Vasario 19d. įvyko mūsų įmonei svarbus įvykis – KTU Elektros ir elektronikos fakultete atidaryta mūsų įmonės vardinė laboratorija. Tai pirmoji automobilinės elektronikos diagnostikos laboratorija Lietuvoje. Studentams bus sudarytos visos sąlygos išbandyti aukščiausios klasės transporto priemonių elektronikos sistemų priežiūros ir remonto įrangą.

 

     Studentai šioje auditorijoje galės išbandyti profesionaliausią ir moderniausią šios srities įrangą – diagnostikos prietaisus, TPMS prietaisus, osciloskopus, endoskopus, chip tuning prietaisus ir kitus automobilių elektronikos tikrinimo prietaisus. Tam, jog studentai įgytų darbinei praktikai tikslingiausias žinias, jie kels kompetenciją ir gilinsis su profesionaliausių gamintojų įranga – Autel ir Launch diagnostikos prietaisais, Pico Technology osciloskopais ir MAGICMOTORSPORT chip tuning įranga.

 

     Galime didžiuotis ir džiaugtis, jog moderniai įrengtoje laboratorijoje studentai galės teorines žinias paversti į praktinius įgūdžius automobilių kompiuterinės diagnostikos srityje. Čia sudarytos sąlygos leis studentams koja kojon žengti su sparčiu tempu tobulėjančia automobilių gamybos pramone.

 

     Esame įsitikinę, jog Universitete įkurta „BalticDiag automobilinės elektronikos diagnostikos laboratorija“ padės stiprinti būsimų specialistų kvalifikaciją ir taps papildomu postūmiu geresnės ateities kūrimui. Tikime, jog tai leis kompiuterinės diagnostikos paslaugų kokybę pakelti į naują lygmenį.

 

     Investuodami į švietimą, mes investuojame į kokybiškesnį Lietuvoje vis didėjantį transporto priemonių parką!

 

     „Džiaugiamės ir dėkojame, jog galėjome prisidėti prie šios laboratorijos projekto įgyvendinimo ir kad tapome jo dalimi. Sieksime, kad šioje laboratorijoje dabartiniai studentai ir kitos kartos turėtų galimybę mokytis, įgauti praktikoje reikalingas žinias ir kelti kvalifikaciją su pačia naujausia ir pažangiausia šiandienos ir ateities diagnostikos įranga. Tam, jog studentai išnaudotų pilnavertiškai visus prietaisus, kviesime tarptautinio lygio specialistus, kurie galėtų perteikti savo žinias studentams.“ – sako Mantas Jasiulevičius, UAB „Baltic Diagnostic Service“ direktorius.

 

     „Šiais laikais studentai yra labai interaktyvus ir jie nori praktiškai viską išbandyti savo rankomis. Dėl to mes žvelgiame kiek kitokiu požiūriu į visą mokymo procesą ir bendradarbiaudami su UAB „Baltic Diagnostic Service“ įkūrėme auditoriją, kurioje studentai galės įgyti praktinių įgūdžių. Studentai pradėjo domėtis šia auditorija dar net jos oficialiai neatidarius ir susidomėjimas buvo net iš kitų studijų programų studentų, net jeigu tokios disciplinos nėra tarp jų studijuojamų paskaitų.“ – teigė KTU Elektros ir elektronikos fakulteto administravimo vadovas Doc.dr. Mindaugas Žilys.

 

     Laboratorijos atidarymo video - Spausti čia.

     Daugiau nuotraukų rasite - Spausti čia.