Meniu
Your Cart

Chip tuning įranga

 

Chip tuning įranga

 

BalticDiag yra didžiausi čipavimo įrangos gamintojų atstovai Baltijos šalyse. Mes esame oficialūs garsiausių pasaulyje šio tipo įrangos atstovų, todėl vieninteliai galime pasiūlyti Jums kokybiškiausią įrangą, teikti techninius aptarnavimus ir visą garantinį aptarnavimą. Chip tuning įranga vis labiau įsigalioja daugelyje sričių, ją atlieka ne tik specializuoti galios didinimo servisai. Vis dažniau transporto priemonėms šią paslaugą gali pasiūlyti ir universalūs servisai, kurie įprastai teikia ir visas kitas remonto paslaugas.

 

Galios didinimo įranga įvairiam transportui

 

Chip tuning įranga yra gamina ne tik automobiliams, kaip yra įsigaliojusi nuomonė, tačiau ir daugeliui kitų transporto priemonių. Variklio galią galima didinti šioms transporto priemonėms: automobiliams, motociklams, mikroautobusams, kitai sunkiajai technikai, laivams ir žemės ūkio transportui. Tačiau verta pabrėžti, kad kiekvienai transporto priemonei galima naudoti tą pačią čipavimo įrangą, tačiau turi skirtis joje programinė įranga. Kadangi chip tuning įranga turi plačias duomenų bazes, kuriose yra visa reikalinga informacija teisingam galios didinimo atlikimui. Todėl, jeigu norite atlikti vienos ar kelių skirtingų transporto priemonių galios didinimą, Jums bus reikalinga chip tuning įranga su skirtinga programine įranga joje.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų, chip tuning įrangos atsiliepimai yra vieni geriausių. 

 

Gamintojai

 

Mūsų atstovaujami gamintojai: DimSport, MAGICMOTORSPORT, Alientech, DynoProject ir dar kitus patikimus gamintojus.
Atstovaujamų gamintojų šalys: Italija, Lenkija ir kitos šalys. 

Detonacijų analizatorius Phormula KS-3   Phormula, Anglija   Aprašymas:   Naujos kartos prietaisas KS-3 yra vienas pažangiausių detonacijų analizės įrankių šiuolaikinėje rinkoje. KS-3 aktyviai filtruoja ir apdoroja variklio signalus naudojant dedikuotą detonacijų mik..
385.00 €
Detonacijų analizatorius Phormula KS-Pro   Phormula, Anglija   Aprašymas:   Prietaisas Knock Analyser Pro (KS-Pro) yra aukštos kokybės detonacijų aptikimo rinkinys, leidžiantis vartotojui klausytis detonacijų, reguliuojant variklį. KS-Pro buvo sukurtas konsultuojanti..
435.00 €
Detonacijų analizatorius Phormula KS-4   Phormula, Anglija   Aprašymas:   Naujos kartos prietaisas KS-4 yra vienas pažangiausių detonacijų analizės įrankių šiuolaikinėje rinkoje. Pilnai reguliuojamas 0 – 5V išėjimas ir nuotolinio įspėjimo funkcija leidžia šiam prieta..
445.00 €
Gamintojas:: BOSCH
Slaptažodžių nuskaitymo adapteris​ MAGPro2 BOSCH TRICORE   Gamintojas: Magic Motor Sport, Italija; Garantija: 12 mėnesių   Aprašymas: Diagnostinė jungtis, naudojama slaptažodžių nuskaitymui: BMW F-serija, Opel Bosch Ac Delco, Volvo, Mercedes ir Honda ECU, su T-Boot arb..
625.00 €
Gamintojas:: MAGICMOTORSPORT
Universalus stendas su zondais Magic Motor Sport MAGBench   Magic Motor Sport, Italija   Aprašymas:   Šiame stende įrengti reguliuojami specialūs zondai, kurie gali būti išstatomi pagal jungtis, kurias reikia sujungti ant ECU.  Naudojant MAGBench su naujausio..
677.60 €
Detonacijų analizavimo komplektas Phormula Professional Tuning Solution   Phormula, Anglija   Aprašymas:   Professional Tuning Solution – Profesionalus detonacijų analizės rinkinys, kuriame komplektuojamas Detonacijų analizatorius KS-Pro ir KS-4 kartu. Tai leidžia pr..
785.00 €
Prenumerata MAGPro2 x17 MASTER paskyrai – 12 mėn. atnaujinimams   Gamintojas: Magic Motor Sport, Italija; Garantija: 12 mėnesių   Aprašymas:   Programinės įrangos atnaujinimai ir techninis palaikymas vieniems metams, naudojamas x17 MASTER paskyrai. Pasib..
806.50 €
Gamintojas:: ALIENTECH
ECU programatorius ECM TITANIUM ALIENTECH   Esame oficialūs Alientech atstovai Lietuvoje, todėl vieninteliai galime pasiūlyti ECM TITANIUM originalią įrangą. Tai programinė įranga, kuri leidžia Jums savarankiškai, lengvai ir tiksliai interpretuoti failus saugomus variklio valdymo bloke..
1,077.00 €
Gamintojas:: ALIENTECH
Programavimo prietaisas K-TAG ALIENTECH   Esame oficialūs Alientech atstovai Lietuvoje, todėl vieninteliai galime pasiūlyti K-TAG originalią įrangą. Šis prietaisas patenkins visus jūsų poreikius, nes veikia greitai ir patikimai. Tai naujas Alientech gaminys, skirtas Azijoje pagamintoms..
1,210.00 €
Gamintojas:: MAGICMOTORSPORT
 Automobilių konfigūratorius MagicMotorSport FLEX  Gamintojas: Magic Motor Sport, Italija; Garantija: 12 mėnesių Aprašymas: Šis prietaisas naudojamas nesudėtingam automobilio programinės įrangos tiuningavimui, perprogramavimui ar modifikavimui, interneto sąsaja atskleidžia pil..
1,210.00 €
Gamintojas:: DIMSPORT
DimSport New Trasdata yra unikalus chip tuning sferos prietaisas palaikantis visus įmanomus mikroprocesorius, naudojamus bet kokio tipo automobiliuose ir apskritai transporto priemonėse. Prietaisas yra skirtas nuskaityti ir programuoti tokiomis funkcijomis kaip  JTAG, BDM ir BOOT mode’ais. S..
1,210.00 €
Gamintojas:: ALIENTECH
Universalus ECU diagnotikos ir programavimo prietaisas KESS v2 ALIENTECH   Esame oficialūs Alientech atstovai Lietuvoje, todėl vieninteliai galime pasiūlyti KESS v2 originalią įrangą. Norėdami sukurti KESSv2, Alientech konstruktorių ir inžinierių komanda sukūrė naują prietaisą,&nb..
1,815.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 22 (2 Puslapių)