Menu
Your Cart

Кондиционеры станции и принадлежности

 

Kondicionierių pildymo įranga

 
Kadangi automobiliniai oro kondicionieriai dabar yra beveik visuose gatvėse esamuose automobiliuose ar kitose transporto priemonėse, tačiau pačių servisų, kurie turi šią įrangą, yra nedaug, todėl klientų ratas yra gan didelis. Todėl visos mūsų parduodamos AC stotelės yra patikrintos rinkoje ir apie jas visi atsiliepia tik teigiamai. Jums galime pasiūlyti ne freono pildymo įrangą, tačiau ir visą susijusią įrangą kartu – nuotekio detektorius, ozono generatorius, azoto slėgio sumažinimo įrankius, eksploatacinius skysčius, kondicionierių plovimo įrenginius, šaldymo agentus, tepalus ir UV skysčius. 
 

Kondicionierių pildymo stotelė

 
Kondicionierių pildymo stotelė, dar kitaip dažnai vadinama freono pildymo stotelė, yra viena reikalingiausių įrangų servisui. Šios įrangos pagalba yra pripildoma automobilio oro kondicionieriaus talpa šaldymo agentu. Šaldymo agentai būna kelių tipų, populiariausi yra R134a, R1234yf arba universalus. Automobilių kondicionierių pildymo stotelės būna dviejų tipų. Pilnai automatinė – tai yra pats paprasčiausias stotelės valdymas, kadangi visos operacijos yra valdomos rankiniu būdu ir nieko mechaniškai atlikinėti nereikia. Pusiau automatinė – šio tipo kondicionierių pildymo stotelės valdomos yra sudėtingiau, kadangi operacijai atlikti reikia atlikti nustatymus rankiniu būdu.

 

Kondicionierių pildymo stotelės naudojimas

 
Nors tai gali atrodyti lengva procedūra, tačiau iš pirmo karto viską teisingai atlikti gali būti sunku. Viską reikia atlikti teisingai, kad į sistemą nepakliūto oro, o dar blogiau – vandens. Kadangi vanduo gali sukelti sistemoje koroziją. Kondicionierių stotelė yra skirta tam, kad sistemą pripildytų freonu, kiekis yra nustatomas pagal automobilio markę ir modelį, gamintojo nurodymus. Šio proceso etapai:
1. Prijungiamos stotelės pildymo žarnos prie kondicionavimo sistemos.
2. Padaromas vakuumas, kad sistemoje neliktų oro ir vandens.
3. Užpildomas UV dažais ir užpilamas reikiamas freone tirpaus tepalo kiekis.
4. Kondicionavimo sistema yra užpildoma freono dujomis.
 

Mes Jums siūlome

 
UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų kondicionierių pildymo įrangos atsiliepimai yra vieni geriausių.
 

Gamintojai

 
Mes atstovaujame šiuos gamintojus: BD, Launch, Magneti Marelli, ATH-Heinl, Robinair, MSG Equipment, BGS Technic, Hella Gutmann ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija, Italija, Kinija ir kitos šalys.

Уточните поиск

Производитель:: LD
LD
Полуавтоматическая заправочная станция кондиционера X930 PRO для R134A или R1234yf Полуавтоматическая заправочная станция кондиционера X930 PRO для R134A или R1234yf
-11 %
Производитель:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG

Универсальный, может работать с двумя хладагентами.

Автоматическая заправочная станция кондиционера БД-6С Автоматическая заправочная станция кондиционера БД-6С
Распродано
Производитель:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG
  • Возможность работы с хладагентом R134a или R1234yf.
  • Интегрированная база данных
Производитель:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG

Автоматическая остановка
R134a для фреона
литовский язык

Автоматическая заправочная станция для кондиционеров БД-90 ПРО R1234yf Автоматическая заправочная станция для кондиционеров БД-90 ПРО R1234yf
Распродано
Производитель:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG

Автоматическая остановка
R1234yf для хладагента
литовский язык

Производитель:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG

Подходит для хладагента R1234yf
Дозирование масла
Компактные размеры

Производитель:: WT Engineering
WT Engineering

Мобильная автоматическая станция
R134a / R1234yf для хладагента
Пакет можно расширить

Производитель:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG

Автоматическая остановка
Хладагент R134a/R1234yf

Производитель:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG
  • Бак с хладагентом большой емкости
  • Различное меню управления языком
Производитель:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG
  • Возможность работы с двумя хладагентами
  • Размер контейнера с хладагентом: 13,6 кг
Показано с 1 по 45 из 45 (всего 1 страниц)