiuterinei diagnostikai. HEX-NET yra greičiausia kada nors pagaminta Ross-Tech sąsaja. Jis gali atlikti AutoScan 2005 ir vėlesnių metų modeliams net iki 3 kartų greičiau nei HEX-USB+CAN sąsaja. HEX-NET sąsaja palaiko USB ir "Wi-Fi" ryšį, todėl gali būti naudojama keliais skirtingais būdais:

- Visos funkcijos per USB jungtį su Windows PC per standartinę VCDS programinę įrangą;
- Visos funkcijos per "Wi-Fi" ryšį su Windows PC per standartinę VCDS programinę įrangą;
- Pagrindinės funkcijos per "Wi-Fi" ryšį Access režime, jungiantis prie kompiuterio ar išmanaus prietaiso pasinaudojant VCDS-Mobile aplikacija;
- Visos funkcijos per "Wi-Fi" ryšį Infrastruktūros režime, jungiantis prie kompiuterio ar išmanaus prietaiso pasinaudojant VCDS-Mobile aplikacija (reikalingas Wi-Fi tinklas su interneto prieiga).

Funkcijos:
- Klaidų kodų skaitymas ir trynimas;
- Valdymo blokų identifikavimo parametrų nuskaitymas;
- Parametrų analizė realiame laike bei grafinis atvaizdavimas;
- Automobilio komponentų aktyvacija;
- Kodavimas ir adaptacijos;
- Serviso parametrų keitimas;
- Automatinė valdymo blokų paieška;
- Baziniai nustatymai;
- Ir kt.

Funkcijos yra atliekamos netik dyzelinio ar benzininio variklio valdymo bloke, bet ir tokiuose moduliuose, kaip: automatinė pavarų dėžė, stabdžių atiblokavimo sistema (ABS), stabilumo kontrolės sistema (ESP), klimato kontrolė, centrinis elektros paketas, oro pagalvės, vairo stiprintuvas, prietaisų skydelis, centrinis užraktas, imobilizatorius, navigacija, radijas, daugiafunkcinis monitorius, ksenoninių žibintai, CAN tinklas, ir kt.

Yra pilnai suderinama su visais VW / Audi / Seat / Škoda modeliais iki šių metų, įskaitant ir modelius, naudojančius CAN ir UDS/ODX protokolus.
- Turi daugiau negu 20000 gedimų kodų duomenų bazę.
- Gali naudoti naujus 7 skaitmenų PIN/SKC kodus, kad suderinti naujus raktus visiems imobilizatoriams, kurie yra įrengti VW / AUDI / Seat / Škoda modeliuose.
- Leidžia Jums žiūrėti, įrašinėti, vaizduoti diagramoje 3 matuojamų blokų grupes vienu metu.
- Turi priėjimą prie visų valdymo elementų, kurie reikalauja firmos VAG režimo, veikiančio pagal KWP-2000 protokolus (2001+ Teves Mk.60 ABS, daug 2002+ modulių), KWP6000 (CAN) ir KWP7000 (UDS).
- Gali grafiškai pavaizduoti TDI variklių kritinę uždegimo laiko informaciją

Turi WiFi, vidinės saugyklos, bei maitinimo, kurio reikia energijos reikalaujančiam WiFi moduliui bei palaikymui labai mažai energijos reikalaujančiai funkcijai, kuri leidžia HEX-NET būti visam laikui įmontuotam į automobilį. HEX-NET veikia su mobilia VCDS-Mobile versija

Diagnostikos įranga HEX-NET leidžia debesyje (“cloud”) saugoti duomenis, gautus su VCDS-Mobile, taip, kad jei jūs prarasite savo HEX-NET – jūs neprarasite savo duomenų. HEX-NET taip pat suteikia galimybę preiti prie duomenų virtualiai, su bet kokiu įrenginiu per “cloud”. Be to, kai kurios iš VCDS-Mobile funkcijų įgyvendinamos serveryje, o ne sąsajoje.

Registracija:
- HEX-NET / HEX-V2 sąsajos privalo būti užregistruotos su Ross-Tech per pirmus 10 prisijungimų. Registracija turi būti atlikta on-line, naudojant kompiuterį.
- VCDS => Eiti į [Options] ir su USB jungtimi spustelėkite [Config], tada paspauskite [Registration] ir užpildykite formą.
- Taip pat, klientams siūlome užsiregistruoti čia: http://www.ross-tech.com/vca/.

Reikalingi techniniai parametrai:
- Microsoft Windows® versijomis nuo XP iki esamųjų Windows 10
- Apple iPad®, iPhone®, ir t.t.
- Daugumai Android® telefonų ir planšečių
- Blackberry Z10®, Q10®, ir t.t.
- Microsoft Surface® & Windows Phone®
- KindleFire®, ir t.t.