Daugiafunkcis MIG/TIG AC/DC suvirinimo aparatas Hugong MTA201ACDC 201A
Išankstinis užsakymas
Kainos nurodytos su PVM
Norite įsigyti ar sužinoti daugiau?
Užpildykite užklausos formą
Kilmės šalis: Nyderlandai, garantinis laikotarpis – 24 mėnesiai
Funkcijos:
  • AC TIG režimas – tinkamas aliuminiui virinti; impulsiniai nustatymai šilumos kontrolei
  • Smūgiams atsparus ABS korpusas – atsparus smūgiams, dulkėms ir kasdieniam darbui dirbtuvėse
Techninės specifikacijos:
  • Maitinimas: 230 V – 1 fazė
  • Dažnis: 50/60 Hz
  • Nominali įėjimo srovė: 27 A
  • Paleidimo įtampa: 70 V
  • Darbinis ciklas @40 °C: 20 % – 230 A
  • Suvirinimo srovės diapazonas:
  • MIG: 30–230 A
  • MMA: 10–175 A
  • TIG: 10–210 A
  • Tinkama suvirinimo viela:
  • MIG viela: 0.6–0.9 mm
  • Savisaugė viela: 0.8–0.9 mm
  • Apsaugos klasė: IP21S
Gaminio matmenys:
  • Ilgis: 532 mm
  • Plotis: 245 mm
  • Aukštis: 382 mm
  • Svoris: 19,5 kg
Pakuotės matmenys:
  • Ilgis: 590 mm
  • Plotis: 270 mm
  • Aukštis: 430 mm
  • Svoris: 24,5 kg
Komplektacija:
  • MIG degiklis EP1500 – 3 m
  • TIG degiklis HG PRO 26 – 4 m
  • Įžeminimo kabelis su spaustuku – 3 m, 16 mm² (35–70 greitoji jungtis)
  • Dujų žarna Ø8 mm – 4 m su jungtimi
  • Sustiprinta žarna – 3 m su žalvarine jungtimi (vienas galas atviras)
  • Volframo elektrodas – 1,6 mm (150 mm)
  • Vielos ritės: 0.8 mm / 1.0 mm – po 2 vnt.
  • Kontaktiniai antgaliai: 0.6 mm / 0.9 mm / 1.0 mm – po 1 vnt.
  • Žarnų spaustukai: 9–16 mm ir 10–16 mm