Jaltest AGV - diagnostikos įranga traktoriams ir kombainams

     Jaltest diagnostikos įrangą visi puikiai žino dėl savo funkcijų ir duomenų bazių OEM lygio. Tai puikūs prietaisai, kurie skirti visai sunkiajai technikai - sunkvežimiams, autobusams, traktoriams, kombainams, statybinėms transporto priemonėms, kelių priežiūros transporto priemonėms. 

     Platus panaudojimo spektras ir prietaiso panaudojimas su įvairiomis markėmis, šių dienų transporto priemonių parkams itin aktualus. Kadangi kiekvienos transporto priemonės tipas išsiskiria iš savo konkurentų. Vieno gamintojo kombainai būna geresni už kitus, kito traktoriai yra geresni. Būtent Jaltest AGV tokiems ūkio segmentams ir gelbėja, jog nereikėtų kiekvienai transporto priemonės markei pirkti atskiro agro diagnostikos prietaiso. O Jaltest palaiko itin daug skirtingų žemės ūkio transporto priemonių: traktoriai; kombainai; savaeigiai javų, cukrinių runkelių, linų, uogų ir kiti kombainai, taip pat šienapjovės, smulkintuvai, augalų purkštuvai ir dar kitas.

     Kadangi Lietuvoje vis mažėja senųjų MTZ traktorių ar NIVA kombainų, kurie nors ir yra geri, tačiau jų mažėjimą lemia kiti dalykai. Mes buvome pratę prie tokių traktorių ar kombainų, kurių svarbiausia misija buvo atlikti pagrindinę funkciją ir.. viskas. Tik tiek mums tereikėdavo. Tačiau laikai stipriai pasikeitė, mums nebe užtenka įlipus į kombaino kabiną ir pradėjus kulti pirmyn atgal judinti rankenėles, nes tai tiesiog nebenašu ir neefektyvu. Šiuolaikiniams ūkiams reikia tokių kombainų, kurie autonomiškai valdytų pjovimo plotį, kederis pakiltų, jeigu žemė nėra lygi, apie gedimus praneštų ekrane, o ne dūmai ir garsai. Ir dar daugiau.

     Būtent tai, greitai atsinaujinantis transporto priemonių parkas žemės ūkio sektoriuje lemia tokį didelį poreikį Jaltest AGV žemės ūkio diagnostikos įrangai. Įvairių agro transporto priemonių pokyčiai buvo būtini, todėl pažanga puikiai gelbėja ūkininkams, kurie savo darbus gali atlikti žymiai efektyviau. Būtent toks pat tikslas yra ir Jaltest AGV diagnostikos įrangos. Įsivaizduokite, sėjo metu, javapjūtės metu, daržovių nuėmimo metu ar kitam sezono įkarštyje jums sugesta traktorius/kombainas ar kita savaeigė transporto priemonė. Ką Jūs darote? Kreipiatės į savo tiekėją ar agro transporto servisą ir laukiate. Tai didžiuliai nuostoliai ir prastovos, kadangi būtent šios transporto priemonėms ir uždirba jums pinigus.


     Jaltest AGV ir yra jūsų sprendimas, kuris apsaugos nuo prastovų. Būtent ūkininkai ir mūsų klientai teigia, kad sezono metu sugedus traktoriui, ši traktorių diagnostikos įranga Jaltest AGV atsiperka per vieną kartą. Tad praplėskite savo galimybes, nebebūkite priklausomi nuo kitų ir nelaukite eilėje patirdami nuostolių.

     Dabar, kai visos transporto priemonės žemės ūkyje yra modernizuotos, diagnostikos įranga tapo tiesiog būtina. Ir ne bet kokia diagnostika, o Jaltest AGV. Tai yra agro diagnostikos įrangos etalonas, kuris yra žinomas visame pasaulyje. Nebevarkite su kitais prietaisai, kurių programinė įranga stringa ar duomenų bazė yra tokia siaura, kad jūsų transporto priemonės ten gali net nebūtų. O ką jau kalbėti apie protokolus, nes ten naujausių net nebus.

     Jaltest AGV privalumai:
 • Palaiko traktorius, kombainus, šienavimo traktorius, krautuvus, specialius traktorius vaisių auginimo ūkiams, pašarų padavimo traktorius bei kitą agro transportą
 • Išsami diagnostika su informacija apie klaidų kodus
 • Išplėstinės diagnostikos funkcijos: komponentų aktyvacija, kalibravimas
 • Jutiklių kalibravimas (purkštukų, VGT, akseleratoriaus ir kt.)
 • Sistemos veikimo parametrų nustatymai (purkštukų kodavimas ir kt.)
 • Transporto priemonės techninės priežiūros paslaugų konfigūravimas
 • Sistemos funkcionalumo tikrinimas
 • Elektroninių valdymo blokų keitimas
 • DPF regeneracija
 • Integruota techninė informacija ir elektros instaliacijos schemos
 • Apibrėžta naujinimo programa
 • Greitas naujų funkcijų įdiegimas į mūsų programinę įrangą
 • Greita ir intuityvi programinės įrangos sąsaja
 • Produktų ir techninės pagalbos skambučių centras
 • Mokymas ir e-mokymasis
 • GRP - garažo priėmimas ir našumas

     Jaltest AGV yra puikus prietaisas, kurio programinė įranga yra nuolatos didinama, kadangi įvairių transporto priemonių atsiranda vos ne kiekvieną dieną. Tad savo traktoriaus ar kitų savaeigių transporto priemonių, kurios skirtos žemės ūkiui, markę čia tikrai rasite. Ne tik markę, tačiau modelį, esamą variklį ir įvairias kitas komplektas. Tai lyg automobilių industrijoje puikiai žinomi HaynesPro ar Autodata, tik Jaltest AGV yra žemės ūkiui.

     Jaltest AGV palaikomos transporto priemonės: VALTRA; JOHN DEERE; NEW HOLLAND; MASSEY FERGUSON; CLAAS; BELARUS - MTZ; CASE; CATERPILLAR; JCB; FENDT; KUBOTA; LINDNER; GREGOIRE; AMAZONE; ANTONIO CARRARO; ARBOS; BCS; BOBCAT; CARRARO; CHALLENGER; DEUTZ-FAHR; DIECI; ENERGREEN; FARESIN; FARMTRAC; FERRARI; FRANZ KLEINE; GOLDONI; HÜRLIMANN; ISEKI; ISOBUS; JALTEST ISOBUS CONTROL; KAMAZ; KIOTI; KRAMER; KRONE; KUHN; KVERNELAND; LAMBORGHINI; LANDINI; LAVERDA; LS; MAC DON; MAHINDRA; MANITOU; MAZZOTTI; McCORMICK; MERCEDES-BENZ; MERLO; MTS-SANDEI; PASQUALI; RENAULT; ROPA; ROSTSELMASH; SAME; SCHÄFFER; STEYR; STORTI; TERRION; URSUS; VALPADANA; VERSATILE; WEIDEMANN; YANMAR; ZETOR. Jeigu jus domina konkretūs modeliai, juos galite peržiūrėti čia: https://www.jaltest.com/lt/padengiamumas/6/agrotechnika/.

Nebebūkite priklausomi ir praplėskite savo agro dirbtuvių galimybes