Didžiausias automobilių dažymo kamerų tinklas

     Per ilgų metų istoriją, esame pardavę, sumontavę ir atlikę garantines bei pogarantines priežiūras daugybei savo kamerų. Daugybė patenkintų klientų kiekvieną dieną dirba su mūsų BD-6400 dažymo kameromis, atlikdami dažymo darbus ne tik automobiliams, tačiau ir kitoms transporto priemonėms, pavyzdžiui, motociklams, sunkvežimiams, autobusams ar atlikdami dažymo darbus atskiroms kėbulo dalims. Tikrai taip, BD-6400 dažymo kamera gali būti pagaminta ir skirta ne tik automobilių dažymui, tačiau ir visoms kitoms transporto priemonėms. Pateikiame žemėlapį, kuriame pavaizduota daugybė skirtingų Lietuvos vietų, kuriose yra sumontuota BD-6400 dažymo kamera (Dėl klientų konfidencialumo, tikslios klientų vietos yra pakeistos 200m - 2km atstumu):


Dažymo kamera – ilgą laiką ją įsigyti sau galėjo leisti tik aukščiausio lygio brangiausi autoservisai. Bet šiai dienai, kai rinkoje turime profesionalių, visus aukščiausius standartus atitinkančių, bet tuo pačiu ir nebrangių dažymo kamerų, net ir nedidelis autoservisas gali jums pasiūlyti kokybišką automobilių dažymo paslaugą, kuri nei kiek nenusileidžia rinkos gigantams.

Aišku, yra tokių žmonių kurie, net ir ženkliai sumažėjus dažymo kamerų kainoms, nesupranta kam jai reikia leisti pinigus, kodėl tiesiog nedažius automobilių lauke ar garaže, juk rezultatas tas pats.


Atsakymas į šį klausimą gali būti išskirstytas į tris pagrindinius punktus:

- Gamtos ir sveikatos saugumas. Naudojant dažymo kamerą nėra teršiama aplinka. Dažant atviroje aplinkoje sveikatai kenksmingos chemijos dalelės gali laisvai pasiekti aplinkinius žmones ir gyvūnus, taip pat tai kenkia ir pačiai gamtai, todėl už tai galite susilaukti netik skundų, bet ir finansinės baudos. Teisingai naudojantis dažymo kamera, visos kenksmingos žmogaus organizmui medžiagos pasilieka pačioje kameroje, todėl aplinkiniams nereikia imtis jokių saugumo priemonių. Taip pat, iš dažymo kameros ištraukiamas oras yra filtruojamas ir per ventiliaciją saugiai išleidžiamas į lauką.

  

- Patogumas. Naudojantis dažymo kamera nereikia naudotis papildomų džiovinimo įrenginių, kaip kad infraraudonųjų spindulių džiovintuvai, kurie veikia ribotais plotais ir užtrunka nemažai laiko. Kameroje įrengtas degiklis ir "kepimo" rėžimas leidžia kameroje pasiekti 60-80°C temperatūra tik per 5 - 10 minučių. Šiuo rėžimu galėsite greitai išdžiovinti šviežią dangos sluoksnį. Taip pat dažymo kameroje įrengta net 64 vienetai 36W lempų, todėl kiekvieną automobilio tašką matysite labai aiškiai.

 

- Kokybė. dažant lauke, automobilis yra atviras bet kokiam dažų pažeidimui: dulkėms, kitoms smulkioms medžiagoms, kurioms pakliuvus ant automobilio dažymo metu, toje vietoje danga bus sugadinta. Dažymo kameroje to išvengiama dėka dviejų stiprių įtraukimo ir vieno ištraukimo ventiliatoriaus. Dažymo kameroje oras nuolatos juda, todėl užteršimams pakliūti ant dažomo automobilio nėra galimybės. Taip pat kameroje oras įtraukiamas greičiau nei jis yra ištraukiamas, viduje atsiranda aukštas slėgis. Tai reiškia, jog net atidarius kameros duris, susidaręs oro spaudimas neleis smulkioms medžiagoms pakliūti į dažymo kamerą.

 

Be to, dažymo kameras galime užsakyti pagal bet kokius jūsų pageidavimus:

- Matmenys: bet kokio matmens (ilgio, pločio aukščio) keitimas.

- Išsidėstymas: ventiliacijos bloko pozicija (iš kameros šonų, iš galo), durų pozicionavimas, valdymo bloko pozicionavimas, montavimas ant grindų (įvažiavimas su rampomis) ir į grindis (kameros grindys lygios su patalpos grindimis)

- Grindinys: dvi eilės grotų arba pilnai grotuotos grindys. Kaina nesikeičia!

- Degiklis: Dyzelinis degiklis (standartinis), dujinis degiklis arba infraraudonųjų spindulių džiovinimo sistema.

- Apšvietimas: LED šviesos arba halogeninės šviesos. Kaina nesikeičia!

- Izoliacija: EPS putplastis (standartinė) arba akmens vata.

- Dažai: standartiniai arba vandens pagrindo.

 

Tad norint būti konkurencingu automobilių dažymo rinkos dalyviu, tikrai privalu įsigyti dažymo kamerą.

Pritaikyta pagal jūsų norus ji pakels jūsų darbo kokybę, palengvins patį darbą ir saugos jūsų sveikatą.

O jeigu kaina šiek tiek „kandžiojasi“, galime pasiūlyti pirkti išsimokėtinai.