Menu
Your Cart

Oсциллографы

Kam reikalingas osciloskopas automobilių remonte?

 

Automobilių remontas vis sudėtingėja dėl sudėtingėjančių technologijų pačiuose automobiliuose. Paimkime senuosius Lada automobilius, kur prieš 25 metus mes tik juos ir matydavome gatvėse. Kokios įrangos reikėjo norint juos suremontuoti? Ar šios markės modeliams suremontuoti reikėdavo kondicionierių stotelių, diagnostikos įrangos, purkštukų tikrinimo stendo? Tikrai ne, nes daugelio dabartinių technologijų tiesiog juose nebuvo, o jeigu jos ir būdavo, tai reguliavimas ir taisymas buvo galimas tik rankiniu būdu. Todėl būtent ir osciloskopai tikrai nebūtų naudingi dirbant su šiais automobiliais.

Į automobilių remonto rinką nėra taip dažnai išleidžiamos tokios technologijos, kurios apverčia viską aukštyn kojom ir mechanikai tokį įrenginį būtinai nori įsigyti. Yra posakis „dviračio antrą kartą neišrasi“, todėl gamintojai tuo tikrai vadovaujasi. Beveik visais atvejais yra tobulinama technologija, kadangi to dėka pagerėja remonto laikai, procesai, paprastumas ir kiti faktoriai. Tad būtent ir osciloskopai visai nesenai atsirado šioje srityje. Pačio prietaiso technologija yra labai sena, tačiau pritaikomumas automobilių remonte yra ganėtinai naujas. Kadangi visai palyginus nesenai buvo pastebėta, kad pasinaudojus osciloskopu, automobilio remontas palengvėja. Su laiku jie tampa vis reikalingesni, nes pakeičia savo naudingumu ir funkcionalumu kitus prietaisus.

 

Kaip išsirinkti osciloskopą?

 

Norint išsirinkti osciloskopą, kuris atitiktų visus Jūsų poreikius, reiktų atsakyti tiksliai į šiuos klausimus: kur bus naudojamas osciloskopas? Kiek signalų bus matuojama vienu metu? Kokios bus minimalios ir maksimalios matuojamų signalų amplitudės? Kokio didžiausio dažnio signalai bus matuojami? Signalai bus vienetiniai ar kartojamieji? Ar reikalinga signalo spektro analizė? Tai yra pagrindiniai bruožai, pagal kuriuos lengviausia būtų išsirinkti tinkamiausią osciloskopą. Žinoma, visa BalticDiag komanda Jums yra pasirengusi padėti ir rasti tokį oscilografą, kuris atitikų Jūsų visus poreikius.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomą osciloskopų įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės papildomos dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su naujai įsigytais oscilografais. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų, osciloskopų atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

BalticDiag tiekia aukščiausio lygio osciloskopus profesionaliam naudojimui. Pagrindinis mūsų tiekėjas – Pico Technology. Šis gamintojas yra osciloskopų rinkos lyderis pasaulyje. Įmonė buvo įkurta 1991 metais Didžiojoje Britanijoje. Pico Technology produkcija pasižymi novatoriškumu, modernumu bei technologiškai pažangia produkcija. Bėgant laikui taip ištobulino technologiją, kad dabar gali pasiūlyti įrangą, kuri yra aukščiausios kokybės už geriausią kainą. Įmonė nuolatos gerina gaminių kokybę, todėl produkcija atitinka aukščiausius savo srities kokybės standartus.

Уточните поиск

Производитель:: Micsig
Micsig

Маленький, эксклюзивный дизайн
Широкий спектр использования устройства.

Производитель:: Micsig
Micsig

Широкий спектр возможностей настройки
Удобство использования оборудования

Производитель:: Micsig
Micsig

Многофункциональная панель кнопок
Простое использование

Производитель:: Micsig
Micsig

Количество аналоговых входных каналов: 2 шт.
Большой сенсорный экран

Производитель:: Micsig
Micsig

Количество аналоговых входных каналов: 4 шт.
Большой сенсорный экран

Показано с 1 по 13 из 13 (всего 1 страниц)