Menu
Your Cart

Диагностическое обородувание

Diagnostikos įranga visų markių ir modelių automobiliams. Platus kokybiškos ir profesionalios įvairios diagnostikos įrangos gamintojų pasirinkimas. Ji yra skirta automobilio diagnostikai, kurios metu yra patikrinama variklio techninė būklė.

Kalbant plačiau apie diagnostikos įrangą, verta paminėti jo funkcionalumą bei universalumą. Dauguma automobilių gamintojų visame pasaulyje nuolat tobulina savo automobilių modelius, stengiasi pranokti konkurentus, tačiau esant tokiems dideliems tobulėjimo tempams, patys specialistai nespėja taip greitai atnaujinti žinių, todėl mėginant visą diagnostiką atlikti rankų darbu, iškyla didžiulės spragos, kurios vėliau gali tapti rimtomis problemomis. Pati diagnostikos įranga yra mechanizmas, pritaikytas perprasti esamą automobilį. Jį pajungus prie automobilio, visi variklio, važiuoklės elektroniniai duomenys akimirksniu yra perduodami diagnostikai, kurios veikiantis algoritmas gali tiksliai nusakyti, kokioje vietoje yra iškilusi problema. Taip jūs aiškiai žinosite ką perkate, o remonto atveju tiksliai žinosite, kiek teks investuoti. Dar geriau yra tai, kad diagnostikos įranga gali prisitaikyti prie besikeičiančių bei tobulėjančių mašinų modelių ir nuolatos rodyti tik tikslius duomenis. Šios įrangos neteks keisti nuolat, vos tik pasirodys įmantresni nauji automobilių pavyzdžiai, taigi, nauda yra neabejotina.

Vis dėlto, gaila, kad vis dar daugelyje Lietuvos autoservisų ši be galo svarbi įranga nėra instaliuota. Tai reiškia, kad dauguma Lietuvos autoservisų iki šiol dirba nepatikimai, su aukštu rizikos faktoriumi, kad gali atsirasti nenumatytų problemų dėl automechanikų klaidų. Išsivysčiusiose Europos šalyse nei vienas autoservisas neapsieina be diagnostikos įrangas, nes būtent tai suteikia garantą, kad kiekvienas užsukęs klientas bus aptarnautas aukščiausiame kokybės lygmenyje. Gera žinia ta, kad supratimas vis tik auga, todėl nors ir mažu tempu, tačiau po truputį autoservisai tobulėja ir mūsų šalyje.

Уточните поиск

Расширение разъема OBD2 Расширение разъема OBD2
-31 %
Удлинитель разъема OBDII Autool Удлинитель разъема OBDII Autool
Новый -50 %
MX-Sensor MX-Sensor
-13 %
Производитель:: AUTEL
AUTEL
MX-Sensor MX-Sensor
-13 %
Производитель:: AUTEL
AUTEL
MX-Sensor MX-Sensor
-13 %
Производитель:: AUTEL
AUTEL
Кабель для программирования BMW ENET E
Распродано
Основной кабель Autel MaxiSys MS908 Pro MaxiFlash
-29 %
Производитель:: AUTEL
AUTEL

Подходит для моделей Autel: MS908P, MS908SP, MSELITE, MSADAS, MS908CV, MaxiFlash Pro, MaxiFlash Elite

Сканер кода AUTEL Autolink AL329 Сканер кода AUTEL Autolink AL329
-17 %
Производитель:: AUTEL
AUTEL

Простое меню
Читает/удаляет ошибки
Быстрая работа

Адаптер Autel Chrysler / Fiat 12 + 8
-30 %
Производитель:: AUTEL
AUTEL
Производитель:: VCP-SYSTEM
VCP-SYSTEM
Диагностический разъем Iveco ST14D Диагностический разъем Iveco ST14D
Новый
Производитель:: LD
LD

Высокое разрешение
Малый диаметр зонда

Производитель:: LAUNCH
LAUNCH

The device is powered through the OBD II connector
Almost all OBD II functions are supported

Производитель:: AUTEL
AUTEL
MaxiVideo MV105/108 MaxiVideo MV105/108
-45 %
Производитель:: AUTEL
AUTEL
Показано с 1 по 50 из 476 (всего 10 страниц)