Pramoniniai krovinių keltuvai sandėliams ir gamykloms

     Visų pramonių keltuvų nauda yra tada, kai sunkų krovinį reikia pakelti vertikaliai aukštyn. Šie keltuvai yra naudingiausi gamyklose ir sandėliavimo pastatuose, jog palengvinti visus procesus. Nors šie keltuvai yra naudingiausi šiose srityje, tačiau jie yra plačiai naudojami ir kitose srityse. Mažose dirbtuvėse, autoservisuose, priežiūros centruose žemės ūkio dirbtuvėse ir dar daug kitų vietų, kur keliami sunkūs svoriai. 

     Jūsų patogumui mes galime pasiūlyti tiek standartinių specifikacijų gaminius, tiek gaminame pagal užsakymą. Jeigu krovinių keltuvas gaminamas pagal standartines technines charakteristikas, tokiu atveju keltuvas Jus gali pasiekti nuo vienos savaitės iki dešimt savaičių, priklausomai nuo apkrovų. Tačiau dažniausiai mes prisitaikome ir gaminame pramoninius keltuvus pagal tai, kokio keltuvo Jums reikia. 

     Mūsų technikai suprojektuoja ir pagaminame keltuvų kroviniams pagal visus įmanomus poreikius: keliamąją galią, matmenys, kėlimo aukštį, esamą elektros instaliaciją, norimą siurblį, ar reikalingi ritinėliai, dangos paviršių. Tad jeigu ketinate įsigyti norimą krovinių keltuvą, įvertinkite visus šiuos poreikius ir mes pagal tai pagaminsime!


     Sertifikatai ir apsaugos standartai

     Visi suprojektuoti ir pagaminti pramoniniai keltuvai turi visus reikaligus sertifikatus ir saugumo deklaracijas. Pramoniai keltuvai gaminami pagal Amerikos standartą ANSI/ASME ir Europos standartą EN1570. Kurie pažymi, jog visi keltuvai atitinka visus norminius aktus, kurie reikalingi Europos Sąjungoje.

     Tam, kad darbuotojai išvengtų visų įmanomų susižalojimų, pramoniniai keltuvai turi apsauginius mechanizmus, kurie sudaro sąlygas išvengti nelaimingų atsitikimų. Keltuvai turi apsauginius vožtuvus, avarinius išmetimo vožtuvus, apsaugas nuo perkrovas, avarinio atvejo vožtuvus, apsaugų nuo perkrovos įtaisus. Tad dirbdami su mūsų keltuvais, jūs jausitės tikrai saugūs.

     Privalumai

     Visi keltuvai gaminami pagal klientų poreikius, tad jums nereikia prisitaikyti prie mūsų siūlomų standartinių pramonių keltuvų. Įvertinkite kokio tipo pramoninio keltuvus reikia, mes galime suprojektuoti ir pagaminti reikiamą keltuvų pagal įvairiausius poreikius, ar tai būtų platforminis hidraulinis kėlimo stalas ant ratukų, ar krovinių kėlimo liftas, kuris gali kelti krovinius iki 15 metrų aukščio.

     Kadangi tokia įranga naudojama įvairiausiose patalpose, mūsų pramoniniai keltuvai yra gaminami, jog būtų apsaugoti nuo smūgių, korozijų ir dulkių. Norint užtikrinti aukštą atsparumą korozijai, rėmo konstrukcija yra šratuojama ir vėliau dažoma bei padengiama specialiu laku, kuris apsaugo ne tik nuo korozijos, tačiau ir nuo subraižymų. Todėl pramoninio keltuvų tarnavimo laikas yra gerokai pailginamas.


     Reikalingas montavimas? Ne bėda, per ilgą darbo patirtį, įmonėje dirbantys montuotojai yra montavę įvairiausius tiek pramonėje naudojamus keltuvus, tiek transporto priemonių remonte naudojamus keltuvus. Technikai ne tik pateiks brėžinius ir paaiškins koks reikalingas pamatas ar duobė (priklauso nuo keltuvo), tačiau jį jums ir sumontuos.

     Savo asortimente mes galime pasiūlyti pačių įvairiausių ir visų įmanomų pramoninių keltuvų. Tai gali būti platforminiai stalai, pakavimo platformos, krovinių liftai, platforminės rampos, automobilių kėlimo platformos, automobilių sukimosi platformos ir kitų tipų keltuvai.

     Komponentai

Hidrauliniai varikliai - kokybiška konstrukcija, labai efektyvus darbinis slėgis, patikimas veikimas ir jokių alyvos pratekėjimų.

Valdymo pultai - IP65 klasės, kuriuos labai lengva išmokti naudoti. Jis valdo platformos kėlimą ir nuleidimą bei avarinį stabdymą.

Hidrauliniai cilindrai - cilindrai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, įskaitant sklandų darbo našumą, didelį darbo krūvį, atsparias dilimui detales ir pan.

Metalo konstrukcija – užtikrintas atsparumas korozijai, rėmo konstrukcija šratuojama ir vėliau dažoma bei padengiama specialiu laku.

Rampos (jeigu užsakoma) - patogiai uždengia užvažiavimo spragas, kad padėtų klientams lengviau pakrauti ir iškrauti prekes. Rampos dydį galima pritaikyti pagal klientų pageidavimą. Galima rinktis rankines ir elektrines rampas.

Ritinėliai (jeigu užsakoma) – dažnai platforminiai stalai užsakomi su ritinėliais, kurie dar vadinama voleliais. Šie komponentai užsakomi tada, kai platforminis stalas bus naudojamas konvejerio darbo procesui.

Sukimosi platforma (jeigu užsakoma) – sukimosi platforma naudojama gamyklų konvejerių pabaigoje ir sandėliuose, jog paspartinti pakavimo procesą.

Apsaugos mechanizmai - apsauginiai vožtuvai, avarinio išmetimo vožtuvas, apsaugos nuo perkrovos, avarinio atvejo vožtuvas, apsaugos nuo perkrovos įtaisas.


Pramoninio keltuvo privalumai
  • Pristatymo laikas (galime pristatyti ir įdiegti labai greitai)
  • Labai geras kokybės / kainos santykis
  • Matmenų, skirtingų tipų ir RAL spalvų lankstumas
  • Naujausios technologijos nuo korozijos
  • Sutaupykite pinigų statybos išlaidoms, nes šiems krovininiams keltuvams nereikia duobės ar šachtos, o daugeliu atvejų platforminis stalas yra tiesiog naudojamas ant grindų dangos
  • Visi reikalingi sertifikatai ir saugumo standartai
  • Keltuvai gali būti siūlomi pagal RVASVT standartą