Plačiajuostės šlifavimo staklės Holzmann ZS635NEO
Išankstinis užsakymas
  • Gamintojas:: HOLZMANN
  • Prekės kodas: BD70838
Kainos nurodytos su PVM
Norite įsigyti ar sužinoti daugiau?
Užpildykite užklausos formą
Kilmės šalis: Austrija, garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai
Pastaba: gali būti 400V arba 230V
Funkcijos:
  • 2 šlifavimo volai
  • Maksimalus šlifavimo plotis – 635 mm
  • Ilgaamžė aukštos kokybės konvejerio juosta
  • Be pakopų reguliuojamas padavimo greitis
  • Tinka tiek minkštai, tiek kietai medienai
  • Komplekte: 2 sumontuotos šlifavimo juostos (1 x K80, 1 x K100)
Techninės specifikacijos:
  • Variklio galia S1: 2200 + 120 W
  • Įtampa: 400 V / 50 Hz
  • Drožlių ištraukimo jungtys: 2 x Ø100 mm
  • Bendri matmenys: 1145 x 715 x 1325 mm
  • Min. ruošinio storis: 7 mm
  • Maks. ruošinio storis: 125 mm
  • Juostos matmenys: 2740 x 100 mm
  • Padavimo greitis: 0,9–6,1 m/min
  • Volų skersmuo: Ø127 mm
  • Volų apsukos: 1550 aps./min
  • Garso galios lygis: 96 dB(A)
  • Garso slėgio lygis: 87 dB(A)
  • Grynasis svoris: 206 kg
  • Bendras svoris: 252 kg
  • Pakuotės plotis: 830 mm
  • Pakuotės ilgis: 1170 mm
  • Pakuotės aukštis: 1320 mm