Menu
Your Cart

Измерители сжатия

Kompresijos matuoklis

 

Kompresijos matuoklių yra pačių įvairių. Tai gali būti tik dyzelinių variklių kompresijos matuoklis, kurio matavimo skalė yra didesnė. Yra specializuotų kompresijos matuoklių tik benzininiams varikliams, kurių matavimo skalė yra mažesnė. Tačiau yra ir universalūs, kur matuoja abiejų tipų kurų varomus variklius. Mūsų parduodami kompresijos matuokliai yra su rinkiniais, kuriuose yra ir specialių antgalių komplektai.

 

Kaip naudotis kompresijos matuokliu?

 

Norint gauti tikslius kompresijos matavimo rezultatus, reikia atlikti teisingai visą procesą.
1. Variklis turi būti sušilęs iki darbinės temperatūros;
2. Tuomet yra atjungiamas degimas;
3. Būtina išsukti visų cilindrų žvakes, bet dyzeliniuose varikliuose kompresiją galima pamatuoti išsukus pakaitinimo žvakes arba purkštukus;
4. Parinkti tinkamą adapterį su atitinkančiu sriegiu ir įsukti kompresijos matuoklį;
5. Pasinaudojus starteriu, nuspausti akceleratoriaus pedalą, kiekvienam cilindrui, apsukite alkūninį veleną apie 10 kartų.
6. Tai pakartokite kelis kartus ir išveskite vidutinę reikšmę, jog gautumėte tinkamiausius rezultatus.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų kompresijos matuoklių atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Tam, jog būtų išsirenkama tokia įranga, kuri atitiktų visus poreikius, atstovaujama šios įrangos daug gamintojų, todėl galime pasiūlyti įvairių specifikacijų vamzdžių lankstymo stakles. Mūsų atstovaujami gamintojai yra iš įvairių šalių: Italijos, Vokietijos, Lenkijos, Kinijos ir dar kitų šalių.

Уточните поиск

Производитель:: Kiti
Манометр для дизельных двигателейУниверсальный компрессор для дизельных двигателей.В комплект входят множество задних чехлов, подходящих для большинства марок автомобилей: BMW, CITROEN, FIAT, FORD, ISUZU, LAND ROVER, MAZDA, MERCEDES, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, ROVER, SEAT, TOYOTA, V..
33.00 €
Производитель:: Kiti
Манометр с установленным соплом (бенз.вар.)Технические данные:Компрессометр (компрессор) 0-350psi (0 - 25 бар)Резьбовой переходник M14 x 1,25, M14 x P1,25, M10 x 1,0, M12 x P1,25Переходник с удлиненной резьбой M14 для двигателей 16 В и V6Адаптер 1/4 "- 18 NPTВключает гибкий шланг со стандартным адап..
76.00 €
Производитель:: Kiti
Манометр для дизельных и бензиновых двигателейОписание:Универсальный комплект для измерения давления в бензиновых и дизельных двигателях.Давление можно измерить с помощью свечей накаливания или сопла.Предназначен для автомобилей, фургонов, автобусов, тракторов, моторных лодок.Большой манометр на 600..
139.00 €
Производитель:: Kiti
Цифровой манометр для бензиновых двигателейДля измерения компрессии с помощью шлангового адаптера или измерительной трубки с резиновым конусом.Резьбовые переходники свечи зажигания: M10x1,0 - M12x1,25 - M14x1,25 - M18x1,5Датчик 63 мм с ЖК-экраномПереключаемые блоки: (фунтов на квадратный дюйм, бар, ..
140.00 €
Производитель:: Kiti
Компрессометр для дизельных двигателейС финансированием из нержавеющей стали4500 фунтов на квадратный дюймНапорный United SettingАдаптеры 13штМетрика до 70 барКод производителя: GR-EL0628..
210.00 €
Показано с 1 по 10 из 10 (всего 1 страниц)