Meniu
Your Cart

Sunkiojo transporto autodiagnostika

Diagnostikos įranga yra specializuoti sunkiosioms transporto priemonėms. Diagnostikos įrenginių gaminami tiek sunkvežimiams, žemės ūkio technikai ir kitoms panašioms transporto priemonėms. Todėl sunkvežimių diagnostikos prietaisai išsiskiria savo savybėmis nuo kitų transporto priemonių. Gamintojai specializuojasi universalia diagnostikos įranga visų markių sunkvežimiams.

Isuzu diagnostikos prietaisas 2019 ( su nešiojamu kompiuteriu) Isuzu diagnostikos prietaisas 2019 ( su nešiojamu kompiuteriu)
Naujiena
Isuzu diagnostikos prietaisas 2019 (nešiojamas kompiuteris)KIETOJO DRIVE (SSD)-SSD yra kietasis diskas, kuriame nėra judančių dalių, todėl jis yra daug greitesnis, pasižymi geresniu patvarumu ir suteikia ilgesnį akumuliatoriaus tarnavimo laiką.ORIGINALI ĮRANGA-Šią sąsają gamina oficialus gamintojas,..
0.00 €
Sunkvežimių diagnostika LAUNCH X-431 Euro Pro HD
-26 %
Gamintojas:: LAUNCH
Kodėl verta iš mūsų pirkti LAUNCH įrangą: - Esame VIENINTELIAI oficialūs LAUNCH atstovai Lietuvoje. - Tik mūsų parduodami ORIGINALŪS prietaisai turi rusų ir anglų kalbas vienu metu. - Tik mūsų parduodama originali diagnostikos įranga turi PLAČIAUSIĄ DUOMENŲ BAZĘ. - Tik mūsų parduodamų o..
1,572.00 € 2,119.00 €
Rodoma 1 iki 2 iš 2 (1 Puslapių)