Kaip atpažinti originalų ABRITES prietaisą nuo klono?

     Visame pasaulyje ABRITES AVDI yra vienas iš populiariausių prietaisų, kurie yra skirti raktų programavimui. AVDI prietaisų funkcijos apima pilnos diagnostikos atlikimą, programavimą, kodavimą, adaptacijas, parametrų stebėjimą realiu laiku, įvairių parametrų konfigūravimą, raktų programavimą, PIN kodų skaitymą, servisų atnaujinimai ar net odometrų koregavimą. 

     ABRITES programavimo prietaisas dirba iki naujausių daugelio automobilių gamintojų modelių. Todėl tai yra vienas patraukiausių šios linijos prietaisų, tad natūralu, kad kai potenciali auditorija tave puikiai žino, visi stengiasi lygiuotis į tave arba dar blogiau, klonuoti įranga, lyg ji būtų lygiavertiška originalui.


     Tad pastebėjome, jog įvairiuose Lietuvos skelbimų portaluose vis dažniau atsiranda klonuotos ABRITES diagnostikos įrangos. ABRITES gamintojas turėtų būti pamalonintas, jog jo įranga tampa standartu, bet iš tikrųjų, tai didelis vargas, kadangi naudotojai nukenčia nežinodami, jog įsigijo neoriginalų prietaisą. Prietaiso pavadinimas nors ir yra toks pats, tačiau dizainas visiškai yra nepanašus į originalą. Taip pat ir kaina, Abrites savo oficialiame puslapyje skelbia viešai kainas, tad natūralu, jog prietaisas negali tiesiog kainuotų penkis, septynis ir daugiau kartų mažiau.

     Įsigydami arba domėdamiesi ABRITES AVDI diagnostikos įranga, pastebėsite logotipą, serijos numerį ir įmonės šūkį - „Achieve the impossible“. O klonuotuose gaminiuose nepavyksta nukopijuoti šių vaizdinių detalių taip tiksliai arba jos yra tiesiog nerašomos ant prietaiso. Jie bando prekinį ženklą rašyti su santrumpomis, panašiais į originalų AVDI.

     Tačiau svarbiausia, klonuotos įrangos pardavėjai nesugeba suteikti Jums visiško ABRITES produkto funkcionalumo! Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - jie negali garantuoti kokybės ir ilgaamžiškumo, kurį žada originali ABRITES AVDI sąsaja.

     Jei turite klausimų ar informacijos dėl originalių ABRITES prietaisų, rašykite adresu pagalba@balticdiag.lt. Jei norite įsigyti šį prietaisą, susisiekite su Jūsų regioną aptarnaujančiais vadybininkais.