Menu
Your Cart

Домкраты, опоры

 

Domkratų naudojimo sritys

 

Visi domkratai yra naudojami tame pačiame procese: pakelti transporto priemonės vieną ratą, su galingesniais domkratais galima pakelti transporto priemonės vieną pusę, keliant už slenksčio. Taip pat kiti domkratai gali pakelti vieną pusę transporto priemonės, t.y. galą arba priekį, jeigu yra keliama už transporto priemonės ašies. Jau pakėlus su domkratu automobilį ar kitą transporto priemonę, galima atlikti daugybę įvairių darbų. Pavyzdžiui: pakeisti ratus, stabdžių kaladėles, diskus ar kitus sudėtingesnius darbus, tokius kaip, pakeisti pusašį, amortizatorių ir kitas pakabos detales. Jeigu servise nėra keltuvo arba vadinamosios duobės, tada pasinaudojant aukščiau keliančius domkratus galima pakeisti tepalus, duslintuvą, atlikti virinimo darbus, padengti transporto priemonės dugną nuo korozijos ir dar daugybė kitų darbų. Taigi, domkratai yra nepamainomas serviso įrankis, kuris Jums padės atlikti daugybė remonto ar transporto priemonės priežiūros darbų.

 

Įvairių tipų domkratai

 

Domkratai yra viena seniausių servisų įrankių ir nuo pat pradžių jie buvo naudojami labai plačiai. Todėl įvairioms veikloms buvo kuriami skirtingų tipų domkratai, kurie viename procese gali būti pritaikyti, tačiau kitam procesui jie būtų netinkami. Tačiau tai būna tik išimtiniais atvejais ir dažniausiai vieni ar kiti domkratai vis tiek yra universalūs ir naudojami gan stipriai. Kad ir kokie automobiliniai domkratai būtų, jie atlieka tokią pačią paskirtį, skiriasi tik jų veikimo principas.

 

Vienas seniausių domkratų buvo paprasti mechaniniai domkratai. Jie dar kitaip vadinami sraigtiniai domkratai, kurie veikia mechaniškai, sukant už domkrato tam tikros dalies, sukasi sraigtas, kuris kelią mašiną. Vieni šiuo metu populiariausių, tai – domkratai su ratukais. Tai yra plačiausiai naudojami domkratai, nesvarbu ar tai būtų servisai, ar namų ūkio garažas. Jie patogūs dėl to, kad jų nereikia kilnoti, todėl lengva pakišti po transporto priemonę ir nereikia dirbti susilenkus. Vieni patikimiausių ir ilgaamžiškiausių yra hidrauliniai domkratai automobiliams, kurie taip pat naudojami plačiai, kadangi jie yra patvaresni. Vieni rečiausiai naudojamų auto domkratų yra su dviem technologijomis: pneumatiniai ir pneumo-hidrauliniai. Pneumatiniai lengvųjų automobilių domkratai veikia pasitelkus suspaustą aukštą slėgį. Todėl Jums reikės naudotis ir papildoma įranga. Pneumo-hidrauliniai domkratai yra dažnesni, jie yra ypač galingi ir tinkami daugeliui transporto priemonių: traktoriams, kombainams, sunkvežimiams, autobusams, statybinei technikai, vagonams ir dar plačiau. Tokio tipo domkratai gali pakelti labai didelius svorius, BalticDiag savo pasiūloje turi nuo 10 tonų keliančius pneumo-hidraulinius iki 100 tonų keliančius šio tipo domkratus sunkiajai technikai.

 

Domkratų techninės specifikacijos

 

Domkratų įvairovė yra labai plati, todėl labai svarbu neįsigyti tokio, kokio tikrai nereikia, nes tokiu atveju reikėtų greitu metu įsigyti sekantį domkratą. Pati pagrindinė techninė charakteristika, pagal kurią reikia rinktis domkratą, yra maksimali keliamoji galia. Jeigu jūs dirbate tik su automobiliais, tai Jums tiks didžioji dalis domkratų, dirbantiems su sunkiuoju transporto rekomenduojame kreiptis į mūsų konsultantą, taip Jums būtų patogiau. Sekantis techninis kriterijus, į kurį reikia atsižvelgti, yra maksimalus keliamas aukštis. Automobiliniai domkratai kelia žemiau, kitoms transporto priemonėms Jums reikėtų įsigyti didesnės eigos domkratą. Taip pat yra svarbu yra svarbus minimalus transporto priemonėms nuleidimo aukštis, jeigu ieškote tokio tipo domkratą, tai jie vadinasi žemo profilio domkratais ir jie dažniausiai panaudojami dirbant su žemagrindžiais automobiliais. Kadangi kitos transporto priemonės yra aukštesnės, tai jų panaudojimo galimybės yra mažesnės. Kiti svarbaus faktoriai: koks yra korpuso ilgis, rankenos ilgis, koks turi būti sukurto slėgio našumas ir koks reikalingas slėgis. Tai yra pagrindinės techninės charakteristikos, pagal kurias rekomenduojame išsirinkti norimą domkratą. 

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų domkratų atsiliepimai yra vieni geriausių. 

 

Gamintojai

 

Mūsų atstovaujami gamintojai: AC Hydraulic, BGS Technic, Castex, YATO ir dar daug kitų patikimų gamintojų.
Atstovaujamų gamintojų šalys: Danija, Vokietija, Italija, Kinija, Lenkija ir kitos šalys. 

Уточните поиск

Производитель:: LD
LD
Производитель:: LD
LD
Пневматический домкрат 5 тонн Пневматический домкрат 5 тонн
Новый
Показано с 1 по 50 из 83 (всего 2 страниц)