GudePol kompresorių išskirtinumas vis labiau pripažįstamas Lietuvoje

     Sakydami GudePol, turime omenyje suspaustą orą ir visa, kas su juo susiję, t.y. stūmoklinius kompresorius, sraigtinius kompresorius, slėginius indus, filtrus ir oro sausintuvus. Tai taip pat apima šiuolaikinius suslėgto oro įrenginius ir aukštos klasės jungiamąsias detales bei pneumatinius įrankius, įskaitant smūginius veržliarakčius, plaktukus, pistoletus, atsuktuvus ir kniediklius. Tad GudePol veiklos pagrindas yra visapusiškas ir profesionalus klientų aptarnavimas komponentų, susijusių su suslėgtu oru ir pneumatika, srityje.

     GudePol įmonės ištakos siekia 1990 m. Įmonė pradėjo gamybą nuo pneumatinių įrankių gamybos ir didmeninės prekybos, bet tuo metu turėjo tik kuklų įrankių asortimentą. Tačiau per ilgą laikotarpį pagrindinės linijos tapo visai kitos - stūmokliniai ir sraigtiniai kompresoriai, pneumatiniai įrankiai ir jungiamosios detalės, taip pat modernios suslėgto oro apdorojimo sistemos. O mes į savo asortimentą įtraukę GudePol produkciją, galima pasiūlyti Jums ar atlikti montavimą pilnai suslėgto oro sistemą, pradedant kompresoriumi, per suslėgto oro liniją, baigiant apdorojimo sistema su filtrais, oro džiovintuvais ir separatoriais.

     Šiai dienai Lietuvoje GudePol kompresorius esame įrengę ir pastatę dirbtuvėse, gamyklose, autoservisuose, aptarnavimo centruose ir kitur. Jog lengviau būtų išsirinkti, žinant savo poreikius, GudePol kompresoriai yra skirstomi pagal:

Stūmokliniai kompresoriai:
 • Serija SO; SB-OL 1,1kW-1,8kW – namų ūkiui skirti kompresoriai
 • Serija GD / GDT 2,2kW-7,5kW – oro kompresoriai, kurie turi 10-15 barų
 • Serija GDC 2,2kW-3kW – oro kompresoriai su papildoma transportavimo rankena
 • Serija GDV 3kW-5,5kW – vertikalūs oro kompresoriai
 • Serija PD 3kW-7,5kW – aukštos klasės kompresoriai
 • Serija HD 3kW-7,5kW – cinkuotu oro baku kompresoriai
 • Serija HDS - visi tylūs oro kompresoriai
 • Serija HD VT 3kW-7,5kW – cinkuotu oro baku kompresoriai
 • Serija HDT 15 bar 4kW-7,5kW -  – cinkuotu oro baku kompresoriai
 • Serija HDV 3kW-5,5kW – vertikalūs cinkuotu oro baku kompresoriai
 • Serija HDO 2,2kW-7,5kW – cinkuotu oro baku kompresoriai
GudePol sraigtinių kompresorių privalumai ir išskirtinumai

     Visi HD kompresoriai išsiskiria iš analogų esančių rinkoje, nes šie kompresoriai yra su cinkuotu oro baku ir jiems yra prailginta garantija. 2 metų garantija taikoma siurbliui ir slėgio jungikliui, 3 metų garantija elektriniui varikliui, o slėginiui bakui taikoma net 10 metų garantija


 1. Ketaus kompresoriaus siurblys - HD dizainas, didelis efektyvumas, tinkamas pramoninėms apkrovoms.
 2. Elektrinis variklis - HD serijos, aukštos izoliacijos klasė IP55, pritaikyta nuolatiniam darbui pagal S1 klasę.
 3. Slėgio jungiklis su šilumine apsauga ir paleidimo be apkrovos sistema, lengvas ir neapkraunantis kompresoriaus paleidimas.
 4. Labai efektyvi aušinimo sistema - efektyvus skriemulio ventiliatorius, cilindrų aušintuvai.
 5. Diržinė pavara su užrakto sistema - tikslus ir lengvas pavaros perdavimo sistemos nustatymas.
 6. Oro bakas - 100% cinkuotas tiek viduje, tiek išorėje, apsaugotas nuo korozijos standartas PN-EN ISO-1461.
HD-VT serijos stūmokliniai kompresoriai


     Kompresoriai skirti naudoti sunkesnėms sąlygoms, ypač pramoninėms apkrovoms. Lėtai veikiantis ketaus siurblys kartu su 100% cinkuotu oro baku užtikrina ilgalaikį kompresoriaus darbą. Visi HD serijos kompresorių konstrukcijoje naudojami komponentai yra aukščiausios kokybės pasaulyje. HD VT serijos kompresoriai išsiskiria tuo, jog jie yra sumontuoti karštu su oro sausintuvu ir kondensato filtru.

