Menu
Your Cart

LAUNCH диагностические инструменты

 

Launch diagnostika

 

Kadangi Launch diagnostikos įranga išsiskiria savo funkcionalumu, plačiomis transporto priemonių duomenų bazėmis, patogiu naudojimu ir inovaciniai sprendimais, todėl dirbant su Launch diagnostikos įranga yra gaunami profesionaliausi rezultatai. Launch auto diagnostikos prietaisai yra sukurti kaip universalūs diagnostikos įrenginiai. Su vienu prietaisu galima kompiuterinę diagnostiką atlikti daugiau, nei 80 – čiai automobilių markių ir daugybei markių modelių. Launch diagnostikos nėra tik vien lengviesiems automobiliais, su tam tikra šio gamintojo įranga galima atlikti kompiuterinę diagnostiką ir sunkiajai technikai. Todėl šio gamintojo prietaisus yra paprasčiau išsirinkti ir nereikia prisitaikyti prie tam tikrų transporto priemonių markių.

 

Oficiali Launch diagnostikos įranga

 

UAB Baltic Diagnostic Service vieninteliai Lietuvoje gali pasiūlyti oficialius Launch diagnostikos prietaisus, kadangi Launch gamintojai mus vienintelius patvirtino kaip oficialius tiekėjus Lietuvoje. Todėl geriausius prietaisus ir visišką Jūsų aptarnavimą įsigijus prietaisus galime pasiūlyti tik mes. Rinkoje yra daug Launch diagnostinės įrangos klonų, todėl neapsigaukite ir pirkite tik oficialią Launch diagnostikos įrangą. Launch diagnostikos įranga yra puikiai žinoma tarp kompiuterinės diagnostikos profesionalų ir kitų susijusių specialistų. Kadangi atlikus su Launch diagnostiką atsiliepimai yra tik teigiami ir geri. Launch diagnostikos įranga gali dirbti su visuose žemynuose pagamintais automobilių modeliais, todėl tai yra viena iš priežasčių kodėl šie prietaisai yra taip plačiai naudojami. 

 

Launch diagnostikos įrangos protekcija

 

Kadangi Launch diagnostika yra populiariausia ir pažangiausia, todėl rinkoje Launch prietaisai yra labai dažnai klonuojami. Verta pabrėžti, kad dirbant su neoficialia Launch diagnostikos įranga iškyla daug problemų. Klonuoti Launch prietaisai yra labai statiški ir lėti, neįmanoma jiems atlikti atnaujinimų, neatliekamas jiems garantinis aptarnavimas ir daugybė kitų minusų, kurie vis atsiranda atliekant įvairius kompiuterinės diagnostikos darbus. Kompiuterinę diagnostiką Launch prietaisai atlieka puikiai, todėl atsiliepimai apie Launch diagnostikos įrangą yra tik teigiami. Todėl neišmeskite pinigų į balą ir įsigykite tik oficialią produkciją.

Уточните поиск

Производитель:: LAUNCH
LAUNCH

The device is powered through the OBD II connector
Almost all OBD II functions are supported

Эндоскоп Launch ВСП-600 Эндоскоп Launch ВСП-600
-10 %
Производитель:: LAUNCH
LAUNCH

Головка зонда: 5,5 мм
Разрешение 1280 х 720
Подключается к Launch X-431

Производитель:: LAUNCH
LAUNCH

Компактный
Работает с X431
24 месяца гарантии

Производитель:: LAUNCH
LAUNCH

Функция TPMS: 315/433 МГц
Поддерживает 98% всех моделей
Поддерживает перепрограммирование

Диагностический прибор Launch CRP129 EVO Диагностический прибор Launch CRP129 EVO
-14 %
Производитель:: LAUNCH
LAUNCH

Программирование форсунок
Большая батарея
Wi-Fi печать

Производитель:: LAUNCH
LAUNCH

Мощный
Надежный
Профессиональный

Диагностическое оборудование Launch CReader Professional MOT IV Диагностическое оборудование Launch CReader Professional MOT IV
-42 %
Производитель:: LAUNCH
LAUNCH
  • Обновления за 24 месяца
Производитель:: LAUNCH
LAUNCH

1 год обновлений
2 года обновлений

Производитель:: LAUNCH
LAUNCH

1 мету атнаухинимай
1 метр HaynesPro duomenų bazė

Производитель:: LAUNCH
LAUNCH

1 год обновлений
1 год базы данных HaynesPro

Универсальное диагностическое оборудование Launch X-431 Euro Tab III Универсальное диагностическое оборудование Launch X-431 Euro Tab III
-6 %
Производитель:: LAUNCH
LAUNCH

1 год обновлений
Вместе со SmartLink
Вместе с прицелом O2-1 Scopebox

Показано с 1 по 19 из 19 (всего 1 страниц)