Menu
Your Cart

Пневматические домкраты

 

Pneumatinis domkratas

 

Pneumatiniai domkratai yra naudojami vis plačiau. Dar palyginus nesenai atsirado ši įranga, tačiau ji vis dažniau yra naudojama, kadangi pneumatinis domkratas yra patogesnis. Šie domkratai gali greitai pakelti transporto priemonę ir labai minkštai ją nuleisti ant grindų. Toks pneumatinis domkratas dažniausiai yra naudojamas remontuojant automobilius, visureigius, mikroautobusus ir mažesnius autobusus. Tačiau ne didesnes transporto priemones, joms jau yra naudojami kitokio tipo keltuvai. Pneumatinio domkrato kaina priklauso nuo šių dalykų: gamintojo, koks yra maksimalus kėlimo aukštis ir kėlimo svoris, minimalus kėlimo aukštis ir pačio gamintojo.

 

Naudojimo instrukcija

 

Pneumatiniai domkratai nėra sudėtingi įrenginiai. Jie turi vieną specifinę funkciją, todėl jų naudojimas užtruks vos keletą minučių ir greitai su tokiu įrenginiu jau galima elgtis profesionaliai. Toks pneumatinis domkratas yra sudedamas iš kelių dalių, naujo įrenginio pakuotėje jie yra išardyti į šias dalis standartiškai: ratukai, oro pagalvės, rankena. Tačiau kiekvienas gamintojas gali dar savaip sudėlioti pakuotėje. Pakuotėje rasite pneumatinio domkrato naudojimo instrukciją, kurioje rasite tokią svarbią informaciją: laikymo sąlygas, montavimo instrukciją, saugumo reikalavimus ir kita reikalingą medžiagą. Svarbiausią laikytis visko ką rekomenduoja gamintojai, kadangi tokiu atveju Jūsų naujai įsigytas pneumatinis domkratas bus eksploatuojamas ilgiau.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų plazminio pjovimo aparatu atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Castex ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija, Kinija ir kitos šalys.

Уточните поиск

Пневматический домкрат 5 тонн Пневматический домкрат 5 тонн
Новый
Показано с 1 по 13 из 13 (всего 1 страниц)