HDV ir HDS serijos stūmokliniai kompresoriai

     Vertikalaus dizaino ir technologijų stūmokliniai kompresoriai, kurie yra cinkuotu oro baku. Nors ilgą laiką šie kompresoriai nebuvo populiarūs, nes visi buvo pripratę prie įprastų horizontalių kompresorių, tačiau vertikalūs kompresoriai tampa vis labiau populiaresni. Jiems taikoma tokia pati garantija kaip ir HD ir HDO serijos kompresoriams.


HDS serijos stūmokliniai kompresoriai

     Stūmokliniai kompresoriai mėgstantiems tylą. HDS serijos kompresoriai yra tiek vertikalūs, tiek horizontalūs. Šių stūmoklinių kompresorių yra išskirtinumas, jog jų varikliai ir kiti komponentai yra uždengti papildoma garso izoliaciją užtikrinančią dėže, kuri yra specialiai pagaminti pagal visus reikalavimus, jog garso izoliacija būtų aukščiausia lygmenyje.

Sraigtiniai kompresoriai
 • „HIT-3G“ serija 2,2–7,5 kW – sraigtiniai kompresoriai su oro baku ir sausintuvu
 • „SMART“ serija 5,5kW-15kW - sraigtiniai kompresoriai su oro baku ir sausintuvu
 • VSI serija - atskirai stovintys kompresoriai, kurių galios diapazonas yra nuo 7,5 iki 15 kW
 • VSA serija - atskirai stovintys kompresoriai, kurių galios diapazonas yra nuo 18,5kW-22kW
 • VSB serija - atskirai stovintys kompresoriai, kurių galios diapazonas yra nuo 18,5kW-37kW
 • VSB-3G serija - atskirai stovintys kompresoriai, kurių galios diapazonas yra nuo 22kW-37kW ir turi paminkštintą amortizuojantį pagrindą
 • VDBI serija - atskirai stovintys kompresoriai, kurių galios diapazonas yra nuo 22kW-45kW
 • GudePol sraigtinių kompresorių privalumai ir išskirtinumai
HIT-3G serijos sraigtiniai kompresoriai:
 1. L9 valdymo skydelis - informuojantis vartotoją apie kompresoriaus darbo režimą. Aiškus ir išsamus ekranas pateikia informaciją apie: kompresoriaus defektus, darbo temperatūrą, bendrą dirbtų valandų ir apkrovos valandų skaičių, likusį laiką iki techninės apžiūros; Skydelyje yra gedimų atminties funkcija.
 2. Valdymo blokas su aukščiausios kokybės komponentais apsaugo kompresorių nuo: įtampos šuolių; per žemos alyvos temperatūros, per aukštos alyvos temperatūros, neteisingos variklio sukimosi krypties, fazės gedimo ir kt.
 3. HIT-3G pasižymi vienu geriausiu efektyvumo rodikliu rinkoje, proporcingai variklio galiai. Naudojama diržinė pavara užtikrina stabilų kompresoriaus darbą. 
 4. Garso nepraleidžiantis korpusas, kurio viduje sumontuotos garso izoliacinės plokštės.
 5. VT serijos HIT-3G serijos kompresoriai yra su DX oro sausintuvais.

