Meniu
Your Cart

Ozonatoriai

     Ozono generatorius savo veikimo metu gamina ozoną. Tai medžiaga, kaip pavyzdžiui, kuri atsiranda lauke po perkūnijos arba pušynuose, kadangi pušys išskiria ozoną. Esame visi buvę pušynuose, tad puikiai žinome koks ten švarus oras būna kurį įkvepiame. Skirtumas tik tas, kad ten ozono koncentracija yra labai maža, o uždarose patalpose negalima ilgam palikti ozonatoriaus įjungto. Kadangi įkvėpus didelę koncentraciją ozono, sutrūktų plaučių alveolės. Tad dezinfekuojant patalpas arba ozonavus automobilio saloną, būtina atidaryti langus ir palikti bent keliasdešimt minučių prasivėdinti.

     Aparatą sėkmingai naudoja auto salonus plaunančios įmonės ir auto dirbtuvės, teikiančios automobilio salonų, krovininių skyrių ir refrižeratorių, mikroautobusų ir automobilių kondicionavimo sistemų dezinfekcijos paslaugas. Viena iš pagrindinių gerų aparato savybių, yra tai, kad jo darbui nereikalingos jokios eksploatacinės išlaidos. Generuojamas ozonas pilnai sunaikina visose sunkiai pasiekiamose vietose žinomus virusus, bakterijas, sporas, pelėsį ir k.t. (o būtent tai, kas sukelia nemalonų kvapą, alergiją, čiaudulį, slogą), taip atlikdamas pilną dezinfekciją. Šiai dienai nežinomas nei vienas mikroorganizmas, bakterijos, sporos ir virusai, kurių nesunaikintų ozonas.

     Ozonas yra aplinkai nekenksminga valymo technologija. Tai yra vienas iš geriausių būdų, kaip išvalyti patalpą ar automobilio saloną nuo mikrobų, bakterijų ar kenksmingų žmogui chemikalų. Ozonas, kurį gamina ozonatorius, saveikaujant su mikrobiologinėmis medžiagomis, yra paverčiamos paprastu deguonimi. Yra moksliškai įrodyta, jog ozonavęsis oras, visiškai nėra kenksmingas žmonėms, priešingai, po dezinfekuotos patalpos, žmogaus kvėpavimo sistema atsigauna.

     Ozono generatorius sėkmingai galima naudoti ir rasti paskirtį patalpose. Dėka aukšto efektyvumo lygio prietaisai gerai tinka naudoti autobusams bei didesniems kėbulams, o lengvųjų automobilių kėbulus dezinfekuoja itin greitai. 

     Kokie privalumai Jūsų autoservisui ir kokias paslaugas galite pasiūlyti savo klientams:

  • Klientams galite pasiūlyti pilną automobilio ar kitos transporto priemonės salono dezinfekavimą. Tad Jūsų klientai bus ramus, kad jokių bakterijų ant paviršių neliko. Nuo šiol galėtumėte informuoti, jog Jūsų klientų automobiliams atlikta pilna dezinfekcija.
  • Nauja paslaugas stambiems transporto parkams - įsigykite ozonatorių, susisiekite su autobusų parkais, komercinio transporto įmonėmis, taxi įmonėmis ir praneškite, kad šiuo karantino laikotarpiu Jūs galite jų transporto parkui atlikti salonų dezinfekciją. Atminkite, kad tai nėra cheminis valymas, kadangi tokios bakterijos, kaip viruso, cheminis salono valymas nepašalina. Tai gali pašalinti tik ozonatoriai.
  • Ozono generatoriai pilnai pašalina nemalonius kvapus erdvėse ir ant paviršių (automobiliuose, patalpose, namuose, šalto sandėliavimo patalpose ir t.t.),
  • Ozonatoriai efektyvus tabako kvapo šalinimo įrankis automobilio salonuose.
  • Tai efektyvus maisto ir gyvūnų kvapo šalinimo prietaisas.
  • Greitai naikina visus mikroorganizmus (virusus, bakterijas, sporas, pelėsius, parazitus ir t.t.) nuo įvairaus paviršiaus.
  • Jums nereikia jokių reguliarios priežiūros darbų, jokių papildomų medžiagų ar skysčių.
  • Įranga nenaudoja jokių pavojingų aplinkai skysčių ir nepalieka nuosedų.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
Ozono generatorius BD-3188 400 mg/hGarantija 12 mėn.Daugiafunkcis ozono generatorius dėl labai oksiduojančių ir dezinfekuojančių ozono savybių jis yra plačiai naudojamas visame pasaulyje kovojant su bakterijomis ir kitais mikroorganizmais. Platus ozonatoriaus naudojimas leidžia jį naudoti tiek oro k..
150.00 €
Ozonatorius Spin 01.000.215
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: SPIN
Ozonatorius Spin 01.000.215Spin, ItalijaKas yra ozonas?Ozonas (03) tai dujos, paprastai pasižyminčios kvapu, panašiu į česnaką ir kurių molekulinę struktūra sudaryta iš trijų deguonies atomų. Šios dujos turi itin stiprias anti-mikrobines savybes: dėka oksidavimo reiškinio dujos nukenksmina bakterija..
290.00 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Ozoną gaminantis prietaisas Ozon maker Magneti Marelli. Gamintojas - Italija. Garantija - 2 metai! * Ozonas gaminamas jonizuojant orą; * Našumas 3 L /min, 0,250gr. OZ/val; * Ozono paskirstymo zondas; * Nėra jokių eksploatacinių elementų. Šis aparatas puikiai tinka tiek verslui,..
338.80 €
Ozonatorius Spin 01.000.224 Ozonatorius Spin 01.000.224
Išparduota
Gamintojas:: SPIN
Ozonatorius Spin 01.000.224Spin, ItalijaAprašymas:Kas yra ozonas?Ozonas (03) tai dujos, paprastai pasižyminčios kvapu, panašiu į česnaką ir kurių molekulinę struktūra sudaryta iš trijų deguonies atomų. Šios dujos turi itin stiprias anti-mikrobines savybes: dėka oksidavimo reiškinio dujos nukenksmina..
363.00 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Ozono generatorius Magneti Marelli MX4000 Gamintojas: Magneti Marelli; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Jonizuodamas aplinkinį orą, ozono generatorius MX4000 sukuria nestabilią deguonies altropinę formą – ozoną O3. Ozonas yra labai stiprus oksidatorius, todėl pašalina visus užterštumus iš sa..
435.60 €
Rodoma 1 iki 5 iš 5 (1 Puslapių)