Menu
Your Cart

Трубогибы гидравлические

Vamzdžių lankstymo staklės

 

Tai vienas profesionaliausių vamzdžių lenkimo apdirbimo įrenginių. Yra du galima vamzdžių lenkimo būdai, pramonėje yra dažniau naudojamas valcavimo metodas, kai tarp skirtingų valcų, priklausomai nuo norimo kampo ir galutinio gaminio ir praleidžiamas vamzdžio ruošinys. Ir kitas būdas, kai staklių pagalba yra stumiamas vamzdis tarp specialių diametrų volų, kur stumdamas vamzdį išlenkia metalą. Hidraulinės vamzdžių lenkimo staklės naudingos tuo, kad galima nusistatyti greitai ir lengvai norimą vamzdžio sulenktos vietos kampą. 

 

Rankinės vamzdžių lankstymo staklės

 

Vamzdžių lankstytuvų privalumas yra tas, kad lenkiant vamzdį vamzdžių lankstymo staklių pagalba lenkiamoje vietoje yra išvengiama nekokybiško kampo. Kas lemia metalo susilpnėjimą toje vietoje ir toje vietoje galima jo lūžimą. Todėl pasitelkus šiuos vamzdžių lankstymo įrankius, išlankstytas vamzdis Jums tarnautų ilgiau. Dažnai naudojama kiti būdai, kai yra suvirinamas iš skirtingų vamzdžių norimas kampas, tačiau suvirinimo siūlė yra visada silpnesnė, nei iš vientiso metalo lydinio išlenktas vamzdis.

 

Vamzdžių lankstymo staklių panaudojimas

 

Vamzdžių lankstymo staklių pagalba yra lenkiami įvairūs metalai, priklausomai pagal poreikį. Vamzdžių lankstytuvai gali lenkti šio lydinio metalus: aliuminio, nerūdijančio metalo, juodojo metalo ar plieno metalus. Galutiniai produktai turi daugybę panaudojimo sričių: stalai ir kėdės, bagių ir kartingų rėmai ir daugybė kitų kiekvienai naudojamų daiktų. Taip pat, šios staklės naudojamos net ypač techniškai sudėtingose ir daug reikalavimų keliančių sričių. Vienas iš jų yra sportinių automobilių ruošimas, kai į automobilį yra įmontuojama specialiai individualiai gaminami saugos lankai, kurie taip pat yra lankstomi šiomis staklėmis.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų vamzdžių lankstymo staklių atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Tam, jog būtų išsirenkama tokia įranga, kuri atitiktų visus poreikius, atstovaujama šios įrangos daug gamintojų, todėl galime pasiūlyti įvairių specifikacijų vamzdžių lankstymo stakles. Mūsų atstovaujami gamintojai yra iš įvairių šalių: Italijos, Vokietijos, Lenkijos, Kinijos ir dar kitų šalių.

Уточните поиск

Показано с 1 по 14 из 14 (всего 1 страниц)