NAUJO KOMPRESORIAUS GARANTIJA

Sraigtiniai kompresoriai dažniau naudojami kaip suspausto oro šaltinis įvairiose dirbtuvėse ir gamybos įmonėse. GudePol sraigtinių kompresorių konstrukcija pagaminta naudojant aukštos kokybės medžiagas, siekiant išgauti didelį efektyvumą, todėl jie tapo itin paklausūs rinkoje. O tylus veikimas yra vienas pagrindinių šių kompresorių privalumų. Visi GudePol sraigtiniai kompresoriai turi mikroprocesorinę valdymo sistemą, šis sprendimas suteikia pilną parametrų vizualizaciją eksploatacijos metu ir patogų valdymą operatoriui. Kitas išskirstinumas iš kitų gamintojų sraigtinių kompresorių – sistema, kuri automatiškai randa pažeidimus ir informuoja operatorių, parodydama gedimo tipą. Visus kompresorius galima įsigyti kaip atskirus įrenginus arba įsigyti jau su sausintuvais ir skirtingais oro bakais. Mūsų pasiūlyjė sraigtiniai kompresoriai, kurių galia nuo 19 iki 480 m3/val.

gudepol garantija

GudePol sraigtinių kompresorių garantijos

Dėka savo išvystytos technologijos, gamintojas suteikia itin ilgas neribotas valandų garantijas savo sraigtiniams kompresoriams. HIT-3G serijos kompresoriams suteikiama 2 metų garantija, o visiems kitiems, perkamiausiems sraigtiniams kompresoriams, t.y. VDBI, VSB-3G, VSA-3G, VSI-3G ir SMART-3G serijos kompresoriams suteikiama neribota net 5 metų garantija. Kuri nėra priklausoma nuo darbo valandų ir garantija galioja visoms konstrukcinėms ir vidinėms detalėms.

5 metų garantija

Sraigtinių kompresorių serija yra paremta naujausiais pramoninių kompresorių rinkoje vyraujančiais standartais. Jie buvo sukurti gamybos įmonėms, taip pat vidutinėms ir didelėms įmonėms. Tiesioginės pavaros konstrukcija užtikrina, kad VDBI serijos kompresorius visada pasieks aukščiausią efektyvumo ir energijos vartojimo efektyvumą. Įrengus kompresorių su plataus veikimo diapazono inverteriu, jis visiškai pritaikomas pramoninio pneumatinio tinklo sąlygoms. Dėl lėto ir kintamo greičio tiesioginės pavaros kompresoriai pailgėja atskirų kompresoriaus komponentų tarnavimo laikas, sumažėja oro nuostoliai ir tampa itin mažos priežiūros išlaidos. Be to, kompresorius gali būti montuojamas su šilumokaičiu, kuris tiesiogiai leidžia sutaupyti kitas šildymo išlaidas.

Siūlome profesionalių stūmoklinių kompresorių seriją GD, GDC, HDV ir pramoninės serijos: HD ir HDVT. GudePol stūmokliniai kompresoriai pagaminti iš patikrintų komponentų, naudojant šiuolaikinius techninius sprendimus, kad juos būtų galima naudoti įvairiosimis sąlygomis, net esant didelei apkrovai. Kaip ir su sraigtiniais kompresoriai, taip ir su GudePol stūmokliniais kompresoriais – išskirtinis yra šių kompresorių našumas, kuris išsiskiria iš tiesioginių konkurentų. Svarbiausias jų komponentas yra stūmoklis, kurio pagrindinė užduotis yra suspausti įsiurbiamą orą, o šioms detalėms suteikima itin ilga garantija. Verta paminėti, kad šios įrangos naudojimas yra itin patogus, visų pirma dėl paprastos konstrukcijos ir visiško mobilumo, pasiekiamo sumontavus papildomus ratus. 

GudePol stūmoklinių kompresorių garantijos

Šio gamintojo stūmokliniai kompresoriai tampa vis populiaresni Lietuvoje ir kitose Europos šalyse. Gamintojas užsitikrino patikimumą, dėl savo išvystytų technologijų ir kokybiškų montuojamų komponentų. Dėl to SO, GD, GDV ir PD serijos stūmokliniams kompresoriams visoms detalėms suteikiama 2 metų garantija ir šiuos mažuosius stūmoklinius kompresorius itin išskiria rinkoje.

Galingieji stūmokliniai kompresoriai yra dar labiau patikimi, todėl visai HD stūmoklinių kompresorių serijai, t.y. HD, HD-VT, HDT, HDV, HDO, HDS, HDVS ir HDTS serijos kompresoriams garantija suteikiama ilgiausia. Pagal komponentus išskirstyta garantija:

  • 2 metų garantija siurbliui ir slėgio jungikliui
  • 3 metų garantija varikliui
  • 10 metų garantija bakui
Mes įsitikinę savo parduodamais kompresoriais, įsitikinkite šių kompresorių pridėtine verte Jūs!

kompresoriaus variklis