Meniu
Jūsų krepšelis
Baziniai autodiagnostikos mokymai
Baziniai autodiagnostikos mokymai

Baziniai autodiagnostikos mokymai

  • Prekės kodas: BD96603
121.00 €

Kainos nurodytos su PVM

Siųsti užklausą

Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio, Utenos regionai

Kauno, Alytaus, Marijampolės, Tauragės, Klaipėdos, Telšių regionai

Informacija

Baziniai autodiagnostikos mokymai

Šiuose mokymuose klientas gali išmokti esminius skirtumus, terminus naudojamus dirbant su autodiagnostikos įranga. Mokymų metu renkamos grupės, tačiau lektoriaus dėmesys yra skiriamas kiekvienam klientui, atsakant į visai auditorijai reikalingiausius aspektus atliekant automobilio kompiuterinę diagnostiką. Todėl nauda ir įgaunamos žinios yra tiksliai nukreiptos ir fokusuojamos, kad klientai įgytų reikiamus pagrindus kaip pradėti dirbti įsigijus ar norint įsigyti kompiuterinės diagnostikos prietaisą. 

Profesionalūs teoriniai ir praktiniai mokymai, kurių metu supažindisime su pilnu diagnostikos prietaisų funkcijų išnaudojimu. Mokymo dalyviai pasisems patirties ne tik baziniuose dalykuose, kaip klaidų kodų skaitymas/trynimas ar gyvų parametrų stebėjimas, bet ir pilnai išmoks atlikti profesionalias serviso funkcijas (SAS atnaujinimo, DPF regeneracijas, akumuliatoriaus pririšimo ir kt.), raktų ir IMMO programavimo, TPMS funkcijų atlikimu, aktyvių testų atlikimu bei kitomis autoelektrikui reikalingomis žiniomis.

Mokymų metu dalyviai bus supažindinami su įvairiais kitais autoelektrikų naudojamais prietaisais - TPMS prietaisais, elektros grandinės testeriais, endoskopais, akumuliatorių diagnostikos įranga, raktų programavimo įrangos, osciloskopais ir kt.

Mokymų dalyviams, sėkmingai pabaigus mokymus ir atlikus visas praktines užduotis, išduodami sertifikatai.