SMART serijos sraigtiniai kompresoriai:
 1. Kompaktiškas dizainas ir technologija, puikiai tinka mažoms dirbtuvėms ir gamykloms
 2. 5 metų garantija - aukštos kokybės medžiagos, užtikrina ilgą tarnavimo laiką.
 3. Lengva pakeisti eksploatacines medžiagas, nereikia prastovų ir sutaupote laiko bei pinigų savo įmonei.
 4. Žymiai sumažintos elektros energijos sąnaudas.
 5. Galimybė naudoti kompresoriaus šiluminį efektyvumą.
 6. L9 valdymo skydelis - informuojantis vartotoją apie kompresoriaus darbo režimą. Aiškus ir išsamus ekranas pateikia informaciją apie: kompresoriaus defektus, darbo temperatūrą, bendrą dirbtų valandų ir apkrovos valandų skaičių, likusį laiką iki techninės apžiūros; Skydelyje yra gedimų atminties funkcija.
 7. Valdymo blokas su aukščiausios kokybės komponentais apsaugo kompresorių nuo: įtampos šuolių; per žemos alyvos temperatūros, per aukštos alyvos temperatūros, neteisingos variklio sukimosi krypties, fazės gedimo ir kt.
 8. Alyvos-oro aušintuvas, užtikrinantis optimalias darbo sąlygas sunkiausiomis kompresoriaus darbo sąlygomis. Tai leidžia pasiekti žemą oro temperatūrą išleidžiamo į oro sistemą. 
 9. SMART pasižymi vienu geriausiu efektyvumo rodikliu rinkoje, proporcingai variklio galiai. Naudojama diržinė pavara užtikrina stabilų kompresoriaus darbą. 
 10. Garso nepraleidžiantis korpusas, kurio viduje sumontuotos garso izoliacinės plokštės.
 11. SMART serijos kompresoriai su VT komplektacija turi oro sausintuvą. 
VSI serijos sraigtiniai kompresoriai:
 1. VSI kompresoriuje yra naujos kartos L26S valdymo sistemos mikroprocesoriaus skydelis. Šis sprendimas leidžia lengvai valdyti kompresorių, kai sistema automatiškai nustato veikimo pažeidimus, informuoja, rodydama gedimo tipą. Jei yra kompresoriaus sugadinimo pavojus, jis jį išjungia. Informuoja vartotoją apie kompresoriaus darbo režimą.
 2. 8 kalbų valdymas per LCD ekraną.
 3. Stabilus kompresoriaus darbas, užtikrinantis aukščiau lygį. Elektrinis variklis, atitinkantis visus kokybės standartus Europoje.
 4. Šios serijos kompresoriai turi visus aukščiau kitų sraigtinių kompresorių išvardintus privalumus, tačiau jų technologija su komponentais yra dar platesnė.
VSA serijos sraigtiniai kompresoriai     Šios serijos kompresoriai turi visus aukščiau kitų sraigtinių kompresorių išvardintus privalumus, tačiau jų technologija su komponentais yra dar platesnė. Tačiau pagrindinis jų išskirtinumas iš kitų kompresorių, jog jie nėra statomi ant kojelių, o turi vibracijas sugeriantį pagrindą, kuris dar labiau sumažina triukšmo lygį, nesumažindamas kitų parametrų.

VDBI serijos sraigtiniai kompresoriai:

     Šios serijos GudePol sraigtiniai kompresoriai yra patys galingiausi, į šią liniją įeina kompresoriai nuo 22 kW iki 45 kW. VDBI kompresorių serija remiasi naujausiais standartais, vyraujančiais pramoninių kompresorių rinkoje. Tiesioginės pavaros konstrukcija užtikrina, kad VDBI serijos kompresorius visada pasiekia aukščiausią efektyvumo ir energijos efektyvumo lygį. Mažo greičio ir kintamo greičio tiesioginės pavaros kompresoriai ilgina atskirų kompresorių komponentų tarnavimo laiką, mažesnius oro nuostolius ir mažas priežiūros išlaidas. Be to, kompresoriuje gali būti sumontuotas šilumokaitis. Šiems visiems kompresoriams taikoma 5 metų garantija. 

 1. VDBI kompresoriuje yra naujos kartos L26S valdymo sistemos mikroprocesoriaus skydelis. Šis sprendimas leidžia lengvai valdyti kompresorių, kai sistema automatiškai nustato veikimo pažeidimus, informuoja, rodydama gedimo tipą. Jei yra kompresoriaus sugadinimo pavojus, jis jį išjungia. Informuoja vartotoją apie kompresoriaus darbo režimą.
 2. Valdymo skydelis leidžia automatiškai paleisti kompresorių po elektros tiekimo sutrikimo ir nustatyti 3 darbo grafikus vienai dienai per savaitę.
 3. 8 kalbų valdymas per LCD ekraną.
 4. Pagal ES MEPS reglamentą naudojamas didelio efektyvumo IE3 klasės variklis garantuoja aukščiausią pasiektą energijos vartojimo efektyvumą.
 5. Itin efektyvus, dviejų funkcijų aušintuvas užtikrina optimalias darbo sąlygas sunkiausiomis kompresoriaus darbo sąlygomis. Tai leidžia pasiekti žemą oro išleidimo į pneumatinį tinklą temperatūrą.
 6. Įmontuotas NXD keitiklis. Dažnio keitiklis yra elektroninis prietaisas, kurio užduotis yra nuolatinės įtampos amplitudės ir pastovaus dažnio kintamą energiją paversti kintamo dažnio ir kintamos įtampos amplitudės energija, reguliuojama pagal poreikius. Dažnio keitiklis yra įtaisas, naudojamas sklandžiam elektros variklių sukimosi greičio reguliavimui išlaikant geriausius įmanomus darbo parametrus.