Meniu
Jūsų krepšelis
Elektrinė AC sistemų plovimo įranga Magneti Marelli AC Flush PRO
Elektrinė AC sistemų plovimo įranga Magneti Marelli AC Flush PRO

Elektrinė AC sistemų plovimo įranga Magneti Marelli AC Flush PRO

  • Prekės kodas: BD37960
1,694.00 €

Kainos nurodytos su PVM

Siųsti užklausą

Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio, Utenos regionai

Kauno, Alytaus, Marijampolės, Tauragės, Klaipėdos, Telšių regionai

Informacija


Elektrinė AC sistemų plovimo įranga Magneti Marelli AC Flush PRO

Magneti Marelli, Italija; Garantija: 24 mėnesiai

Aprašymas:

AC FLUSH PRO – tai įranga, skirta automobilio kondicionavimo sistemos plovimui pilnai automatiniu ir profesionaliu būdu. Ši plovimo stotelė yra maitinama nuo automobilio 12V akumuliatoriaus bei turi integruotą spausdintuvą valymo rezultatų ataskaitos spausdinimui. Taip pat įrangoje yra įrengtas ekranas, atvaizduojantis matavimo parametrus bei leidžiantis pasirinkti tam tikras funkcijas per meniu. AC FLUSH PRO yra profesionalus įrenginys, kuris turėtų būti dalis visų remonto įstaigų, užsiimančių AC sistemų remontu. Dėka įrangos paprastumo ir intuityvaus naudojimo, ją lengvai įvaldys bet koks dirbtuvių meistras. 
AC FLUSH PRO užtikrina greitą ir saugumą plovimo procesą. Dėka hidraulinės sistemos, kondicionierių sistema yra pilnai užpildoma skalavimo metu. Per įrengtą matymo langelį galėsite nuolatos stėbėti plovimo skystį AC sistemoje. Pro langelį matant, jog skystis pasiekė viršų reiškia, jog AC sistema yra pilna ir be oro tarpelių. Kai sistema užpildyta, išleiskite pirmą dalį užteršto plovimo skysčio į tam skirtą baką ir nustatykite vožtuvą į FF poziciją. Tuomet prasidės plovimo proceso laikmatis. AC FLUSH PRO įrengtas specialus bakas panaudotam plovimo skysčiui, kuris padeda juo atsikratyti pagal vietinius reikalavimus.

Techniniai parametrai:

  • Maitinimas: 12V automobilio akumuliatorius
  • Laidai, hidraulika ir priedai: trijų krypčių žarna su Viton sandarikliu. Vidiniai elektros kabeliai – IDEALCARBUR ¾ su išorine izoliacija, apsaugančia kabelius krovimo zonoje
  • Siurblys: Maks. Srautas - 4.5 L/min; maks. Slėgis – 5 bar
  • Matmenys: 610 x 560 x 1030 mm (Ilgis x Plotis x Aukštis)
  • Svoris: 50 kg
  • Darbinė temperatūra: +7 - +40°C
  • Įranga komplektuojama be adapterių

AC sistemu valymo iranga Magneti Marelli AC Flush PRO