Menu
Your Cart

Анализаторы выхлопных газов

 

Išmetamųjų dujų analizatoriai

 

Išmetamųjų dujų analizatoriai yra įvairūs įrenginiai, jie gali būti skirti tik dyzeliniams, benzininiams, lpg ir cng dujų automobiliams. Žinoma, jie gali būti ir visiškai universalūs, tokiu atveju su tokiu išmetamųjų dujų analizatoriu patikrinsite transporto priemonę, kuri naudoja bet kokį kurą. Tačiau kai kurie dujų analizatoriai yra specializuoti ir tikrina tik tam tikro tipo kurą, pavyzdžiui, tik dyzelinių automobilių išmetamąsias dujas. 

 

Išmetamųjų dujų analizatorių komplektacijos

 

Visi BalticDiag išmetamųjų dujų analizatoriai yra pilnai sukomplektuoti naudojimui. Jūsų patogumui dujų analizatoriaus pakuotėje yra naudojimo instrukcija. Kurioje yra aprašyta kaip naudoti dujų analizatorių, jog jis būtų kuo ilgiau eksploatuojamas. Kokių taisyklių reikia laikytis, jog dirbant su dujų analizatoriais duomenys būtų pateikti teisingi. Visi išmetamųjų dujų analizatoriai yra pilnai sukomplektuoti: jie turi kompiuterius, spausdintuvus, specialias spinteles – kai kuriuos būna ant ratukų, taip pat pridedami specialūs kabeliai ir sensoriai visiems darbams.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų plazminio pjovimo aparatu atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Hella Gutmann, Magneti Marelli, Assemblad, ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Vokietija, Italija,, Kinija ir kitos šalys.

Уточните поиск

Показано с 1 по 9 из 9 (всего 1 страниц)