Meniu
Your Cart
Ad-blue emuliatorius sunkiajam transportui
Ad-blue emuliatorius sunkiajam transportui
Ad-blue emuliatorius sunkiajam transportui
Ad-blue emuliatorius sunkiajam transportui
Ad-blue emuliatorius sunkiajam transportui

Ad-blue emuliatorius sunkiajam transportui

  • Prekės kodas: BD01750
0.00 €

Kainos nurodytos su PVM

Siųsti užklausą

Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio, Utenos regionai

Kauno, Alytaus, Marijampolės, Tauragės, Klaipėdos, Telšių regionai

Informacija

Ad-Blue kaina priklauso nuo Ad-blue kiekio. T.y perkant didesnius kiekius darome nuolaidas!

Ad-Blue emuliatorius galima statyti ant visų (Euro 4, Euro 5, Euro 6) Mercedes-Benz, MAN, Scania, Iveco, DAF, Volvo ir Renault sunkvežimių bei kitoms transporto priemonėms (autobusams) ir kitai technikai. 

Ad-Blue Emulator (Italų gamybos) yra prietaisas skirtas saugiam Ad-blue katalizatorinės išmetimo sistemos naudojamos sunkvežimiuose, autobusuose ir kitoje sunkiojoje technikoje atjungimui. Ad-blue emuliatorius suderinamas su Mercedes-Benz, MAN, Scania, Iveco, DAF, Volvo ir Renault sunkvežimiais ir kitom sunkiom transporto priemonėm bei technikai. Ad-blue sistemos emuliatorius saugiai atjungia minėtą Ad-Blue sistemą, naudojant šį prietaisą automobilis nustoja naudoti Ad-Blue katalizatorinį skystį. Naudojant Ad-Blue Emulator prietaisą neprarandamas variklio galingumas, sistema saugiai integruojasi ir negeneruoja jokių diagnostikos ar kitų klaidų.

Darbo patirtis rodo, jog šiuo klausimu susiduriama su viena didele problema: tarkime, Ad-blue sistema teisingai išjungta (programavimo būdu), vilkikas važiuoja tvarkingai, be galios apribojimų, sunaudoja mažiau kuro. Tačiau po kurio laiko autorizuoto atstovo servise įrašomas vilkiko programinės įrangos atnaujinimas, ištrinantis visą darbą, paliktą mašinoje. Visi parametrai grįžta į savo vietas, automatiškai fiksuojamas netvarkingos Ad-blue sistemos darbas, ir susiduriame su dar didesne problema, dar didesnėmis išlaidomis. Jau nebe 2008 metai, šiandien toks variantas automatiškai atkrenta.

Koks sprendimas tinkamas? Pats naujausias ir patikrintas: pajungiamas programuojamas priedėlis, informuojantis kontrolės sistemas apie tvarkingą Ad-blue sistemų darbą.

 Pagrindiniai Ad-blue išjungimo sistemos privalumai:

  • Nėra programavimo, kurį galima netyčia panaikinti
  • Ad-blue sistemą kontroliuojantį (išjungiantį) prietaisą galima bet kada išjungti, vėliau įjungti.
  • Ad-blue sistemą kontroliuojantį (išjungiantį) prietaisą galima naudoti ne vienai auto priemonei (permontuoti iš vienos transporto priemonės į kitą)
  • Ad-blue sistema nebekelia problemų, susijusių su galios apribojimu, klaidų pranešimais, ir skubiu servisu.

 

Ad-Blue variantai:

  1. Ad-Blue V3 paprastas -  statomas ir ant neveikiančios sistemos, svarbu, kad duotų ištrinti klaidas, kol degimas yra įjungtas. Taigi kol mašina neužvesta, turi duoti ištrinti klaidas. Tokiu atveju dažniausiai jie tinka ir pasistato. Pagamintas Kinijoje. 

adblue v3

  1. Ad-Blue V3 + Nox - statosi ir ant sugedusių sistemų, t.y. emuliuoja nox sensorių. Pagamintas Europoje. 

.adblue-emulator

ĮSPĖJIMAS!! Ad-Blue Emuliatorių naudojimas tam tikrose šalyse yra draudžiamas. Parduoti bei turėti šį prietaisą yra legalu, tačiau emuliatoriaus naudojimas padidina išmetamųjų dujų kiekį ir jūsų turimas sunkvežimis nebeatitinka EURO 6, EURO 5 ar EURO 4 keliamų ekologinių standartų, kas yra reikalaujama Europos Sąjungos teritorijoje. Mūsų produktas yra orientuotas labiau į ne Europos Sąjungos šalis, kuriose nėra galiojančio EURO 6, EURO 5 ar EURO 4 ekologinio standarto. Ad-Blue Emuliatorius leidžia jums sumažinti jūsų sunkvežimiui keliamus ekologinius standartus sustabdant DEF skysčio padavimą į SCR katalizatorių, tai jums padeda sutaupyti didelę sumą pinigų atsisakant Ad-Blue skysčio dažno pildymo, jei tai leidžia jūsų šalies EURO 6, EURO 5 ar EURO 4 įstatymai. Jei jūs perkate šį prietaisą, jūs prisiimate pilną atsakomybę dėl prietaiso naudojimo bei galimų naudojimo pasekmių. Tai yra jūsų asmeninis sprendimas naudoti šį prietaisą ar ne. Mes neprisiimame jokios atsakomybės dėl Ad-Blue Emuliatoriaus naudojimo pasėkmių. Taip pat, turėkite omenyje, kad SCR Emuliatoriai yra neatsparūs vandeniui, todėl juos reikia įdiegti sausose, vandeniui nepasiekiamose vietose, apsaugotose nuo DEF skysčio ar dyzelino esančio ant sunkvežimio. Sudrėkusiams prietaisams garantija neteikiama