Mūsų atstovaujamų prekinių ženklų ratas nepaliaujamai auga. Ir šįkart su džiaugsmu pranešame, kad prie mūsų gausios serviso įrangos gamintojų atstovavimo šeimos prisijungia ir Austrijos gigantai – Hofmann Megaplan. Gamintojas tiekia profesionalią aukštos kokybės ratų balansavimo ir padangų montavimo įrangą, kuri atitinka aukščiausius tarptautinius standartus, tad dabar Jūsų servisui galėsime pasiūlyti dar vieno gamintojo profesionaliausią įrangą.

Hofmann Megaplan GmbH buvo įsteigta 1999 metais Austrijoje. Visa Hofmann ratų balansavimo ir padangų montavimo įranga yra gaminama naudojantis aukštosiomis technologijomis. Gaminamoje produkcijoje atsispindi novatoriški sprendimai, modernumas bei technologinis pažangumas.

Per daug metų Hofmann taip ištobulino technologiją, jog dabartinę gaminamą serviso įrangą, kuri yra aukštos kokybės, gali pasiūlyti už geriausias kainas. Hofmann Megaplan GmbH nuolatos investuoja į gaminamos autoserviso įrangos tobulinimą, todėl galutinis vartotojas naudoja aukščiausius standartus atitinkančią įrangą.

Visas HOFMANN padangų montavimo ir ratų balansavimo stakles rasite – SPAUSTI ČIA.